Nevini muskarac

U ala se oseca nesto.
TU SAMO PATKICA POMAZE.
f045.gif
 
pa pazi...to shta je sramota to mozhe da se dovede u pitanje...shto je sramota biti glup?...pazi ako sam se ja rodio kao takav...kao neko ko ima iq78 shto je to sramota?...shta je za tebe sramno?...golotinja?...sramota je ukrasti nije sramota biti glup...

a tema ti je glupa jer : govori o nechemu shto je jako individualno...zvuchi jako naivno i glupo trazhiti savet te vrste...mogutje da imash ovakvog il onakvog mushkarca....ocheqjesh neke praktichne savete?...tipa cheshkaj ga ovde lizhi ga onde?

a onda sam ti kliknuo profil...vido golo dype na slici...prochito par postova...i uvideo da je svaka dalja komunikacija uzaludno troshenje moje tastature...
 
AntunTun:
pa pazi...to shta je sramota to mozhe da se dovede u pitanje...shto je sramota biti glup?...pazi ako sam se ja rodio kao takav...kao neko ko ima iq78 shto je to sramota?...shta je za tebe sramno?...golotinja?...sramota je ukrasti nije sramota biti glup...

a tema ti je glupa jer : govori o nechemu shto je jako individualno...zvuchi jako naivno i glupo trazhiti savet te vrste...mogutje da imash ovakvog il onakvog mushkarca....ocheqjesh neke praktichne savete?...tipa cheshkaj ga ovde lizhi ga onde?

a onda sam ti kliknuo profil...vido golo dype na slici...prochito par postova...i uvideo da je svaka dalja komunikacija uzaludno troshenje moje tastature...

Nemoj da troshish i to malo mozga shto imash...
 
U sestro pun ih je forum....Netjesh mnogo chekati...

Ima pravo shtikla pun forum nevinih...a niko nesme da prizna...

Original postavio AntunTun
Ja sam idiot...a i lazhem kako trepnem...tako da od mene...nishta nije uvreda...kupam se i mazim..

ovo bi bili tvoji odgovori do sada...shto me nagoni na pomisao da si vrlo snalazhljiv kada je u pitanju korishtjenje mozga...sada me ubedi da sve ovo shto si napisao ima nekog smisla s temom kako nauchiti nevinog mushkarca sexu...dela majke ti...da vidim tvojim ochima...ajde psiholozhe obasjaj nas svojim umom...ti ako imash preko 17god moj savet je da se ubijesh...svaki tvoj dah je chist gubitak za celoqpan svet...kazhesh da ima puno nevinih na forumu...ja kazhem da ima puno stvorenja nalik tebi...ti se sam definishi ali probaj to kroz moje ochi...tvoje ponashanje na ovom forumu je sramotno npr...ako nishta a ti pomisli da ovde dolaze ljudi...ako ne pred njima...ono pred sobom budi ono shto jesi...a ne nakazna maska onoga shto zhelish biti...

ovog drugog netju ni da komentarishem...nisam teo ni tebe jerbo ne zasluzhujesh...al dokon sam a ne spava mi se...a malo ljudi pishu...
 
AntunTun:
U sestro pun ih je forum....Netjesh mnogo chekati...

Ima pravo shtikla pun forum nevinih...a niko nesme da prizna...

Original postavio AntunTun
Ja sam idiot...a i lazhem kako trepnem...tako da od mene...nishta nije uvreda...kupam se i mazim..

ovo bi bili tvoji odgovori do sada...shto me nagoni na pomisao da si vrlo snalazhljiv kada je u pitanju korishtjenje mozga...sada me ubedi da sve ovo shto si napisao ima nekog smisla s temom kako nauchiti nevinog mushkarca sexu...dela majke ti...da vidim tvojim ochima...ajde psiholozhe obasjaj nas svojim umom...ti ako imash preko 17god moj savet je da se ubijesh...svaki tvoj dah je chist gubitak za celoqpan svet...kazhesh da ima puno nevinih na forumu...ja kazhem da ima puno stvorenja nalik tebi...ti se sam definishi ali probaj to kroz moje ochi...tvoje ponashanje na ovom forumu je sramotno npr...ako nishta a ti pomisli da ovde dolaze ljudi...ako ne pred njima...ono pred sobom budi ono shto jesi...a ne nakazna maska onoga shto zhelish biti...

ovog drugog netju ni da komentarishem...nisam teo ni tebe jerbo ne zasluzhujesh...al dokon sam a ne spava mi se...a malo ljudi pishu...


SAD ZNASH KAKO JE BITI TI !
 
Jel se rachuna ribi da je nevina ako ima njufer, a volela se sa njih 10 u guzu chuvajuci se za brak? :) .. tj. da li su nevini homoseksualci koji su samo gurali u guzu svojim ljubavnicima, a nisu ni$ta primili.. takozvane topdzije i furundzije? Ima tu mnogo nejasnoca koji ce novi ustav razre$iti, ali dotle :wink: ...
 
Samo budi nezna prema njemu i imaj razumevanja za njegovu nesigurnost i nervozu:D Poljubcima mu odagnaju strahove;)
Pokazi mu sta treba da uradi,sta volis i sta ti prija.To ce mu se svideti - da otkriva novo - to ce ga opustiti i dace mu podstreh da istrazuje:p
Najvaznije je da oseti tvoju ljubav i podrsku.S njim polako,ko sa malim detetom i videces da ce se ostalo desiti samo po sebi;)

Nadam se da sam ti bar malo pomogla:-D
 
cLick - OR - Die:
Jel se rachuna ribi da je nevina ako ima njufer, a volela se sa njih 10 u guzu chuvajuci se za brak? :) .. tj. da li su nevini homoseksualci koji su samo gurali u guzu svojim ljubavnicima, a nisu ni$ta primili.. takozvane topdzije i furundzije? Ima tu mnogo nejasnoca koji ce novi ustav razre$iti, ali dotle :wink: ...


da
sto da ne


ti to nikada neces ni znati da se ona kresala u (znas vec gde)
 
Ponavljam treci put - rec je o muskarcima koji su nevini i neiskusni ili nevini po pitanju iskustva - ako se to razume.Svakako u tu kategoriju ne ulaze perverznjaci,lezbejke ,gay tipovi i ostale nastranosti
koji podrazumevaju iskustvo...
 
Captain Jack Sparrow:
pa ako ima jos onih koje imaju problem sa mladicima koji imaju male od 15-16 cm nek mi se jave da im dam covekov tel

"Mali" je zanimljiva kvalifikacija penisa od 15cm.
Zenska propaganda odjekuje iz tebe.
No, s druge strane, naucno verfikovane cinjenice kazuju da je duzina prosecnog penisa u erekciji 14,48cm.
Druga je stvar sto postoje zene razjapljenih vagina u koje mozes gurnuti obe shake i pri tom aplaudirati. Da, za njih je to realno malo, ali u ravni proseka za populaciju one su te koje imaju problem a ne oni muskarci kojima pokusavaju nabiti komplekse.

No cesce je slucaj da riba centimetrima manipulise cisto radi prodavanja vlasti, setih se posta sa one teme na zk, gde je neka one moment vise puta ponavljala da je imala decka sa malom pishom ali ga je ipak volela, nebitno sto mu je bio, oh tragike, samo 15-16cm.

A sto se teme tice, kako poduciti seksu nevinog, neiskusnog muskarca, to je isto kao da pitas kako nauciti coveka da pliva. Gurni ga u vodu pa nek uci sam. Tj za pocetak, daj mu dozvolu ili ako volis da se pravis dominantna skoci na njega i pocni da ga yebes.
Mada sam misljenja da su sve te tajne vestine seksa o kojima se toliko prica, te knjige, upustva itd mit, tj malo naduvana stvar. Seksualnu radnju sam savladao za jedno popodne, sve sto je potrebno je da se dvoje ljudi pozeli, spontano oslobodi i prepusti medjusobnoj intimi, sve ostalo od tehnike preko izdrzljivosti do uigranosti je samo nadogradnja ove osnove koja dolazi iskustvom. Bilo mi je mnogo teze da naucim slobodna bacanja na kosharci koju sam tih dana trenirao.
 
shtiklica:
Ponavljam treci put - rec je o muskarcima koji su nevini i neiskusni ili nevini po pitanju iskustva - ako se to razume.Svakako u tu kategoriju ( neiskusnih ) ne ulaze perverznjaci, lezbejke, gay tipovi i ostale nastranosti
koji podrazumevaju iskustvo...

@ click-or-die
@ rain dog

Momci ili vec sta ste...gde ste se ovde prepoznali?
...ili ste promasili temu...zzzzzzzzzzzzzdravo!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top