nevina do kraja...

Možda porodica...
Ne znam... ne kapiram...
Meni je potpuno... ne znam... uvrnuto...

z:) i jeste uvrnuto....jer cak i da je jako izbirljiva, do 20-te godine valjda moze da naidje neko ko je vredan poverenja....mada, i ja imam drugaricu koja je istina, izgubila nevinost na moru, ali nikad nije imala normalnu vezu...a ima 36 godina...a iznad proseka je u svakom pogledu....ali, ja sam pristrasna jer je volim, i nikako ne mogu da uklavirim zasto je to tako.....
 
salis se na veoma neprimjeren nacin
kao da sada tebi neko kaze da si zatucani juznjak kom treba zavrnuti jaja i odsjeci ih tupim nozicem jer ne zelis nista sa nevinim zenama
uz smajli prigodan
ebote, pa valjda i o sali treba voditi racuna
Ali to je moj stav...imam pravo na svoj stav...ili nemam ? Šta ti kažeš na to...?
Jesam južnjak...šta ću...:ok:
Hvala...i izvini...
Aj sad malo...
...u redu je...:ok:
Ne želim sa nevinim damama i nadrkanim gospođama...
 
z:) i jeste uvrnuto....jer cak i da je jako izbirljiva, do 20-te godine valjda moze da naidje neko ko je vredan poverenja....mada, i ja imam drugaricu koja je istina, izgubila nevinost na moru, ali nikad nije imala normalnu vezu...a ima 36 godina...a iznad proseka je u svakom pogledu....ali, ja sam pristrasna jer je volim, i nikako ne mogu da uklavirim zasto je to tako.....

Ne znam šta je...
Baš je volela onog koji je voleo i nju... mislim, čekao je dečko 6 meseci...
Pokušavao, trudio se, davao sebe u toj vezi potpuno...
I onda puko, na kraju, naravno....
Ona uvrtela sebi u glavu gluposti i to je tako...
Meni nije glupo što ona čeka ne-znam-ni-ja-šta...
Glupo mi je što čeka brak... kao da joj je to neko osiguranje za budućnost...
Ne razumem... šta, kad se udaš ne postoji verovatnoća da budeš povređena?
On će da te voli večno jer si njemu prvom dala?
Ma, čista sra.nja....
A kapiram da je to u pitanju... strah od samoće i odbacivanja, možda i strah od potpunog prepuštanja... Glupost...
Svi smo mi nekad i sami i napušteni i boli nas... pa izdržimo...
I budemo posle još bolji...
 
Ne znam šta je...
Baš je volela onog koji je voleo i nju... mislim, čekao je dečko 6 meseci...
Pokušavao, trudio se, davao sebe u toj vezi potpuno...
I onda puko, na kraju, naravno....
Ona uvrtela sebi u glavu gluposti i to je tako...
Meni nije glupo što ona čeka ne-znam-ni-ja-šta...
Glupo mi je što čeka brak... kao da joj je to neko osiguranje za budućnost...
Ne razumem... šta, kad se udaš ne postoji verovatnoća da budeš povređena?
On će da te voli večno jer si njemu prvom dala?
Ma, čista sra.nja....
A kapiram da je to u pitanju... strah od samoće i odbacivanja, možda i strah od potpunog prepuštanja... Glupost...
Svi smo mi nekad i sami i napušteni i boli nas... pa izdržimo...
I budemo posle još bolji...


e sad ce da vam zvuci neverovatno ali ja sam imala slicnu situaciju....spominjala sam vec tog tipa....on bezi od sexa....spandjali smo se pre skoro 3 godine i kad je trebalo da dodje do neceg konkretnog, pobegao je....i dan danas mi se javlja i zali sto je propustio priliku ali jednostavno nije ustanju da se izbori sa tim....zvala ga ja na kafu ali ni to ne sme....z:)...missim, ne zezam ga...zao mi ga je......
 

Back
Top