Neuzvraćena ljubav, savjet

Neće ti to pomoći samo ćeš se i lošije osjećati. Ne liječi se ništa torbanjem dok u glavi imaš nekog drugog! Idi među ljude, zaposli glavu s drugim mislima dok se ne rasčisti glava od njega pa onda torbanje. S promjenom torbara da zaboraviš ovog samo upadaš u veće muke ;)
Znam..Ma jednostavno se želim posvetiti sebi i zaboraviti na muškarce na neko vrijeme.🤷
 
Neće ti to pomoći samo ćeš se i lošije osjećati. Ne liječi se ništa torbanjem dok u glavi imaš nekog drugog! Idi među ljude, zaposli glavu s drugim mislima dok se ne rasčisti glava od njega pa onda torbanje. S promjenom torbara da zaboraviš ovog samo upadaš u veće muke ;)
Da nove navuce na torbanje i onda im neda jer pati za prvim, ali nece njoj biti lose nego njima sto bi torbali a ona krije picu
 
Cao..Zanima me kako preboljeti neuzvraćenu ljubav?On je daleko i radi(na kruzeru) i znam da nikad nećemo biti zajedno.Užasno mi je teško zato što ga ne mogu preboljeti i izbaciti iz glave..Nisam neka djevojčica vec sam djevojka od 26godina..Pokušavala sam biti i s drugim muškarcima ali mi se sve nekako vrati prema njemu.Može neki savjet kako da ga prebolim?Iako nismo bili zajedno prema njemu sam nažalost razvila duboke emocije..Može neki savjet za utjehu?Samo bez ismijavanja :sad2:
Sa 26 godina dovoljno bi trebalo da budeš zrela da misliš o ozbiljnijim stvarima od neuzvraćene ljubavi
naročito od ljubavi koju još nisi ni probala.
zamisli da je on najgori ljubavnik koga si srela do sada?
da li bi tvoje emocije mogle da se udave u tolikoj dubini?
 
Cao..Zanima me kako preboljeti neuzvraćenu ljubav?On je daleko i radi(na kruzeru) i znam da nikad nećemo biti zajedno.Užasno mi je teško zato što ga ne mogu preboljeti i izbaciti iz glave..Nisam neka djevojčica vec sam djevojka od 26godina..Pokušavala sam biti i s drugim muškarcima ali mi se sve nekako vrati prema njemu.Može neki savjet kako da ga prebolim?Iako nismo bili zajedno prema njemu sam nažalost razvila duboke emocije..Može neki savjet za utjehu?Samo bez ismijavanja :sad2:
prekini sve kontakte s njim..izbriši slike .. baci poklone itd..
 
zaprati ga za jos saveta na temi "nekome ko ce vas razumeite ostavite poruku"

:mrgreen:
Već sam ti rekao da je ta moja tema zamišljena kao neka vrsta duševne banje. I tamo ne delim nikakve savete. Ostavljam zapise svojih trenutnih osećanja ili problema. Baš bi voleo da me citiraš ako sam ikome dao savet ili savete tu.
 
Poslednja izmena:
Cao..Zanima me kako preboljeti neuzvraćenu ljubav?On je daleko i radi(na kruzeru) i znam da nikad nećemo biti zajedno.Užasno mi je teško zato što ga ne mogu preboljeti i izbaciti iz glave..Nisam neka djevojčica vec sam djevojka od 26godina..Pokušavala sam biti i s drugim muškarcima ali mi se sve nekako vrati prema njemu.Može neki savjet kako da ga prebolim?Iako nismo bili zajedno prema njemu sam nažalost razvila duboke emocije..Može neki savjet za utjehu?Samo bez ismijavanja :sad2:

Pošalji @4thman poruku na pp, on ti je forumski stručnjak za ljubav i kruzere.
 
Neuzvraćena ljubav ne postoji. I tačka.

Zablude su zablude.
Ali, veštice u nama vladaju, u smislu da postoje nelogičnosti koje nas teraju određenim emocijama...

Ljubav ili postoji ili ne postoji...
Nekad i izgori, a nekad je ceo život dograđuješ...
 

Back
Top