Невине девојке.

Hteo sam da ti posaljem na PP ali ne moze jer ne das :D nisam hteo da spamujem opet...
Ne ja nisam pravoslavni hriscanin, ja sam samo hriscanin!
A ona uopste nije vernica, samo se pravi prvoalio sam na nekoliko tema!

Otkud znaš da nije kad ju je majka slal u katoličke škole pošto u svijetu nema baš pravoslavnih škola u nepravoslavnim zemljama.Čak je sjedila Papi u krilu
 
Imala sam decka sa kojim sam bila u vezi 1 godinu i 6 meseci. Pre godinu dana smo imali cudno iskustvo prilikom cega smo pokusali nesto sto je slicno seksu, nekoliko puta je usao i izasao (svega 1/3 ili 1/2) ali smo ipak prekinuli. To nam se desilo jos nekoliko puta. Skoro sam raskinula sa tim deckom ali me muci dilema da li sam jos uvek nevina ili ne.... unapred hvala na svakom odgovoru! :confused:
 
Imala sam decka sa kojim sam bila u vezi 1 godinu i 6 meseci. Pre godinu dana smo imali cudno iskustvo prilikom cega smo pokusali nesto sto je slicno seksu, nekoliko puta je usao i izasao (svega 1/3 ili 1/2) ali smo ipak prekinuli. To nam se desilo jos nekoliko puta. Skoro sam raskinula sa tim deckom ali me muci dilema da li sam jos uvek nevina ili ne.... unapred hvala na svakom odgovoru! :confused:

E dete moje, gde ovde nadje da postavis takvo pitanje. Evo da ti ozbiljno odgovorim, rec "nevinost" ima tako mnogo znacenja, u zavisnosti od toga koga pitas, da se moze reci da nema znacenje uopste. Neko misli da moze da se seksa analno sa citavom fudbalskom ekipom i da ostane nevin, a neko misli da ako masturbira moze sam sebi da oduzme nevinost. Tako da ti je najbolje da zaboravis na tu rec uopste, a ako te neko pita jesi li ili nisi ti lepo objasni sta si sve radila pa nek on sam proceni slaze li se to sa njegovom licnom definicijom nevinosti ili ne.
 
Овако, до сад нисам имао секс са невином девојком, и чуо сам да може да буде велико сра*е, занимају ме искуства са невиним девојкама? И женска искуства првог пута, како се прилагодити да је не упропастиш јер јој је први пут, мсм навикао сам на ''разгажено'' , ту се прави лудница, али чуо сам да ово може бити опасно сра*е, мораш да водиш рачуна, мораш ово мораш оно, мораш да је опушташ Бога оца, не сваку али већина има фрку огромну?

Имајте у виду да шта год кажете тј шта год саветујете, може бити искоришћено на ''суду'' против ње. Фора, фора..ахахахаха!

Može da smrdi jako prilikom seksa sa nevinom da ti zasmrdi celu sobu njena nevina vagina i da dodje do velikog krvarenja vagine. Iz ličnog iskustva...
Iz tudjeg iskustva kaže da nekad bude toliko mala nevina vagina - da ne možeš nikako da joj uguraš polni organ ma koliko to jako radio i hteo.
 
Разгажена сам ставио под наводнике јер се тако каже код мене у крају, тако да прошетај слободна си. Ма мени ће свакако бити лепо, то знам одавно, али она је невина и то је проблем, а нисам никад имао секс са невином девојком тако да ј б г...

A mozda i neces. Sto si unaprijed utrtao ?Mozda te neko spasi problema ,
pa ona vise i ne bude nevina kad se ti odlucis !
 
Овако, до сад нисам имао секс са невином девојком, и чуо сам да може да буде велико сра*е, занимају ме искуства са невиним девојкама? И женска искуства првог пута, како се прилагодити да је не упропастиш јер јој је први пут, мсм навикао сам на ''разгажено'' , ту се прави лудница, али чуо сам да ово може бити опасно сра*е, мораш да водиш рачуна, мораш ово мораш оно, мораш да је опушташ Бога оца, не сваку али већина има фрку огромну?

Имајте у виду да шта год кажете тј шта год саветујете, може бити искоришћено на ''суду'' против ње. Фора, фора..ахахахаха!

dok ti ovde budes mlatio praznu slamu,nece vise biti nevinih da probas.
 

Back
Top