Невине девојке.

Vidi se da nisi imao seks sa nevinom devojkom. Ja sam nevina i ne verujem da ce sa mnom biti bilo sta od toga. Pa, mene sada kada vide, odmah svrse u gace, a ne kada budemo imali seks. Cim cuju da sam nevina, svi odmah hoce da se zene sa mnom, a tebi nevine devojke ne valjaju. A sta bi ti neku sto ima promet kao na naplatnoj rampi? Izigravas nekog frajera i dezavuises nas postene i cestite devojke.
Ja tebi savetujem da se opametis.
Eto, ja sam se zaljubila u jednog decka. Mnogo mi se svidja, pa cu ti reci koje su njegove reakcije, kada bude cuo da sam nevina. Cisto da znas da ta tvoja "razgazrnost" nije nikom zanimljiva, vec samo tebi.

Ti me stvarno nerviraš, evo moram da ti kažem, ti si jedina osoba na čitavoj krsti od čijeg čitanja posta mi se digne kosa na glavi... vidiš li ti bona šta pišeš :evil:

Šta tebe sad kad vide svrše u gaće :roll:... i hoće da te žene... kako da ne:dash:
 
Нити је волим нити сам заљубишка, на мене то не може да остави последице, али сад испаде када гледаш да девојци буде лепо испаднеш идиот.. Каквих овде сомова има убио их гром..

Знам, знам, кад дођем до тог дела на мом сам терену! :D
 
Ja sam spavao sa dvije nevine cure i moram da priznam da sam se oba puta napatio k'o nikad u životu... katastrofa... nikako mi nije jasno što oni neki k'o fol bačije vole nevine...ne kontam to... doduše tada sam bio mlađi... ne znam kako bi sad bilo...:) (šalim se naravno)
 
Čini mi se, kad se setim, da neće proći bez muke šta god da radiš. Mislim- njene muke. Tebi će verovatno biti vrlo lepo.

Kakav bi to bio ljubavnik kada ne bi delio
strepnju,strah,neizvesnost i usplahirenost devojke,koju treba da defloriše
i uvede u novi svet - svet žene ?
Prepušta se u strahu i predaje mu čednost !
A,on da nagrne k'o pastuv ?
To je,bre,uzvišeni čin vredan poštovanja.
Zadovoljstvo je u drugom planu...
Prvo i najvažnije je da sve prođe kako treba i da devojka
što manje pati.
Od prvog odnosa zavisi kasniji seksualni profil žene.
 
Нити је волим нити сам заљубишка, на мене то не може да остави последице, али сад испаде када гледаш да девојци буде лепо испаднеш идиот.. Каквих овде сомова има убио их гром..

Знам, знам, кад дођем до тог дела на мом сам терену! :D

Ako je tako, onda joj neće biti lepo ni u kom slučaju:ljutko:
 
Kakav bi to bio ljubavnik kada ne bi delio
strepnju,strah,neizvesnost i usplahirenost devojke,koju treba da defloriše
i uvede u novi svet - svet žene ?
Prepušta se u strahu i predaje mu čednost !
A,on da nagrne k'o pastuv ?
To je,bre,uzvišeni čin vredan poštovanja.
Zadovoljstvo je u drugom planu...
Prvo i najvažnije je da sve prođe kako treba i da devojka
što manje pati.
Od prvog odnosa zavisi kasniji seksualni profil žene.
jao ako joj od ovog zavisi onda se sjebala
 

Back
Top