Невине девојке.

ooooo eto vis a ja curka pomislila neko fino devojce
onda ne znam koj se moj tripujes
kad nikome nije ostao u dupetu nece ni tebi u pici :lol:

nije ni ona zaljubljena u tebe nego oce da se tuca mala red je sve su drugarice oko nje, pa lepo brate tucaj i ne brini nece se ta uplasiti jednooke zmije :lol:

О томе ти ја и причам хахаха! Да ми је неко рекао да ћеш ме ти схватити не би му веровао, а гледај само ове душебрижнике, и ове јадне госпође што фурају финоћу.. Ја причам отворено онако како јесте, и не лажем да би некоме на форуму било угодно за очи, ствар је таква и таква, па се крсти до прекосутра. ;)

ПС. нисам ни причао о заљубљености на овој теми а сви се истриповали хаха :)
 
Ма фино опустиш је.

Ако је храбрија можеш је пустити да те она узјаше, па нека сама сконта како јој паше.

А ако се теби препушта, онда је прво добро напали, увјери се да ти је јако тврд и гурај. Што брже то боље и буди пажљив. Нека се осјећа сигурно и заштићено, вољено и пажено. Стави јој јастук под гузу, лакше јој је да уђе.
 
О томе ти ја и причам хахаха! Да ми је неко рекао да ћеш ме ти схватити не би му веровао, а гледај само ове душебрижнике, и ове јадне госпође што фурају финоћу.. Ја причам отворено онако како јесте, и не лажем да би некоме на форуму било угодно за очи, ствар је таква и таква, па се крсти до прекосутра. ;)

ПС. нисам ни причао о заљубљености на овој теми а сви се истриповали хаха :)
fala :neutral:
pa dobro ja kao aj da pretpostavim da ste neki par ovo ono
a sto se ti onda tripujes kako ce njoj da bude, da se nesto ne desi bla bla....mala je profi ovo ce joj biti samo diplomski rad
 
Ма фино опустиш је.

Ако је храбрија можеш је пустити да те она узјаше, па нека сама сконта како јој паше.

А ако се теби препушта, онда је прво добро напали, увјери се да ти је јако тврд и гурај. Што брже то боље и буди пажљив. Нека се осјећа сигурно и заштићено, вољено и пажено. Стави јој јастук под гузу, лакше јој је да уђе.
nikad nisam cula da je neka kojoj je prvi put uspela uspesno da jase, pa brate odleprsas do plafona ko pinng pong :zcepanje:
fizicki je neizvodljivo, vaginica je jos majusna ne razradjena a kad sedne to znaci da kita cela udje i udara u grlic, ma nema sanse da nevina to izdrzi
jedino ako spada u onu grupu serpi :lol:
 
fala :neutral:
pa dobro ja kao aj da pretpostavim da ste neki par ovo ono
a sto se ti onda tripujes kako ce njoj da bude, da se nesto ne desi bla bla....mala je profi ovo ce joj biti samo diplomski rad

''Да ми је неко рекао да ћеш ме ти схватити не би му веровао'' ово сам написао јер се никад не сложимо на темама хахаха, готивна си готивна.. ;)

Отприлике то би било то, добио сам жељене одговоре, тако да хвала. ;) :D
 
nikad nisam cula da je neka kojoj je prvi put uspela uspesno da jase, pa brate odleprsas do plafona ko pinng pong :zcepanje:
fizicki je neizvodljivo, vaginica je jos majusna ne razradjena a kad sedne to znaci da kita cela udje i udara u grlic, ma nema sanse da nevina to izdrzi
jedino ako spada u onu grupu serpi :lol:

Nisam ni ja...
Moguće je samo iz misionarske poze, uz upotrebu alkohola (ne muškarac, on mora biti trijezan, djevojku treba dobro natreskati) i na fazon joj staviti, cimnuti i da uđe tako iznenada, naravno, prethodno je napaliti... od onog polako, kako se osjećaš, evo još jedan milimetar je ušao i drugih gluposti nema ništa...

Nego, što ja ovo tebi objašnjavam?
 
nikad nisam cula da je neka kojoj je prvi put uspela uspesno da jase, pa brate odleprsas do plafona ko pinng pong :zcepanje:
fizicki je neizvodljivo, vaginica je jos majusna ne razradjena a kad sedne to znaci da kita cela udje i udara u grlic, ma nema sanse da nevina to izdrzi
jedino ako spada u onu grupu serpi :lol:

jedini otpor koji nevina ima u odnosu na ženu koja je imala seks jeste himen
i nevina prije seksa ovlaži, a tokom seksa se mišići vagine ne otrombolje, tako da ova koja nije imala seks svakako nema 'vaginicu' nego istu onu vaginu koju će imati i u narednom periodu
 
Овако, до сад нисам имао секс са невином девојком, и чуо сам да може да буде велико сра*е, занимају ме искуства са невиним девојкама? И женска искуства првог пута, како се прилагодити да је не упропастиш јер јој је први пут, мсм навикао сам на ''разгажено'' , ту се прави лудница, али чуо сам да ово може бити опасно сра*е, мораш да водиш рачуна, мораш ово мораш оно, мораш да је опушташ Бога оца, не сваку али већина има фрку огромну?

Имајте у виду да шта год кажете тј шта год саветујете, може бити искоришћено на ''суду'' против ње. Фора, фора..ахахахаха!

prvi put mora biti sranje i bilo kakvi saveti ne pomazu.
 
Овако, до сад нисам имао секс са невином девојком, и чуо сам да може да буде велико сра*е, занимају ме искуства са невиним девојкама? И женска искуства првог пута, како се прилагодити да је не упропастиш јер јој је први пут, мсм навикао сам на ''разгажено'' , ту се прави лудница, али чуо сам да ово може бити опасно сра*е, мораш да водиш рачуна, мораш ово мораш оно, мораш да је опушташ Бога оца, не сваку али већина има фрку огромну?

Имајте у виду да шта год кажете тј шта год саветујете, може бити искоришћено на ''суду'' против ње. Фора, фора..ахахахаха!
Ne secam se da je bilo tako traumaticno.:kafa:
 

Back
Top