Nevernost je posledica nedostatka neceg u vezi?

divlja-u-srcu:
:roll: S kim se ti svadjas, majke ti? :roll:
Opet ti je dosadno? :?

2.gif


paaaaa....neam ni ja pojma...shta ti radish a?
neke nove teorije a?
si smislila neshto?
ocel biti para?
aj pa da se zarakijamo negde
 
Devilishgirl:
Odmah si poverovala, jos i onaj mali ispod tebe napise da i sve zene varaju..ma nije valjda.
Neverstvo je mnogo toga..i kako za koga..a topic ti je do moga.

Isto kao i tvoja pamet. Kad izvrsis pregled vida i nabavis naocare mozda ces uspeti da procitas da nigde u mom postu ne pise "sve".

Sto se ostalih tice, smesne su mi sve te generalizacije. Svako vara iz nekog svog sopstvenog razloga kojih moze biti hiljadu.
A kao drugo, prevare sa emocijama su mnogo gore nego prevare bez emocija. Morate vec jednom da shvatite da muskarcima nisu potrebne emocije da kresnu ribu. Vide zgodnjikavu koja im se nudi, sami su, iskoristice situaciju, jos posebno ako su u dugoj vezi gde se vec oseca dosada. Ono sto vi ne saznate nece ni da vas boli ako se on nakon toga vrati kuci i ne pokazuje nikakvu promenu. Oni koji varaju sa emocijama unesrecice i stalnu devojku i tu koja bi mogla da bude buduca, bas zato sto se nalaze izmedju dve vatre i ne znaju za koju da se odluce. Nije fer ni prema jednoj ni prema drugoj. Takvi muskarci su kukavice i sebicnjaci. Isto je i sa devojkama. One bar najvise varaju bas sa emocijama.
 
Raselka:
Mnogi muskarci su me ubedjivali kako ne postoji medju njima onih koji ne varaju, samo sto neki to vesto kriju a neki ne. Zanima me da li je to tako i da li do toga dolazi zato sto u vezi fali emocija, ili zbog razbijanja monotonije ili je to prosto stil?
Da li do neverstva dolazi iako je sve ok u vezi? I sta se sve smatra neverstvom?
Oni muskarci koji iskreno vole ne varaju nikad...
 
zelenooka85:
Raselka:
Mnogi muskarci su me ubedjivali kako ne postoji medju njima onih koji ne varaju, samo sto neki to vesto kriju a neki ne. Zanima me da li je to tako i da li do toga dolazi zato sto u vezi fali emocija, ili zbog razbijanja monotonije ili je to prosto stil?
Da li do neverstva dolazi iako je sve ok u vezi? I sta se sve smatra neverstvom?
Oni muskarci koji iskreno vole ne varaju nikad...

...sa sestrom ili najboljom drugaricom svoje ljubljene.
 
etotako:
divlja-u-srcu:
Dobro, ajde sad mi definisi potrebu, nagon, instikt, da ja ne bih u buduce mesala babe i zabe!
:)
konsultovala sam se sa menadžerom po pitanju mog ulaganja svog kapitala na ovom tržištu krstarice
i on mi kaže da ne smem jeftino da dam

dogovorićemo se za mesto, vreme i cenu... i sve će biti ok :)

Pa onda i nemoj da se prodajes jeftino! 8)
 
Raselka:
Mnogi muskarci su me ubedjivali kako ne postoji medju njima onih koji ne varaju, samo sto neki to vesto kriju a neki ne. Zanima me da li je to tako i da li do toga dolazi zato sto u vezi fali emocija, ili zbog razbijanja monotonije ili je to prosto stil?
Da li do neverstva dolazi iako je sve ok u vezi? I sta se sve smatra neverstvom?

То стварно није тачно...има верних, а има и оних који би преварили, али не могу да нађу месо :twisted: .
Лично, никада нисам преварио девојку, али бих лагао када бих рекао да никада нисам имао прљава размишљања, ипак, неки морални принципи су учинили да то остане на нивоу размишљања. Једноставно, није фер према том дечку/девојци.
Опет, већина мојих другара ради управо то. Рецимо има девојку (која некима и много значи)...и једноставно желе мало акције, разноврсности.
 
divlja-u-srcu:
etotako:
divlja-u-srcu:
Dobro, ajde sad mi definisi potrebu, nagon, instikt, da ja ne bih u buduce mesala babe i zabe!
:)
konsultovala sam se sa menadžerom po pitanju mog ulaganja svog kapitala na ovom tržištu krstarice
i on mi kaže da ne smem jeftino da dam

dogovorićemo se za mesto, vreme i cenu... i sve će biti ok :)

Pa onda i nemoj da se prodajes jeftino! 8)
ajooooj kakve su to projekcije? :lol:
pročitaj još jednom šta sam napisala, pa ti vidi gde si odlutala... mene mrzi da upirem prstićem
U svakom slučaju nedolično ponašanje Divlja... u ćoošak do ponedeljka!
 
etotako:
ajooooj kakve su to projekcije? :lol:
pročitaj još jednom šta sam napisala, pa ti vidi gde si odlutala... mene mrzi da upirem prstićem
U svakom slučaju nedolično ponašanje Divlja... u ćoošak do ponedeljka!

Pa pocinjes da smaras,a ja unosim dinamiku :) , interesantnije mi je kada se drzis stecenog znanja!
Ako si vec pocela da pravis razliku izmedju nabrojanog, onda i objasni i ne glumataj. Ako nemas nameru da objasnjavas, onda se ne pravi pametna. Jednostavno! :roll:
 

Back
Top