Немачка - Аргентина - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Ко???

  • Немачка

  • Аргентина


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Alal vera pancerima,javni cas fudbala!!!Sto se tice ovog sto je rekao najveca nacija Evrope,to nije istina,Italija je najveca evropska selekcija!!!

Tako ti i treba Maradona narkomanu,najbolji napadac na svetu Milito ti sedi na klupi,mogao si bar da ga ubacis kad je bilo 0-1 ili 0-2 ali ne on ubacuje svog Aguera...Samjuel jedan od najboljih stopera sveta ti sedi na klupi,a igraju Burdiso,Otamendi i slicni levati...

Da ne govorim da nije zvao Cambiasa koji je bolji od Maskerana i Zanetija pored koga bi se malo sutra ovako setali nemci...Odbrana Argentine potpuno suplja...

Dokazao si da si obican sarlatan Maradona i koliko god si bio veliki igrac,toliko si mali trener...
 
au, kako su se raspali Narkosi, zguzise ih Svabe samo tako
jos da je onaj Ozil Svaba kao sto nije, petarda bi pukla
sjajno su odigrali drugo poluvreme, daleko brzi i spremniji od Gaucosa, Svajni (za koga inace reko Strajnic da je sporiji igrac, a kod nas bi bio brzi od svih veznjaka) odlican, Ozil lezeran, Kedira vrlo dobar, Miler :worth: sad se Walken vadi na to sto Miler nije igrao na ovoj poziciji u Bajernu, priznaj da si ga potcenio!!! :lol: ovo za sad je totalni fudbal XXI veka, videcemo koliko ce im faliti Miler, a hoce sigurno
Maskerano i Demikelis jedini Narkosi da su sta valjali, Maksi, bekovi, pa i Iguain jako losi, Mesi i Tevez se trudili, ali daleko ispod nivoa... Maradona kao pocetnik dosao do 1/4 finala, nije ni los rezultat
 
Bruka Argentine i rezultatska i u pogledu igre, komplikovali su, bili spori, nepovezano igrali, Nemačka je praktično iz četiri prave šanse došla do četiri gola...Mislim da i Brazilci i Argentinci mogu da zahvale trenerima na neuspesima, Maradona ništa nije menjao, plus nije doveo na SP čoveka za koga su svi rekli da Argentina trenutno ne može Zanetija...

-Čisto radi podsećanja mi smo za sada jedina reprezentacija koja je nadigrala, dovela do toga da dobiju crveni i na kraju pobedila Nemačku.
33wv3v4.gif
 
Bruka Argentine i rezultatska i u pogledu igre, komplikovali su, bili spori, nepovezano igrali, Nemačka je praktično iz četiri prave šanse došla do četiri gola...Mislim da i Brazilci i Argentinci mogu da zahvale trenerima na neuspesima, Maradona ništa nije menjao, plus nije doveo na SP čoveka za koga su svi rekli da Argentina trenutno ne može Zanetija...

-Čisto radi podsećanja mi smo za sada jedina reprezentacija koja je nadigrala, dovela do toga da dobiju crveni i na kraju pobedila Nemačku.
33wv3v4.gif

e sad baš, nadigrali je možda za nijansu prejaka reč
 
SRBIJA je sampion sveta!!!:p JEDINI SMO POBEDILI NEMACKU,FORZA SRBIJA:super::)

Argentina je na SP u rukometu 2003. pobjedila Hrvatsku 30:29, koja je poslije bila prvak, što ne znači da je Argentina u vrhu svjetskog rukometa. Na EP 2008. u nogometu Hrvatska je pobijedila Njemačku 2:1, koja je poslije postala doprvak. A zasad se ne zna dokle će Njemačka, tako da je slavlje uzaludno.
 

Back
Top