Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@JauLJubavVerujem
Hvala...

Pomenuo sam da upalim jednu pred spavanje, ali pomenuo sam i da je samo posmatram kako u piksli gori, ovo mu dodje teranje inata samom sebi.... :per:

Nego koliko dana obicno traje kriza, mislim ona udarna, godinama sam ubedjen da kad ne bih zapalio cigaretu dva dana da nikad vishe ne bih ni pusio, samo sto nije bas tako kao sto sam zamisljao.... ajd sad odoh da kupim neke grickalice dok ne pojedem nokte do laktova...
 
Моја јака криза је трајала око 7-10 дана, још стоје постови на теми!
Дођи брате и кукај!
Сви смо ми тако, па су дошле Хармони и Пуси, и улиле нам нову снагу да истрајемо
Кад дођеш овде и истресеш се, после ти некако лакше, мање сам била нервозна иа лакше одолевала....
 
No, cudna pojava kod mene, nisam pio kafu (skoro pa uopste), a poslednjih tri dana sam popio vise kafa no poslednjih 10 godina (3-4 dnevno)... sav treperim uopste mi nije dobro (verovatno od kafe)... nego odoh sad da vidim sta mi je bese ono komsija skrivio il' ostao duzan... :per:

Cofein ili Nikotin........ nesto mora....hahahaha
Meni se desila ista stvar..... smanjila sam duvan, ali zato mi kafa mirise kao nikad.
!!! Ali, ja ne preterujem toliko da drhtim.... a i ne drhtis mozda od toga, nego od nikotinske krize......

Proci ce, sve ce to proci... a taj prelaz sa 40-ak cigareta na 1 koja gori u piksli.... svaka ti cast BRAVO !!! :veseljaci:
 
No, cudna pojava kod mene, nisam pio kafu (skoro pa uopste), a poslednjih tri dana sam popio vise kafa no poslednjih 10 godina (3-4 dnevno)... sav treperim uopste mi nije dobro (verovatno od kafe)... nego odoh sad da vidim sta mi je bese ono komsija skrivio il' ostao duzan... :per:

Ako ti se ruke tresu onda si preterao....
Dobrodosao i drzim figez:girl:.
Samo ti gledaj u tu cigaru i bice dobro...od gledanja nece nista da ti budez;)
 
@JauLJubavVerujem

Nego koliko dana obicno traje kriza, mislim ona udarna, godinama sam ubedjen da kad ne bih zapalio cigaretu dva dana da nikad vishe ne bih ni pusio, samo sto nije bas tako kao sto sam zamisljao.... ajd sad odoh da kupim neke grickalice dok ne pojedem nokte do laktova...

Pa udarna je prvih par dana, a onda opet dosje neka ali vise psihicka jer se telo brzo, za par dana skine sa te neke fizicke zavisnosti i to se primeti po tome sto se za par dana vec izostri ukus i miris. E kad to prodje, sledeca faza je ono pijes pivo i fali ti cigareta..pa malo resavas probleme u glavi :)
 
No, cudna pojava kod mene, nisam pio kafu (skoro pa uopste), a poslednjih tri dana sam popio vise kafa no poslednjih 10 godina (3-4 dnevno)... sav treperim uopste mi nije dobro (verovatno od kafe)... nego odoh sad da vidim sta mi je bese ono komsija skrivio il' ostao duzan... :per:

Hehe, nemoj posle da kriviš nikotinsku krizu za nesanicu :hahaha:
Evo i ja da ti poželim dobrodošlicu, i toplo preporučim da čitaš temu kad ti frka... meni za koji dan godišnjca nepušačkog staža z:dm5: jeeeeeee! Da znate da ću sad da idem da čitam šta sam lupala u trenucima krize z:D:zstidljivko:
 
Evo da vam se pridružim... Nisam upalila od subote... Jeste mi frka ali borim se nekako i teram sama sebi inat ;)
Nego, ja nemam problem (još uvek) sa prežderavanjem, čak imam osećaj da sam u blagoj depresiji bez cigara pa nemam ni apetit... Moj glavni problem je - imam zatvor! Pijem dosta tečnosti, jedem i voće i povrće i žitarice itd. Ali jednostavno mi se telo naviklo da ujutru posle kafe i par cigara obavi tu dužnost....
Kako ste se vi izborili sa ovim?

z:Dz:Dz:D evo ga moj ''inicijalni'' post! Nepušački staž - 2.5 dana, 19.1. popodne sam bacila kutiju u kontejner! Ni jedan dim od tada... jipi jipi jeeeeej :grudvanje:z:dm5:
 
P.S. Ako me ne vidite na ovoj temi ubuduce znajte da sam omasio u pokusaju :besan2:
Ocekujemo da te vidimo i ako omasis u pokusaju. Padnes, ustanes, obrises kolena i guras dalje :D
vec duze vreme znam za ovu temu, ali da budem iskren mrzelo me da citam, tako da nemam predstavu sta moze da mi pomogne.
Ajde da oprostimo posto je frka, inace...
ovde imas sta se pisalo o Zibanu
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=8499638&postcount=3841
Ovako je bilo kod vecine...
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=8274227&postcount=3598
Samo da ti kazem da se ne iznenadis da se moze desiti i da se osecas veoma tuzno. To je uobicajeno pa sam mislila da je bolje da znas unapred da i to moze biti deo krize.

Ajde drzi se i pisi :D
 
No, cudna pojava kod mene, nisam pio kafu (skoro pa uopste), a poslednjih tri dana sam popio vise kafa no poslednjih 10 godina (3-4 dnevno)... sav treperim uopste mi nije dobro (verovatno od kafe)... nego odoh sad da vidim sta mi je bese ono komsija skrivio il' ostao duzan... :per:

Dobro došao druže,želim ti da istraješ u odluci i da se pridružiš nama ovde u podršci budućim nepušačima.z:)
Nemoj da misliš da je ova tvoja želja za kafom neka mnogo čudna pojava.Ja nikakvu kafu nisam pila poslednjih 8 godina a pušila sam k'o na normu.Sada ne pušim mesec i 8 dana a pijem nes -kafu 2-3 dnevno.I da znaš da mi je ovaj forum baš mnogo pomog'o.Ja sam kao i Pusi ovde dolazila da olakšam dušu i pisala sve što mi je palo na pamet.
 
Citam ovaj forum vec 24h cini mi sez:shock:
super ste ljudi i divim vam se
nadam se da cu moci i ja da prekinem.Probala sam ranije na nagovor decka koji je nepusac ali tada sam lagala i sebe i njega jer nisam zaista zelela da prestanem.
Sada to cinim i u inat..........srela sam druga koga nisam dugo videla,bio je strasveni pusac,sada ne pusi vec godinu i po............PA AKO MOZE ON MOGU I JA!
Kao sto rekoh,citam ovaj forum od juce.......cini mi se da pomazez:girl:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top