Niski i ružni muškarci

Da li biste ikad bili u vezi sa muškarcem između 160cm - 170cm, ili nekim kojeg smatrate ružnim (to je dosta individualna stvar). Šta zapravo smatrate ružnim muškarcem?
I koje su psihičke i intelektualne ili materijalne osobine takvog muškarca koje bi vas navele da mu date šansu, da budete sa njim u vezi?

znas kako, ne ebe lep nego uporan :zper:

kakve veze ima dal je visok/nizak, lep/ruzan, mrsav/debeo, ako ima hemije moz mu karikatura biti ravna, a moz da bude lep ki slika al prazan ko moj frizider :lol:

sto se sansi tice, uvek dajem sansu muskarcu koji ume da me nasmeje, saslusa, posavetuje, koji ima nesto ono, musko u sebi a ipak nije homos balkanikus... tak nekako :manikir:
 
Znaci moras biti ruzan da bi bio pametan i zabavan..to bas nesto i ne kapiram
kao i to sta je ruzan muskarac osim ako priroda nekog nije obelezila..
licno muskarac mora biti visi od mene..najmanje za visinu mojih stiklica..
 
Svasta. :confused:
Zao mi je sto vidim ovoliko diskriminacije, da sve pada ako visina ne zadovoljava.

Preživeće ti niski i bez mene, ima i boljih riba :lol: Ne može ništa na silu a mene jednostavno ne privlače muškarci koji su moje visine (173) ili niži ... bezveze su mi i eto, ne mogu na silu ... isto kao što na silu ne bih bila sa nekim ko mi ne ispunjava druge estetske kriterijume pa i da je najbolji čovek na svetu. Fizički izgled nije sve ali mislim da je dosta značajan i da nema potrebe forsirati vezu sa nekim ko nam u tom pogledu ne odgovara samo zato što je duhovit, fin ili, ne daj Bože, ima para. Primećujem da svi muškarci žene lepe i privlačne devojke a kad devojka kaže da ne bi bila sa nekim ko nije atraktivan onda je to smak sveta ... eto ja ne bih i izuzetno mi je bitan izgled partnera a niski su mi svi redom neprivlačni pa i spomenuti Tom Kruz. Kamenujte me :lol:
 
Poslednja izmena:
ili ajd malo statisticki

kad zene opisuju privlacnog muskarca to ide sledecim redom

visok..lep..zgodan..pametan,,

pamet je statisticki na 4om mestu
al obavezno na kraju dodaju ...novcanik..te je on na prvom mestu
 
Razne fizicke osobine dolaze u obzir, ali ne moze da mi se dopadne neko nizi od mene bas nikako. Ako na to dodamo i cinjenicu da sebe ne mogu da zamislim u ravnoj obuci, a visoka sam 173, minimum je 180cm. Srecom to nikada nije bio problem :flert:
 
O cemu ti leba ti..imam kesha..veliku kitu i visinu 188..jesi sigurna da me nisi pomesala s nekim od silnih forumasa s kojima varas muza:neutral:
Opa... Jel ti to mene optužuješ Boga ti!?:zper:
Čekaj samo da ovo pokažem mužu... ima i tih 7 dinara što čuvaš u gaćama da ti istrese...:mrgreen::zcepanje:

Verujem ja da je tvoja kita velika, ali samo u tvojim očima...:mrgreen:
ili ajd malo statisticki
kad zene opisuju privlacnog muskarca to ide sledecim redom

visok..lep..zgodan..pametan,,

pamet je statisticki na 4om mestu
al obavezno na kraju dodaju ...novcanik..te je on na prvom mestu

Nije isto za ženu od 150 i ženu od 195cm ...
Onoj od 150cm, je i Tom Kruz visok... ;)
 
ili ajd malo statisticki

kad zene opisuju privlacnog muskarca to ide sledecim redom

visok..lep..zgodan..pametan,,

pamet je statisticki na 4om mestu
al obavezno na kraju dodaju ...novcanik..te je on na prvom mestu

Kad vec pomenu ovcanik

Koliko se to god nekome ne svidjalo ..novcanik jeste prisutan u nasim zivotima
odnosima muskarac zena..da ne kazem u ljubavi....nije novac toliko bitan koliko kolicina istog..
novac omogucuje da u odnosu dvoje ostvarimo mnogo toga cak i da se bolje upoznamo..
drugo..zene instiktivno traze sigurnost zarad svog potomstva..


 
Kad vec pomenu ovcanik

Koliko se to god nekome ne svidjalo ..novcanik jeste prisutan u nasim zivotima
odnosima muskarac zena..da ne kazem u ljubavi....nije novac toliko bitan koliko kolicina istog..
novac omogucuje da u odnosu dvoje ostvarimo mnogo toga cak i da se bolje upoznamo..
drugo..zene instiktivno traze sigurnost zarad svog potomstva..
sto ce reci de para ima tu je i ljubav ISKRENA jel?;)
 

Back
Top