Nezalečeni narkoman povratnik iz Crne Reke tuče majku svaki dan

Pa ti si devojko totalno neupućena, a pored toga imaš iščašena moralna shvatanja. Da li ti uopšte znaš šta je lečenje bolesti zavisnosti i kako se sprovodi po savremenim medicinskim i humanim principima? A kako su izlečeni pacijenti Crne Reke pokazuje i to što čim izađu, bez obzira koliko tamo provedu, odmah ulaze u problem, tuku roditelje, kradu i na kraju završe u zatvoru ili se overdoziraju. Zar ti to zoveš lečenjem? Sasvim je normalno da je taj momak čim je izašao nastavio da se drogira i zlostavlja majku. To je rezultat Crne Reke, i sve priče o takvim lečenjima su bajke da se od lakovernih i napaćenih roditelja izmuze lova, i da se popovi-hoštapleri najgore vrste bogate natuđoj muci.:bye:

Ne bih rekla da je ovo tvoje lupetanje rezultat neke upucenosti u bilo sta..
bolje receno, jasno mi je da je tvoja " upucenost" rezultat ispranog mozga od strane medija (izmedju ostalog, da sada ne zalazim i u genetiku)
Iznosis neke tvrdnje koje nemaju veze sa realnoscu.
I da, ...lepo je otac Branislav porucio takvima kao sto si ti:
" Da Bog da, da se i vi tako bogatite.."

BTW- o mom moralu moze da sudi samo onaj ciji je moral visi od mog..mislis li da si taj?
 
Poslednja izmena:
i ja imam jednog takvoga u svome komšiluku koji se vratio iz Crne Reke i maltretira svoju majku, ali to ne stavljam njemu na dušu jer on ne zna šta radi sa svojom poremećenom svešću, ona mu to dozvoljava.
Malo malo dolazi hitna pomoć jer se predozira, malo malo dolazi policija i opet ništa.
Umesto da lepo preseče i ostavi ga da crkne ko stoka kad nema pameti niti želi da sebi pomogne ona mu daje pare a on lepo ode pa se uroka i tako svalki dan.
Puna je masnica po sebi, ogrebotina od tučnjave, svaki dan svađa ma haos.
I sad još ona želi da se ubije umesto da njega stoku pusti da crkne.
Lepo sam joj kazala, imaš nemačku penziju, uzmi kofer, štednu knjižicu i nestani, odi mesec dana u banju, netje, netješ, pa nek te mlati onda kozo.
 
Pa ti si devojko totalno neupućena, a pored toga imaš iščašena moralna shvatanja. Da li ti uopšte znaš šta je lečenje bolesti zavisnosti i kako se sprovodi po savremenim medicinskim i humanim principima? A kako su izlečeni pacijenti Crne Reke pokazuje i to što čim izađu, bez obzira koliko tamo provedu, odmah ulaze u problem, tuku roditelje, kradu i na kraju završe u zatvoru ili se overdoziraju. Zar ti to zoveš lečenjem? Sasvim je normalno da je taj momak čim je izašao nastavio da se drogira i zlostavlja majku. To je rezultat Crne Reke, i sve priče o takvim lečenjima su bajke da se od lakovernih i napaćenih roditelja izmuze lova, i da se popovi-hoštapleri najgore vrste bogate natuđoj muci.:bye:

Odlicno receno,to je to,bravo:klap::klap:
 

Back
Top