nevina do kraja...

čekaj, da tebi neko da moć, da li bi ih zaista zaključao negde?
ako bi, na tako nešto nemaš prava.
ne možeš ljude lišavati slobode zbog njihovih seksualnih izbora.
a ako ne bi onda zašto govoriš takve stvari?

sve u svemu, nisi u pravu ovde.

Ne bi ja nikoga zaključao...samo sam se našalio...
...nečiji stav je samo njegova stvar...neka živi sa svojim ubeđenjima...šta ću ja tu...ako neće da se iebe, ako želi da čuva nevinost do penzije, baš mene zabole...
Govorim zato što se zaiebavam...šalim...možda crni humor...kontaš...?
 
Zanima me vase misljenje-o zenama/devojkama koje planiraju da ostanu nevine do prve bracne noci?Npr.Adirana Lima,sa Jaricem je vise od godinu dana,a kaze da je nevina...jadan nas Marko...
Realno ima ih jakoooo malo,ali nadje se i u Srbiji po koja...
Za muskarce pitanje:
Lepa,zgodna,pametna,duhovita,ma zena vasih snova(ma sta to podrazumevalo),ali od seksa ni S.Koliko biste je cekali?da li biste je cekali?
pitanje za zene je sta uopste mislite o tome,kad bi mogle da vratite vreme da li bi mozda i vi ostale nevine?


Covek moze biti nevin jedino u dusi....sve drugo je naklapanje i licemerje i gluposti....
Neko sacuva nevinost(cistotu) duha ceo zivot,neko moze biti u manastiru i nikad cist,nikad nevin.
pozdrav svim forumasima i sretne praznike,a i svaki dan u zivotu nek je praznikz:girl:
 
Zanima me vase misljenje-o zenama/devojkama koje planiraju da ostanu nevine do prve bracne noci?Npr.Adirana Lima,sa Jaricem je vise od godinu dana,a kaze da je nevina...jadan nas Marko...

Moze, ali da izadjemo pred lekarsku komisiju. Da sa jedne strane bude njena familija, a sa druge moja, pa ako doktori posle pregleda kazhu da je nevina odma trubachi, crkva i op$tina.

Lepa,zgodna,pametna,duhovita,ma zena vasih snova(ma sta to podrazumevalo),ali od seksa ni S.Koliko biste je cekali?da li biste je cekali?

Da chekam njene fazone i jo$ da je gledam kako sutra skache sa kite ne kitu?! Nasmejao si me. Srbiji se zhuri :)
 
Zanima me vase misljenje-o zenama/devojkama koje planiraju da ostanu nevine do prve bracne noci?Npr.Adirana Lima,sa Jaricem je vise od godinu dana,a kaze da je nevina...jadan nas Marko...
Realno ima ih jakoooo malo,ali nadje se i u Srbiji po koja...
Za muskarce pitanje:
Lepa,zgodna,pametna,duhovita,ma zena vasih snova(ma sta to podrazumevalo),ali od seksa ni S.Koliko biste je cekali?da li biste je cekali?pitanje za zene je sta uopste mislite o tome,kad bi mogle da vratite vreme da li bi mozda i vi ostale nevine?

od kako sam se rodio do prvi put kada sam kresao,bilo je proslo 17 god..A i koka je bila prava :D! A sto se tice ovog pitanja, pa vjerovatno bih,najduze sam cekao malo vise od godine,iskreno patnja je u pm...ali isplatilo mi se,zaljubio se i to je to...;)!Nema neke posebne price,ljubav je sve na svoju stranu okrenula,iskreno vjerovatno bi jos toliko cekao koliko mi je bilo u tom datom trenutku stalo do nje,a sada pa ne znam,koliko god volio seks i zelio da kresem sa strane,suzdrzavam se samo iz razloga da ne povrijedim osobu koju volim!;) pa lijecim svoje frustracije na Lj&S! ehheh :sanke: :sanke: :bob:
 
Za muskarce pitanje:
Lepa,zgodna,pametna,duhovita,ma zena vasih snova(ma sta to podrazumevalo),ali od seksa ni S.Koliko biste je cekali?da li biste je cekali?

Ako postoji međusobna ljubav (ako tako nešto uopšte postoji) onda bih čekao a uostalom ona je tu iako nema S tako da to ustvari i nije baš neko čekanje... z;)

Ali ima puno različitih primera, dešava se da nema ni S zato što za to vreme jedna strana iskorišćava drugu (pare ili njen položaj) ali to su već druge priče, mislim da postavljač teme nije mislio na takve slučajeve.
 
Zanima me vase misljenje-o zenama/devojkama koje planiraju da ostanu nevine do prve bracne noci?Npr.Adirana Lima,sa Jaricem je vise od godinu dana,a kaze da je nevina...jadan nas Marko...
Realno ima ih jakoooo malo,ali nadje se i u Srbiji po koja...
Za muskarce pitanje:
Lepa,zgodna,pametna,duhovita,ma zena vasih snova(ma sta to podrazumevalo),ali od seksa ni S.Koliko biste je cekali?da li biste je cekali?
pitanje za zene je sta uopste mislite o tome,kad bi mogle da vratite vreme da li bi mozda i vi ostale nevine?

Glupost je davanja prevelikog značenja jednog običnog tkiva.........no još uvek se doživljava kao dar...svetost ,kad još dodamo i danjašnju sve moderniju himenoplastiku...
 
evo, stavis, zakatancis i ne brines;
mos' u rat, mos u samoposlugu, mos' na robiju...

a1080i1_torture2.jpg
 
Zanima me vase misljenje-o zenama/devojkama koje planiraju da ostanu nevine do prve bracne noci?Npr.Adirana Lima,sa Jaricem je vise od godinu dana,a kaze da je nevina...jadan nas Marko...
Realno ima ih jakoooo malo,ali nadje se i u Srbiji po koja...
Za muskarce pitanje:
Lepa,zgodna,pametna,duhovita,ma zena vasih snova(ma sta to podrazumevalo),ali od seksa ni S.Koliko biste je cekali?da li biste je cekali?
pitanje za zene je sta uopste mislite o tome,kad bi mogle da vratite vreme da li bi mozda i vi ostale nevine?
Tako mi je svejedno. Da sam živela u tom vremenu (neko je gledao sapunicuuuuu :lol: ) ne bi me mnogo potreslo. Mada bi, normalno, i on morao da mi obeća da je nevin pa, ako ga uhvatim da nije, napujdala bih svekrvu da ga izbaci iz kuće.
 

Back
Top