Nevernost je posledica nedostatka neceg u vezi?

Supertajni:
Raselka:
Supertajni:
A dali to sto su ukljucene emocije i to nekada veoma jake opravdava prevaru oo tebi?
Nema opravdanja za prevaru. Kad se desi, a moze da se desi svakom, po meni oznacava kraj veze. Slicno sam i dozivela...kad sam pozelela drugog, raskinula sam sa deckom. Mislim da je to fer.
Zaista nemam sta da dodam ti si sasvim ok!
u potpunosti se slazem sa raselkom! :wink:
a najjadnija mi je kategorija ovih sto kao varaju s emocijama! :evil:
 
Raselka:
Mnogi muskarci su me ubedjivali kako ne postoji medju njima onih koji ne varaju, samo sto neki to vesto kriju a neki ne. Zanima me da li je to tako i da li do toga dolazi zato sto u vezi fali emocija, ili zbog razbijanja monotonije ili je to prosto stil?
Da li do neverstva dolazi iako je sve ok u vezi? I sta se sve smatra neverstvom?

Mogu odmah da ti kazhem da su te lagali. Verovatno su polazili od sebe. Ja, opet, polazim od sebe i mogu da ti kazhem da ne varam svoje devojke. Inache to ne bi ni bile. Da imam nameru da budem j*bach terorista, jednostavno ne bih bio u vezi. Medjutim, verovala ili ne, ima nas i takvih koji nemamo potrebu da se dokazujemo na taj nachin. Svi mi mislimo s vremena na vreme o prevari. Chak padnemo i u iskushenje. Ali, lichno, mislim da bi bilo mnogo vishe fer ostaviti nekoga ako shvatish da ti nije dovoljan nego varati tu osobu. Uzgred, uveren sam da bi ti isti mushkarci koji su ti gorenavedeno isprichali najzheshtje popi**eli kad bi njih zhena/devojka prevarila. Znachi, radi se o dvostrukim standardima.
 
E, da, a razlog za prevaru mislim da je najcheshtje (ne bash uvek, ali najcheshtje) dokazivanje. Varaju oni mushkarci i zhene koji u sushtini nemaju poverenja u svoju mushkost/zhenstvenost, pa moraju da leche komplexe dokazujutji sebi da neshto vrede. Kod njih dolazi do zamene pojma "kvalitet" pojmom "kvantitet". Znash ono, u stilu: shto vishe to bolje. Bull sh*t!
 
Neverovatno kako nista ne razumete cak i kada covek pokusa da bude sa vama totalno iskren i razgovara o tako osetljivim stvarima koje nemogu da se svrstaju u sablon jer postoji bezbroj raznih slucajeva koji su ponaosob svaki za sa sebe posebna prica i zato mi je zao sto se mnogi od vas ovde foliraju i kriju iza kojekakvih stavova, bljak.
 
Supertajni:
Neverovatno kako nista ne razumete cak i kada covek pokusa da bude sa vama totalno iskren i razgovara o tako osetljivim stvarima koje nemogu da se svrstaju u sablon jer postoji bezbroj raznih slucajeva koji su ponaosob svaki za sa sebe posebna prica i zato mi je zao sto se mnogi od vas ovde foliraju i kriju iza kojekakvih stavova, bljak.

Aj' dobro...jesi mislio da svi treba da delimo tvoje misljenje?
 
Supertajni:
Meni se desava ali samo kada se emocije umesaju nikako samo sex radi sex-a, jednostavno takav sam funkcionisem na emocije. Inace sam u biti jako veran. Nadam se da sam bio jasan.

Mislish onu varijantu kada ne mozhesh da se suzdrzhish u prisustvu neke osobe? Ja sam mislio da je to strast a ne emocije. Ali, ok, nemam pojma jer mi se nije desilo. Kad god sam imao ozbiljno iskushenje da prevarim devojku potrudio sam se da prvo raskinem s devojkom. Bash zbog emocija.
 
Prevara je posledica ljudske prirode koja je poligamna u svojoj biti. E sad da bi napravili razliku izmedju ljudi i zivotinja,i dovelo se u nekakav red ljudsko drustvo, covek je smislio da je poligamija nepozeljna i osudio je. Neki mogu da se kontrolisu, neki ne mogu. Neki misle da imaju zasto da se kontrolisu, neki ne, ili je nagon jednostavno jaci. I to je to.
 
divlja-u-srcu:
Prevara je posledica ljudske prirode koja je poligamna u svojoj biti. E sad da bi napravili razliku izmedju ljudi i zivotinja,i dovelo se u nekakav red ljudsko drustvo, covek je smislio da je poligamija nepozeljna i osudio je. Neki mogu da se kontrolisu, neki ne mogu. Neki misle da imaju zasto da se kontrolisu, neki ne, ili je nagon jednostavno jaci. I to je to.
lupete lupete...nije chovek poligaman...niti je monogaman...ne postoje dokazi o tome....nema toga u genima...
to je stvar izbora...adaptacija
sve se svodi na izbor...
ljudi samo zele da svoje potrebe potrkrepe nauchnim dokazima...
e pa...imam vest za vas....dokaza nema
sloboda sestro...pa biraj sama put
 
goodday:
divlja-u-srcu:
Prevara je posledica ljudske prirode koja je poligamna u svojoj biti. E sad da bi napravili razliku izmedju ljudi i zivotinja,i dovelo se u nekakav red ljudsko drustvo, covek je smislio da je poligamija nepozeljna i osudio je. Neki mogu da se kontrolisu, neki ne mogu. Neki misle da imaju zasto da se kontrolisu, neki ne, ili je nagon jednostavno jaci. I to je to.
lupete lupete...nije chovek poligaman...niti je monogaman...ne postoje dokazi o tome....nema toga u genima...
to je stvar izbora...adaptacija
sve se svodi na izbor...
ljudi samo zele da svoje potrebe potrkrepe nauchnim dokazima...
e pa...imam vest za vas....dokaza nema
sloboda sestro...pa biraj sama put

E!
 
goodday:
lupete lupete...nije chovek poligaman...niti je monogaman...ne postoje dokazi o tome....nema toga u genima...
to je stvar izbora...adaptacija
sve se svodi na izbor...
ljudi samo zele da svoje potrebe potrkrepe nauchnim dokazima...
e pa...imam vest za vas....dokaza nema
sloboda sestro...pa biraj sama put

Meni ne treba dokaz tipa- pise na genu-"ovaj je poligaman"! :lol:
Osmotris malo oko sebe i u sebe, posmatras svoje i tudje nagone i eto ti dokaz. A da li ces da ih savladas ili neces, da li to mozes ili ne, to je stvar izbora i nekih drugih stvari. :P
 
prospero:
Svi mi mislimo s vremena na vreme o prevari. Chak padnemo i u iskushenje. Ali, lichno, mislim da bi bilo mnogo vishe fer ostaviti nekoga ako shvatish da ti nije dovoljan nego varati tu osobu.

E, pa da... mislim da ne postoji muskarac koji, kada ugleda ženu koja mu se dopadne, nikada nije pomislio "sta bi bilo, kad bi bilo?", cak i kada je u vezi, braku i obozava ženu sa kojom je.
I mozda je to sasvim normalna ljudska osobina, koja se eventualno može odnositi i na žene, mada u mnogo blažoj i senzibilnijoj formi i javlja se uglavnom tek kao misao koja skoro nikad ne vodi do realizacije.
I onda, muškarci se, kao takvi, dalje dele na dva različita tipa: na one koji imaju sklonost ka obezvređivanju onoga što imaju i mistificiranju onoga što im (još) ne pripada... i na drugu grupu, muškarce koji shvate da im je vaznije da imaju zdravu i stabilnu,ispunjenu vezu, nego komad mesa, da je uživanje u primanju i davanju ljubavi nemerljivo sa (samo) hopa-cupa kombinacijama....
 
divlja-u-srcu:
goodday:
lupete lupete...nije chovek poligaman...niti je monogaman...ne postoje dokazi o tome....nema toga u genima...
to je stvar izbora...adaptacija
sve se svodi na izbor...
ljudi samo zele da svoje potrebe potrkrepe nauchnim dokazima...
e pa...imam vest za vas....dokaza nema
sloboda sestro...pa biraj sama put

Meni ne treba dokaz tipa- pise na genu-"ovaj je poligaman"! :lol:
Osmotris malo oko sebe i u sebe, posmatras svoje i tudje nagone i eto ti dokaz. A da li ces da ih savladas ili neces, da li to mozes ili ne, to je stvar izbora i nekih drugih stvari. :P
ox...
vidi...bacish tvrdnju na samom pochetku...i onda dodash 200 g samlevene objektivnosti....
kao "ovo je tako...ali ja imam super vidjenje...blah blah blah"...ama nece da moze..kapirash??
tezgari bre na bulevaru...nece niko da ti kupi...videcesh
 
:roll: S kim se ti svadjas, majke ti? :roll:
Opet ti je dosadno? :?

2.gif


 

Back
Top