Nezalečeni narkoman povratnik iz Crne Reke tuče majku svaki dan

"U magnovenju" im je najbolji album (po meni), sabacki tinejdzeri su ludeli za tim albumom, a nisam ni ja bila s raskida:super:
Onako, usput....otisla..:lol:
pa i meni ,:super: a i generalno mislim da je to opste misljenje jer su im tu bili najveci i najpoznatiji hitovi :ok:,steta je sto nisu duze trajali
mada mozda je i bolje tako ,nego da su poceli da opstaju na silu i samo zbog para bez nekog kvaliteta kao sto je slucaj sa mnogim grupama
 
evo ga jos jedan zavisnik.

lopata je za vas takve jedino resenje
nisi pratio pojentu
vidis u drustvu u kome narkomani diluju za muriju pa pet godina cekaju na sudjenje
u pravosudnom sistemu gde ne postoji mogucnost pretvaranja zatvorske kazne u terapiju, a i kada bi ta mogucnost postojala ne bi bilo terapijskih mesta
e u takvom drustvu je pop sa lopatom super
pravo pitanje je kakvi li ga to likovi podrzavaju, samaricani ili prosto naprosto silosi?
 
Slusaj me pazljivo i jednom za svagda:

BATINE U CRNOJ RECI NISU METOD LECENJA, VEC DISCIPLINSKE MERE UKOLIKO STICENIK PREKRSI NEKO OD JASNO (U NAPRED) DEFINISANIH PRAVILA!

Uocavas li razliku?
nemoj da sedis tu ispred kompa i da kuckas gluposti..nemoj ,bar ne na ovoj temi!
jer nisi upucen niti kompetentan.
A ja jesam...na zalost.

Ajde da se radi o batinama, ali lopatom, mislim, to je vise no bolesno. No od popova nista normalno za ocekivati.
 
Ајде што спамујете тему причама о музици? Дајте да видимо, шта да раде породице, пре свега самохране мајке, које шиканирају и бију рођена деца - наркомани?

treba da zovu 92 .tamo ce ih umlatiti a b92 nece saznati.
 
Ajde da se radi o batinama, ali lopatom, mislim, to je vise no bolesno. No od popova nista normalno za ocekivati.

Ruzna je slika tog kaznjavanja lopatom..teska i mucna..ali,

Zao mi je sto ti isti vajni mediji nisu dali snimak narkomana u krizi kako majci lomi kosti

Onda bi mogli da diskutujemo na osnovu snimaka sto nam mediji zlonamerno serviraju.
Ovako je besmislica dalje se ubedjivati.." za i protiv lopate"

@Reckless, narkomanija je jedna teska nesreca i za narkomana i za porodicu i za drustvo..to je ono sto je ovoj celoj prici nenormalno i bolesno.
Mislis li da je metadonska terapija humanija i normalnija od lopate????:hvala:
 
Веснице, јеси ли ти уопште прочитала уводни текст? Жена зове 92, а они не реагују...:confused:

nisam sve sori! nije trebalo dozvoliti da se centar zatvori.policija ce verovatno reagovati i covek ce zavrsiti na psihijatriji de ce ga neuspesno zaleciti...opet ce doci kuci i nastaviti po starom...i tako u krug. dok ga ne osine lopata.ako i to moze da pomogne.
 
Ruzna je slika tog kaznjavanja lopatom..teska i mucna..ali,

Zao mi je sto ti isti vajni mediji nisu dali snimak narkomana u krizi kako majci lomi kosti

Onda bi mogli da diskutujemo na osnovu snimaka sto nam mediji zlonamerno serviraju.
Ovako je besmislica dalje se ubedjivati.." za i protiv lopate"

@Reckless, narkomanija je jedna teska nesreca i za narkomana i za porodicu i za drustvo..to je ono sto je ovoj celoj prici nenormalno i bolesno.
Mislis li da je metadonska terapija humanija i normalnija od lopate????:hvala:

metadonska "terapija" nije terapija, zapravo metadon stvara jos jacu ovisnost od heroina
ona je samo nacin da narkomana izvuku iz zacaranog kruga nabavljanja velike kolicine novca da bi financirao ovisnost od heroina, nista vise. Oni time ne stite narkomama nego drustvo.
 

Back
Top