Немачка - Аргентина - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Ко???

  • Немачка

  • Аргентина


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Dobro ajde OK sto je zvao Verona ipak je on proglasen najboljim igracem Juzne Amerike za proslu godinu i stvarno igra dobro u Estudijantesu.
Inace morao je da pozove Luca Gonzalesa iz Marseja koji je bio MVP francuske lige za proslu godinu, takodje sto se tice veznjaka trebo je jos da zove Hesusa Datola i Pabla Aimara iz Benfike.
Takodje ne znam zasto nije zvao Kolocinija ili recimo Lisandra Lopeza najboljeg strelca Liona.

Kad imas takav izbor igraca, a ne mozes ih sve povesti, tesko se odluciti za 23 najbolja. ;)
 
Imao je dobru, mada u svakom slučaju pre njega zaslužuju da igraju oni koji su osvojili Ligu Šampiona, otkad pratim fudbal nisam video jednu lošu partiju Zanetija, konstantno dobar...kao i Kambijaso...



Upravo tako brate,najvise je Argentini falio Zaneti,pa nema sanse da bi onako Nemci prolazili sa strane...Isto Kambijaso je neumoran i tesko bi dao Svajnstageru da se onako razmahne.

Kakav Burdiso,mislim odigrao je on solidnu sezonu za Romu,ali je Samjuel ipak klasa iznad,sto se uostalom videlo veceras..

Samjuel je morao da igra,pa ova trojka iz Intera(Zaneti,Samjuel,Kambisao) je potpuno zaustavila prakticno ovaj tim nemaca u finalu Lige sampiona!!!(plus Roben i jos neki igraci)

Zato mi nikad nece biti jasan Maradona...Samjuel-zid,Zaneti-stena koju je nemoguce oboriti,Kambiaso-neumorni trkac koji konstantno vrsi presing...Koliko bi im znacili samo u igri...

Plus da je dao priliku Militu...Ali ko ga jebbe,tako mu i treba,kad je hteo da se pravi pametan!!!
 
Upravo tako brate,najvise je Argentini falio Zaneti,pa nema sanse da bi onako Nemci prolazili sa strane...Isto Kambijaso je neumoran i tesko bi dao Svajnstageru da se onako razmahne.

Kakav Burdiso,mislim odigrao je on solidnu sezonu za Romu,ali je Samjuel ipak klasa iznad,sto se uostalom videlo veceras..

Samjuel je morao da igra,pa ova trojka iz Intera(Zaneti,Samjuel,Kambisao) je potpuno zaustavila prakticno ovaj tim nemaca u finalu Lige sampiona!!!(plus Roben i jos neki igraci)

Zato mi nikad nece biti jasan Maradona...Samjuel-zid,Zaneti-stena koju je nemoguce oboriti,Kambiaso-neumorni trkac koji konstantno vrsi presing...Koliko bi im znacili samo u igri...

Plus da je dao priliku Militu...Ali ko ga jebbe,tako mu i treba,kad je hteo da se pravi pametan!!!

Maradona se previše pravio pametan i pozivao neke igrače koji nisu dostojni tog dresa...i Bazile 2006. nije poveo Zanetija, čovek je shvatio da se zeznuo pa ga vratio...sada je i Maradona to shvatio...
 
ma dećko (maradona) je neozbiljan
bog nam je svedok da argentina oduvek igra čvrsto sa puno prebivanja protivnika
a ovaj je istripovo da će sve da pomlati sa par golova više

smislio da mu ne trbaju defanzivni veznjaci, okej, samo maskerano
a u napadu šta, 5 igrača?!
e zato je prošo ovako

usput,
ja se ne sećam da sam ikada video da je neko prošao pored zanetija s loptom (a gledam celu karijeru u interu)
 
Maradona se previše pravio pametan i pozivao neke igrače koji nisu dostojni tog dresa...i Bazile 2006. nije poveo Zanetija, čovek je shvatio da se zeznuo pa ga vratio...sada je i Maradona to shvatio...


Ma prosto je neshvatljivo sta je uradio Maradona...Ne samo zbog ovih igraca Intera kojima nije dao priliku,nego generalno je imao najbolje igrace na svetu na raspolaganju i ovako da pukne...To je BRUKA!!!
 
ma dećko (maradona) je neozbiljan
bog nam je svedok da argentina oduvek igra čvrsto sa puno prebivanja protivnika
a ovaj je istripovo da će sve da pomlati sa par golova više

smislio da mu ne trbaju defanzivni veznjaci, okej, samo maskerano
a u napadu šta, 5 igrača?!
e zato je prošo ovako

usput,
ja se ne sećam da sam ikada video da je neko prošao pored zanetija s loptom (a gledam celu karijeru u interu)


Ma skroz je sjebao stvar,mogao je Maradona da se provlaci protiv nekih slabih rivala,ali kad je naleteo na atomsku Nemacku,pregazen je...A to je sramota sa obzirom kakve igrace je imao
 
e od brazila sam i dalje u zbunu.
vido sam da je onaj dunga napravio nemce od brazilaca
al ispada da samo nemci mogu da budu nemcci

Не знам што уопште стављају такве тренере...још сам раније чуо да ће Леонардо да преузме Бразил...:dash:
Ал' онда ће Роналдињо и Пато сигурно играти.:mrgreen:
Најбоље да врате Сколарија...:)
 
Навијао сам за Немачку али нисам мислио да су у стању да победе Аежргентину,надао сам се пеналима међутим Немци су мора се признати одлично одиграли утакмицу и заслужили победу.Е сад криво ми је што су Шпанију добили у полуфиналу више би волео да је то било у финалу,овако могу паковати кофере јер је Шпанија апсолутни фаворит.Биће 2-0,3-0..
 
Навијао сам за Немачку али нисам мислио да су у стању да победе Аежргентину,надао сам се пеналима међутим Немци су мора се признати одлично одиграли утакмицу и заслужили победу.Е сад криво ми је што су Шпанију добили у полуфиналу више би волео да је то било у финалу,овако могу паковати кофере јер је Шпанија апсолутни фаворит.Биће 2-0,3-0..

Ne bih rekla da je Spanija apsolutni favorit! Tako su mnogi mislili i za Englesku i za Argentinu pa su ih "panceri" bukvalno zgazili.
Ja sam jos na pocetku rekla da su Nemci veliki favorit za osvajanje titule i mislim da ce proci i Spance :D
 
Upravo tako brate,najvise je Argentini falio Zaneti,pa nema sanse da bi onako Nemci prolazili sa strane...Isto Kambijaso je neumoran i tesko bi dao Svajnstageru da se onako razmahne.

Kakav Burdiso,mislim odigrao je on solidnu sezonu za Romu,ali je Samjuel ipak klasa iznad,sto se uostalom videlo veceras..
Kambijaso im je najviše nedostajao, jer Maradona je preofanzivan fudbal furao, a Maksi ne može to da reguliše u odbrani, i zato se Švabama otvaralo dosta prostora da organizuju igru, a pošto su im bekovi najslabija tačka na to su se i koncentrisali ...

Pa mogli su Burdiso i Samjuel da igraju ... Burdiso ima bolju sezonu od Demikelisa ...

Ne samo zbog ovih igraca Intera kojima nije dao priliku,nego generalno je imao najbolje igrace na svetu na raspolaganju i ovako da pukne...To je BRUKA!!!
Nije bruka jer došao u 8 najboljih a jedva se plasirao, bruka je jedino rezultat protiv Nemaca ... I generalno nije baš imao najbolje igrače na svetu, jer Argentina je imala samo vrhunski napad, a to je nedovoljno za trijumf ... Španija ima po imenima 3x jači tim, Francuska isto (e to je bruka) dok Maradona ima samo napad, i oov je vrlo dobar rezultat sa takvim timom kad malo bolje pogledaš ...

Naravno, jeste on idiot što nije zvao Kambijasa i Zanetija, ali to je druga priča ...

Kakav bre Ustari, branio im je neki Romero ...

nego jesi li gledao Djanija na SOSu?
"Maradona mi je otvorio oci, pokazao mi je put... ja sam se sad uozbiljio...kad SP prodje sescu sa nasim strucnjacima i videti sta treba, malo teorije, malo prakticno...":hahaha:
Nisam al pričo mi ortak da je debil bio na SOS-u i pričao o nekom preporodu ... Ono više nije ni smešno majku mu, to bi trebalo neke ozbiljne institucije da reaguju ...
 
Walken po meni jeste bruka,da ovako pukne od Nemacke sa tako dobrim igracima...I nemaju oni samo napad vrhunski,pa eto pogledaj sredinu gde su mogli da igraju-Maskerano,Kambiaso,Messi(igrao bi iza napadaca ali malo povucenije)...

Odbrana gde bi igrali Samjuel,Zaneti,Di Maria i Demikelis je odlicna i tesko bi nemci u ovakvoj postavci tako lako prolazili...

Napad Iguan,Milito Tevez...

Da je ovako postavio igru mnogo bolje bi prosli na ovo svetskom...Jer kao sto rekoh cetvrtfinale je uspeh za selekcije poput Paragvaj,Gane,Srbije itd.

Ali kad ti vodis Argentinu i imas u svim linijama tima vrhunske igrace,preko odbrane,sredino do napada,koji je posebno jak i atomski,onda je to veliki neuspeh...

Ne bi ni bio toliko da su oni ispali recimo 1-0 ili 2-1 od Nemaca,jer porazi su normalni i desavaju se,ali ovako svabe da se igraju sa njima,to je sramota za Maradonu...
 
Walken po meni jeste bruka,da ovako pukne od Nemacke sa tako dobrim igracima...I nemaju oni samo napad vrhunski,pa eto pogledaj sredinu gde su mogli da igraju-Maskerano,Kambiaso,Messi(igrao bi iza napadaca ali malo povucenije)...
Pa ja pričam o ovima koji su igrali u Africi, a ne o onima koji su mogli da igraju ... Tim koji je Maradona poveo nije odličan, i nije vrhunski u svim linijama, druga bi priča bila da je vodio Zanetija i Kambijasa ...

Odbrana gde bi igrali Samjuel,Zaneti,Di Maria i Demikelis je odlicna i tesko bi nemci u ovakvoj postavci tako lako prolazili...
Kakav crni Di Marija u odbrani? Demikelis isto nije neka vrhunska klasa, a i golman im je loš ...

Ali kad ti vodis Argentinu i imas u svim linijama tima vrhunske igrace,preko odbrane,sredino do napada,koji je posebno jak i atomski,onda je to veliki neuspeh...
Ali on te igrače nije vodio i to je njegova najveća greška ... Bruka je to što on nije poveo najjači tim a ne njegov rezultat na SP-u sa ovakvim igračima ... Njegova najveća greška je loša selekcija igrača, a sa ovakvom selekcijom ispadanje u 1/4 finalu je OK rezultat, polufinale bi bilo uspeh ... Za Španiju je npr. sve sem polufinala neupseh, jer imaju ubedljivo najjači tim na SP-u, ali ovakvoj Argentini ovo je OK ... Više nisu ni mogli da očekuju sa ovako lošim igračima poput Hajncea, Jonasa, Otamendija i ostalih ...

Ne bi ni bio toliko da su oni ispali recimo 1-0 ili 2-1 od Nemaca,jer porazi su normalni i desavaju se,ali ovako svabe da se igraju sa njima,to je sramota za Maradonu...
Švabe su se igrale i sa Englezima koje vodi najbolji stručnjak, tako da ipak u tome imaju neki izgovor jer su igrali protiv perfektno spremljene ekipe ...

Jeste loše ovo za njih, ali nije neka ogromna bruka i sramota uzevši sve u obzir ...
 
Навијао сам за Немачку али нисам мислио да су у стању да победе Аежргентину,надао сам се пеналима међутим Немци су мора се признати одлично одиграли утакмицу и заслужили победу.Е сад криво ми је што су Шпанију добили у полуфиналу више би волео да је то било у финалу,овако могу паковати кофере јер је Шпанија апсолутни фаворит.Биће 2-0,3-0..

Spanci se nisu pokazali kao superiorni, sto se od njih ocekivalo.
I njihovu igru su suparnicki treneri procitali. ;)
 
Ne bih rekla da je Spanija apsolutni favorit! Tako su mnogi mislili i za Englesku i za Argentinu pa su ih "panceri" bukvalno zgazili.
Ja sam jos na pocetku rekla da su Nemci veliki favorit za osvajanje titule i mislim da ce proci i Spance :D

Лепо је да си ти као девојка овако добро образложила одговор,човек би рекао да се разумеш у фудбал,али пази шта ти кажем Немачка се испуцала мислим да немају више снаге,узми у обзир да су у 3 утакмице дали 12 голова,од тога против 2 фаворита,мислим да ће Шпанија то рутински одрадити,ако Немачка победи признаћу да си у праву!:gace:
 
Лепо је да си ти као девојка овако добро образложила одговор,човек би рекао да се разумеш у фудбал,али пази шта ти кажем Немачка се испуцала мислим да немају више снаге,узми у обзир да су у 3 утакмице дали 12 голова,од тога против 2 фаворита,мислим да ће Шпанија то рутински одрадити,ако Немачка победи признаћу да си у праву!:gace:

lepo je što imaš takta s damama
al o fudbalu ima još dučiš:)
ovi španci samo na neku tešku krađu mogu da prođu nemce
 
Немачка се испуцала мислим да немају више снаге,узми у обзир да су у 3 утакмице дали 12 голова,од тога против 2 фаворита,мислим да ће Шпанија то рутински одрадити

Spanci nemaju sanse, jedva su Paragvaju ugurali jedan gol a mnogo disciplinovanijoj Nemackoj nece ni taj jedan dati. Sigurno je da ce Spanci imati inicijativu tokom veceg dela meca, ali to ce samo otvoriti vise prostora za nemacke kontranapade
 
Pa ja pričam o ovima koji su igrali u Africi, a ne o onima koji su mogli da igraju ... Tim koji je Maradona poveo nije odličan, i nije vrhunski u svim linijama, druga bi priča bila da je vodio Zanetija i Kambijasa ...

Kakav crni Di Marija u odbrani? Demikelis isto nije neka vrhunska klasa, a i golman im je loš ...

Ali on te igrače nije vodio i to je njegova najveća greška ... Bruka je to što on nije poveo najjači tim a ne njegov rezultat na SP-u sa ovakvim igračima ... Njegova najveća greška je loša selekcija igrača, a sa ovakvom selekcijom ispadanje u 1/4 finalu je OK rezultat, polufinale bi bilo uspeh ... Za Španiju je npr. sve sem polufinala neupseh, jer imaju ubedljivo najjači tim na SP-u, ali ovakvoj Argentini ovo je OK ... Više nisu ni mogli da očekuju sa ovako lošim igračima poput Hajncea, Jonasa, Otamendija i ostalih ...

Švabe su se igrale i sa Englezima koje vodi najbolji stručnjak, tako da ipak u tome imaju neki izgovor jer su igrali protiv perfektno spremljene ekipe ...

Jeste loše ovo za njih, ali nije neka ogromna bruka i sramota uzevši sve u obzir ...


Pa kazem da je Maradona debil jer nije zvao Zanetija i Kambiasa...To mu je bila prva greska...

Pa nisu mogli da ocekuju kad im igraju prosecni igraci poput Otamendija i Burdisa,a ne igra Samjuel,koji je vrhunska klasa,seti se kako je igrao za Inter ove godine u Ligi sampiona,pogotovo protiv Celzija i Barse...

Trece mogao je i trebao da pruzi Militu vec sansu,jer je to napadac koji je bio najproduktivniji i najbolji ove sezone...

I po meni jeste bruka,jer kad ovakav tim bude onako ponizen od strane svaba,to je sramota,takticki totalno potucen Maradona,ipak je on sarlatan,sto se tice trenerskog posla...Jedino je nebeska Srbija uspela da potuce Nemacku :D

I da ne vodi engleze najbolji strucnjak,najbolji strucnjak je trenutno na odmoru,a ime mu je Zoze Murinjo:)
 

Back
Top