Neuzvraćena ljubav, savjet

Ako je on na kruzeru, a to je mnogo naporan posao, on ni nema puno vremena da o bilo cemu razmislja, a jos manje da sa nekim bude u vezi.
Budi sretna sto te ne drzi na lancu, tj. javlja ti se svake prestupne, a ti ga sve vreme cekas.
Ljudi dok jos imaju neke emocije obecavaju svasta = da mozes uvek da se javis, da je tu za tebe, da ces uvek biti posebna/poseban, ali to onda prodje i svatis da na ta obecanja ne mozes da racunas.
Moj bivsi je nakon prekida uradio sve ono sto sam ga zamolila da ne radi da bi mi bilo lakse da prebolim. Izmrcvario me je nevidjeno setanjem sa novom devojkom, flertovanje sa devojkama u mom okruzenju, da ja to sve vidim, bolelo ga je uvo za nas dogovor. Ja sam svoj deo ispostovala, on svoj nije. I mozes samo da zamislis kakvo sada imam misljenje o njemu.
Zaboravi sta ti je ranije govorio. To vise nista ne vazi.
Sve si u pravu
 
Cao..Zanima me kako preboljeti neuzvraćenu ljubav?On je daleko i radi(na kruzeru) i znam da nikad nećemo biti zajedno.Užasno mi je teško zato što ga ne mogu preboljeti i izbaciti iz glave..Nisam neka djevojčica vec sam djevojka od 26godina..Pokušavala sam biti i s drugim muškarcima ali mi se sve nekako vrati prema njemu.Može neki savjet kako da ga prebolim?Iako nismo bili zajedno prema njemu sam nažalost razvila duboke emocije..Može neki savjet za utjehu?Samo bez ismijavanja :sad2:
pakuj koferi i za njim. Ljubav ne zna za prepreke. Pored toga, pokazaces mu koliko ti je potreban , a muskarci to veoma cene.
Bice to zivotna avantura za oboje koja ce vas zauvek spojiti.
Govorim iz licnog iskustva.
 
Svako ima svoje puteve i svoje planove u svom zivotu a kolko vidim po tvojoj prici vama se putevi razilaze tako da ti nema druge nego da se okrenes i ides dalje.
Vidi sto je bilo bilo je.. da si bitnija od kruzera bio bi on sa tobom a ti i nebi imala vremena za ovaj forum.
Opusti se i uzivaj u zivotu i nacice se vec neko ko ce imati vise vremena za tebe.
mozda on i ne zna koliko su jake njene emocije prema njemu?
Mozda bi i on sve promenio kada bi za to znao.
 
Znate šta bijo kod nas u selu jedan komšija Milutin se zvao i išo tako da radi na taj krauzer lepu je devojku imo i mnogo dobru koja je umela dobro da kuva i radi pokuči iz fine vamilije i kad je išo na taj krazer nije joj se više javijo nikad kasnije je muškima slao slike tih ženski sa kojim je bijo ma neke crnkinje debele paje neke kineskinje imo šta ni gujice nemaju a ni sisuće ma ko deca si izgledale ali nije njega bilo briga samo dok je žensko i dok daje dobro je ma nema sa kojom ženskom nije bijo u postelji naravno saznalo se u selu štaje sve radijo muški su ga videli kao uzor a nama se svima gadio a ta jadna devojka nju je bilo stid šta mu je bila devojka ipak udala se srećno on nije nikad sad je starac sa dobrom pemzijom nijedna neće da ga pogleda makar on bi bolje da nisi imala ništa s njime on je isti takav ko Milutin zato se i ne javlja ti krauzeri su ko javne kuće
 
po cemu zakljucujes da ja imam granice i uslove?
Pa po tome sto je ona tebe jurila dok se nije dokazala, dok nije dostigla lestvicu, gde ti nisi mogao da odolis.
Tad si imao granicu ili "nivo", nazovi kako hoces....i tvoje prihvatanje ce uvek zavisiti od toga da li je ona i dalje na tom "nivou".
Tako si sam napisao.
Prosla sam kroz takvu situaciju... nije se dobro zavrsilo.
Tebi zelim bolje, samo gledaj da budes i ostanes vredan tog truda.
 
Cao..Zanima me kako preboljeti neuzvraćenu ljubav?On je daleko i radi(na kruzeru) i znam da nikad nećemo biti zajedno.Užasno mi je teško zato što ga ne mogu preboljeti i izbaciti iz glave..Nisam neka djevojčica vec sam djevojka od 26godina..Pokušavala sam biti i s drugim muškarcima ali mi se sve nekako vrati prema njemu.Može neki savjet kako da ga prebolim?Iako nismo bili zajedno prema njemu sam nažalost razvila duboke emocije..Može neki savjet za utjehu?Samo bez ismijavanja :sad2:
Sto vise se torbaj
 
Pa po tome sto je ona tebe jurila dok se nije dokazala, dok nije dostigla lestvicu, gde ti nisi mogao da odolis.
Tad si imao granicu ili "nivo", nazovi kako hoces....i tvoje prihvatanje ce uvek zavisiti od toga da li je ona i dalje na tom "nivou".
Tako si sam napisao.
Prosla sam kroz takvu situaciju... nije se dobro zavrsilo.
Tebi zelim bolje, samo gledaj da budes i ostanes vredan tog truda.
u bre,..........sto tako dramaticno?
nigde ja nisam begao i nikakav "nivo" niti granice nisam imao. Arogancija i ponos nisu moja tema. I prica uopste ne izgleda tako kako ti zamisljas. Ona je danas najsretnija zena na svetu zato sto sam ja najsretniji covek na svetu i obrnuto, a ko je koga "jurio" danas uopste nije vazno. Ako me je i "jurila" (po tvom shvatanju) , hvala joj, ucinila je to, koliko za sebe, toliko i za mene.
Zao mi je sto si imala lose iskustvo u slicnoj situaciji .............mislim, taj tvoj je izgleda bio upravo takav kakvog mene opisujes.
Svako od nas ima svoju "izgubljenu" polovinu negde u svetu i zato nije vazno ko koga juri..............vazno je da se te dve polovine ponovo spoje.
 
u bre,..........sto tako dramaticno?
nigde ja nisam begao i nikakav "nivo" niti granice nisam imao. Arogancija i ponos nisu moja tema. I prica uopste ne izgleda tako kako ti zamisljas. Ona je danas najsretnija zena na svetu zato sto sam ja najsretniji covek na svetu i obrnuto, a ko je koga "jurio" danas uopste nije vazno. Ako me je i "jurila" (po tvom shvatanju) , hvala joj, ucinila je to, koliko za sebe, toliko i za mene.
Zao mi je sto si imala lose iskustvo u slicnoj situaciji .............mislim, taj tvoj je izgleda bio upravo takav kakvog mene opisujes.
Svako od nas ima svoju "izgubljenu" polovinu negde u svetu i zato nije vazno ko koga juri..............vazno je da se te dve polovine ponovo spoje.
Ako je tako, cestitam, srecno vam bilo i cuvajte to sto imate
 

Back
Top