Nevernost je posledica nedostatka neceg u vezi?

iluzionista:
Pera_Zdera:
Poljubac smatram prevarom

Zavisi od situacije i namere...

Sad cete me napasti zbog ovoga. :P Reci cu to ovako: poljubac je prevara samo ako zbog njega osecas krivicu... Ako ne osecas, onda tu vec postoji razlog za to... I to onda nije prevara, nego nesto drugo... No, i to opet zavisi od situacije i namere...
Ma bre tvoja devojka se ljubi sa nekim. Jel bitna situacija i namera?
 
Pera_Zdera:
iluzionista:
Pera_Zdera:
Poljubac smatram prevarom

Zavisi od situacije i namere...

Sad cete me napasti zbog ovoga. :P Reci cu to ovako: poljubac je prevara samo ako zbog njega osecas krivicu... Ako ne osecas, onda tu vec postoji razlog za to... I to onda nije prevara, nego nesto drugo... No, i to opet zavisi od situacije i namere...
Ma bre tvoja devojka se ljubi sa nekim. Jel bitna situacija i namera?

Naravno da jeste. Ako poljubi na primer brata, to nije strasan poljubac, zar ne? :roll:

No, da budemo malo ozbiljni: ponekad je nedostatak krivice znak da veze izmedju dvoje ljudi nema... Ako postoji prevara i postoji krivica, znaci da u vezi nesto ne stima i da se o tome ne prica medju partnerima... Znaci, to je moguce resiti ukoliko nijedan od partnera ne zna sta se desilo u medjuvremenu... Neke stvari su nastale samo zbog nedostatka, recimo: seksa u vezi... Veza koja je bar u nekm aspektu suplja jednostavno priziva partnere da te rupe popune sa strane...

Od toga koliko je u stvari velika njihova ljubav i zavisi koliko dugo ce i da li ce samo ona biti dovoljna da se one popune...

Kapish?
 
heh,da nastavimo smaranje oko toga da li je poljubac prevara :wink:
nije uvek:neko moze tvoju devojku da poljubi i bez njene saglasnosti,ono,tip je muva,ona koluta ocima i on-zoom:poljubi je jer ne zna vise kako da je smota! :shock: naravno,ako mu ona odgovori tako sto ce mu jezikom dosegnuti krajnike-onda to svakako vec jeste prevara! :x
 
peach:
heh,da nastavimo smaranje oko toga da li je poljubac prevara :wink:
nije uvek:neko moze tvoju devojku da poljubi i bez njene saglasnosti,ono,tip je muva,ona koluta ocima i on-zoom:poljubi je jer ne zna vise kako da je smota! :shock: naravno,ako mu ona odgovori tako sto ce mu jezikom dosegnuti krajnike-onda to svakako vec jeste prevara! :x
Ma zoom ti tako i gacice skine, a ti jadna kao ne znas sta te snasnolo, naravno on je kriv.
 
Pera_Zdera:
peach:
heh,da nastavimo smaranje oko toga da li je poljubac prevara :wink:
nije uvek:neko moze tvoju devojku da poljubi i bez njene saglasnosti,ono,tip je muva,ona koluta ocima i on-zoom:poljubi je jer ne zna vise kako da je smota! :shock: naravno,ako mu ona odgovori tako sto ce mu jezikom dosegnuti krajnike-onda to svakako vec jeste prevara! :x
Ma zoom ti tako i gacice skine, a ti jadna kao ne znas sta te snasnolo, naravno on je kriv.
Eto vidis kako to moze biti kad te neko "zoomira", eto mo's ostati i bez gaca...a imas opravdanje-nije tvojom voljom :shock: ju sta bi?
Malo simuliras odbranu, pa kao ne mozes da se izboris i eto mirne savesti... :lol: :lol: :lol:
na priiiiiiiiiiiimer
 
peach:
:shock: ipak mislim da tu slucajno poljubljenu devojku treba da spale na lomaci njen decko-jer ga je prevarila(dromfulja jedna!)i smarac koji je poljubio-jer mu nije uzvratila i to fino zajedno,a posle mogu da odu negde da se zapiju i da pricaju o tome kako su sve zene iste:kur*e! :x

Prica ti ne prolazi.
sledeci put bice: ja isla,slucajno se spotakla i nabila se na njegov k.Nije bilo namerno
 
inspirion:
peach:
:shock: ipak mislim da tu slucajno poljubljenu devojku treba da spale na lomaci njen decko-jer ga je prevarila(dromfulja jedna!)i smarac koji je poljubio-jer mu nije uzvratila i to fino zajedno,a posle mogu da odu negde da se zapiju i da pricaju o tome kako su sve zene iste:kur*e! :x

Prica ti ne prolazi.
sledeci put bice: ja isla,slucajno se spotakla i nabila se na njegov k.Nije bilo namerno
e,stvarno ste extremni! a vase price:nisam ja kriv,popela mi se na k*,krv pobegla iz mozga i onog dalje se ne secam :?
 
Pera_Zdera:
Slazem se da ljudi u sebi imaju prirodne, zivotinjske instinke koji ih navode na poligamiju ali
ako je ljutsko drusvo u svom razvoju prihvatilo monogamiju, onda verovatno ima i 1000 zasto i 1000 zato zasto je to tako i to je verovatno ispravno.

ljudi su prihvatili i svakojake budale da im gospodare, jel mislis da je i to dobro ?!?!
ima isto 1000 zasto i 1000 zato...ali i dalje mislim da to nije ispravno...

da se vratim na temu...neke statistike govore da 4 od 5 muskarca varaju, a da se cifra zena u poslednje vreme blizi da svaka druga zena vara...znaci da ipak ljudsko drustvo nije prihvatilo monogamiju, a da ne spominjemo one seike i sl. 8)

iskreno sve sto ne znam ne moze da me zaboli, tako da prevara ako za nju ne saznam ne postoji, a ako saznam postoji nesto sto se zove raskid!!
ovo je relacija ekvivalencije (vazi u oba smera) :)
 
korisnicko_ime:
Pera_Zdera:
Slazem se da ljudi u sebi imaju prirodne, zivotinjske instinke koji ih navode na poligamiju ali
ako je ljutsko drusvo u svom razvoju prihvatilo monogamiju, onda verovatno ima i 1000 zasto i 1000 zato zasto je to tako i to je verovatno ispravno.

ljudi su prihvatili i svakojake budale da im gospodare, jel mislis da je i to dobro ?!?!
ima isto 1000 zasto i 1000 zato...ali i dalje mislim da to nije ispravno...

da se vratim na temu...neke statistike govore da 4 od 5 muskarca varaju, a da se cifra zena u poslednje vreme blizi da svaka druga zena vara...znaci da ipak ljudsko drustvo nije prihvatilo monogamiju, a da ne spominjemo one seike i sl. 8)

iskreno sve sto ne znam ne moze da me zaboli, tako da prevara ako za nju ne saznam ne postoji, a ako saznam postoji nesto sto se zove raskid!!
ovo je relacija ekvivalencije (vazi u oba smera) :)
super si ti meni! :shock: pazi da ne saznas za prevaru malko kasno...ono,kad ti dete postane punoletno,pa bude:ips,to i nije bas tvoje dete! :lol:
GLASAM ZA MONOGAMIJU. :D AKO SU MOJI PRECI JELI DA IZVINES G. I JA CU IH JESTI,ZASTO DA SE PRAVIM PAMETNIJA! :x
 
peach:
super si ti meni! :shock: pazi da ne saznas za prevaru malko kasno...ono,kad ti dete postane punoletno,pa bude:ips,to i nije bas tvoje dete! :lol:
GLASAM ZA MONOGAMIJU. :D AKO SU MOJI PRECI JELI DA IZVINES G. I JA CU IH JESTI,ZASTO DA SE PRAVIM PAMETNIJA! :x

drago mi je sto sam super, a samo mi reci kako mislis da ja tako nesto sprecim ako devojka hoce da uradi ??

znaci vracamo se na ono da ako ne saznam nije to uradila...a da ja glumim zandara i da jurim po celom gradu za njom (ili selu)....koja devojka to voli ?!?

mislim da je to sto si ti rekla super, ali je realno trenutno koliko i drveni sporet, ne samo meni, nego i drugima...
pazi da ti kao monogamista ne saznas da tvoj momak ima dete sa nekom drugom...zna i monogamija da omane 8)
 
korisnicko_ime:
peach:
super si ti meni! :shock: pazi da ne saznas za prevaru malko kasno...ono,kad ti dete postane punoletno,pa bude:ips,to i nije bas tvoje dete! :lol:
GLASAM ZA MONOGAMIJU. :D AKO SU MOJI PRECI JELI DA IZVINES G. I JA CU IH JESTI,ZASTO DA SE PRAVIM PAMETNIJA! :x

drago mi je sto sam super, a samo mi reci kako mislis da ja tako nesto sprecim ako devojka hoce da uradi ??

znaci vracamo se na ono da ako ne saznam nije to uradila...a da ja glumim zandara i da jurim po celom gradu za njom (ili selu)....koja devojka to voli ?!?

mislim da je to sto si ti rekla super, ali je realno trenutno koliko i drveni sporet, ne samo meni, nego i drugima...
pazi da ti kao monogamista ne saznas da tvoj momak ima dete sa nekom drugom...zna i monogamija da omane 8)
8) !
morala sam da reagujem,zapanjila me tvoja statistika! ispadosmo svi razbludni i razuzdani! :?
ma,ok je to,ne treba da izigravas zandara.i ja sam od tih sto veruju dok se ne ispostavi da ne treba da veruju.u,j.te,mozda stvarno ima dete s drugom! :shock: ups,sad sam se setila...ja i nemam momka...valjda :roll:
 
Citat iz filma, meni se dopao: :D




- Zasto se ljudi vencavaju?
-Strast?
- Ne!
- Interesantno, mislio sam da ste romanticni. Zasto onda?
-Jer nam je potreban svedok u zivotu. Na planeti zive milijarde ljudi. Sta neciji zivot stvarno znaci? Ali u braku obecas da ces se o svemu brinuti. Dobrim, losim, uzasnim stvarima. Opasnim stvarima. Sve vreme. Svaki dan. Time govoris drugoj osobi da je njen zivot nece proci neprimecen, jer ces ga ti primetiti. Imaces svedoka svog zivota. Mene.



:P
 
peach:
8) !
morala sam da reagujem,zapanjila me tvoja statistika! ispadosmo svi razbludni i razuzdani! :?

nisam ja izmisljao statistiku...samo sam je preneo...a da ispade bas tako kako si ti napisala...
ali znas kako kazu...statistika je kao erotika...sve otkriva nista ne pokazuje...to je tako u proseku...a, mozda se bas na ovom forumu sakupila 1/2 zena koje ne varaju i 1/5 muskaraca koji to isto ne rade...
barem bih tako rekao na osnovu svih postova :lol:

peach:
ma,ok je to,ne treba da izigravas zandara.i ja sam od tih sto veruju dok se ne ispostavi da ne treba da veruju.

jel sada ja tebi treba da kazem ono sto si ti meni rekla :lol:

peach:
u,j.te,mozda stvarno ima dete s drugom! :shock: ups,sad sam se setila...ja i nemam momka...valjda :roll:

ebga


btw.divlja-u-srcu onaj citat iz filma je super...
(da ne budem crna ovca :))
 
Raselka:
Mnogi muskarci su me ubedjivali kako ne postoji medju njima onih koji ne varaju, samo sto neki to vesto kriju a neki ne. Zanima me da li je to tako i da li do toga dolazi zato sto u vezi fali emocija, ili zbog razbijanja monotonije ili je to prosto stil?
Da li do neverstva dolazi iako je sve ok u vezi? I sta se sve smatra neverstvom?

Generalno, neverstvo je posledica nedostatka ljubavi i razumevanja u vezi.
Mada tu postoje jos neki faktori: kriza morala, nezrelost jednog ili oba partnera, nezadovoljstvo itd.
 

Back
Top