Ne znam gde sta da radim vise!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da ti kazem ja gde si pogresio,dok sam jos tu na sajtu

nisi se postavio kao musko u startu
ti si trebao vezu na takvu vodenicu navesti da je ona na moru a da ona histerise ludi ceo dan misleci sa kojom si, da je tamo more drustvo a da ona kao opsednuta misli o tome sta radis
ali posto nema te tvoje prevlasti muske u vezi nekako, ovako je kako je sada
 
Ja sad ne znam da li je realno da se ona jeebe tamo sa nekim ili ljudi jednostavno zele da se osecam lose. Ako ja mogu da izdrzim koleginicu koja mi se nabacuje 6 meseci drugaricu koja mi legnee u krevet i kaze sta ti se kod mene najvise svidja likusu koja mi namiguje u trolejbusu mislim da ona ako je dobra osoba moze isto da izdrzi tamo neke likove i koja je ponta prevare uopste?

Ako je ok cura, razmisljace slicno tebi. Ako nije - mozda mozes ocekivati bas to sto ti ne bi uradio. Ali, mesec dana je nedovoljno da bi je mogao upoznati. Mislim da je najbolje da je iskuliras dok se sama ne javi, razmisli o tome da li ces ti imati vremena za nju kad se javi i ... odljubi se bar malo, razmisljaces trezvenije. Mislim da ona nije u istoj ljubavnoj zoni, a ti malo previse ocekujes za mesec dana zabavljanja. Bavi se drugim stvarima, a njome i vama ces se baviti kad se vrati.

I da, imas za*ebanata koji komentarisu jer nemaju van foruma sta da rade pa igraju po tudjim zivcima i zabavljaju se time, ali imas i one koji ti korektno odgovore. Napravi razliku i eliminisi one prve :ok:. Svako dobro ti zelim :cvet:.
 
Ako je ok cura, razmisljace slicno tebi. Ako nije - mozda mozes ocekivati bas to sto ti ne bi uradio. Ali, mesec dana je nedovoljno da bi je mogao upoznati. Mislim da je najbolje da je iskuliras dok se sama ne javi, razmisli o tome da li ces ti imati vremena za nju kad se javi i ... odljubi se bar malo, razmisljaces trezvenije. Mislim da ona nije u istoj ljubavnoj zoni, a ti malo previse ocekujes za mesec dana zabavljanja. Bavi se drugim stvarima, a njome i vama ces se baviti kad se vrati.

I da, imas za*ebanata koji komentarisu jer nemaju van foruma sta da rade pa igraju po tudjim zivcima i zabavljaju se time, ali imas i one koji ti korektno odgovore. Napravi razliku i eliminisi one prve :ok:. Svako dobro ti zelim :cvet:.

Sada ja kontam sta sam sve cuo od te njene drugarice... Ona je nju molila da ostane tamo do 1. septembra. A ova moja je bila u fazone aaa ne da li si luda. E sad ako je nasla nekoga tamo ocigledno je da ce ostati do 1. a posto mi se nije javila 4 dana onda nema druge. Tesko jee zamisliti scenario a da nee mozes da pustis jednu poruku decku a pritom se sprdas sa drugaricama naa face-u. Mislim da sam se u neku ruku vec pomirio sa tim da me je prevarila i da mozda necemo biti vise zajedno. Ali dobro nema veze zivot ide dalje samo je glupo to sto se meni predstavljala kao potpuno drugacija osoba. Ja nju nisam slagao za moje stavove a ona mene za njene ocigledno jeste...
 
otisla je u cg sa drugaricom kod neke njene rodjake. al i to mi je problem kako ja nju da pitam da li me je prevarila ili gde je bilaa tolike dane


Sta imas to da je pitas, bre?
Ako zivis u strahu da ce da te prevari, moze to uraditi i u Bg, samo sebi zagorcavas zivot opterecujuci se sa tim.
Pusti ti ove pametlnjakovice sto palamude po forumu.
Devojka otisla na more, da se osunca i da ti se vrati preplanula :zper:
 
Imam devojku i pre jedno 2 nedelje je otisla na more, do tad smo se culi svaki dan vidjali svaki drugi i kad smo bili zajedno savrsenije nije moglo biti :D
Rekla mi je ono da se nikad nie osecala sigurnije i neke stvari je prvi put samnom probala :D
U svakom slucaju bilo nam je lepo... Onda je otisla na more gledali smo se preko skajpa skoro svaki dan 10-20 min smo pricali kakav je kome bio dan i tako to.
Onda je dosao mrtvi petak 19.07 je** mu ja sve. Tada smo pricali i rekla mi je aj cujemo se sutra ali nista do danas nijedna poruka!!! nista!!! ja ono necu da je smaram na moru je
neka se odmori i sva ta sranja ali brate brinem koji vrag sta se tamo desava... Onda sam postao frik i trazio sta je radila na face-u i video da je bilo nekih aktivnosti.
U sustini ne mogu da je skiem sa uma stalno mi grize potiljak i sanjam kako je sa nekim drugim... Morao sam sa nekim ovo da podelim onako annimski :D

Hvala... Saveti i komentari su dobrodosli.
Samo nemoj da camis pored telefona. Zivi!
 
Sta imas to da je pitas, bre?
Ako zivis u strahu da ce da te prevari, moze to uraditi i u Bg, samo sebi zagorcavas zivot opterecujuci se sa tim.
Pusti ti ove pametlnjakovice sto palamude po forumu.
Devojka otisla na more, da se osunca i da ti se vrati preplanula :zper:

sto se onda je javlja 4 dana ? ako gledamo na stvari tako naivno i optimisticki

- - - - - - - - - -

Samo nemoj da camis pored telefona. Zivi!

Daleko od toga... Imam mnogo posla i svaki dan idem na treeninge ali kad legnem uvece u krevet nema mi druge nego da se kidam oko nje
 
na moru ce ukupno biti 3 nedelje :( probao sam da je zovem nije dostupna a kad pricam sa njom na skajpu nekako mi je toplo oko srca... a vidi se da je i njoj tako. Ali ova 4 dana
sto se nismo culi uzas. Sve smisljam neke dogadjaje koje mogu da je sprece ali za jednu porukicu na face-u tesko je da se nema vremena, Pritom ima aktivnost na face-u

posalji joj poruku i pitaj je sto se ne javlja 4 dana i cekaj odgovor
po tome zakljuci sam
 
Sada ja kontam sta sam sve cuo od te njene drugarice... Ona je nju molila da ostane tamo do 1. septembra. A ova moja je bila u fazone aaa ne da li si luda. E sad ako je nasla nekoga tamo ocigledno je da ce ostati do 1. a posto mi se nije javila 4 dana onda nema druge. Tesko jee zamisliti scenario a da nee mozes da pustis jednu poruku decku a pritom se sprdas sa drugaricama naa face-u. Mislim da sam se u neku ruku vec pomirio sa tim da me je prevarila i da mozda necemo biti vise zajedno. Ali dobro nema veze zivot ide dalje samo je glupo to sto se meni predstavljala kao potpuno drugacija osoba. Ja nju nisam slagao za moje stavove a ona mene za njene ocigledno jeste...


Veliki je nauk u zivotu nauciti kome mozes da verujes.


Sto si se nalozio bas na taj avatar?
 
Poslednja izmena:
Sada ja kontam sta sam sve cuo od te njene drugarice... Ona je nju molila da ostane tamo do 1. septembra. A ova moja je bila u fazone aaa ne da li si luda. E sad ako je nasla nekoga tamo ocigledno je da ce ostati do 1. a posto mi se nije javila 4 dana onda nema druge. Tesko jee zamisliti scenario a da nee mozes da pustis jednu poruku decku a pritom se sprdas sa drugaricama naa face-u. Mislim da sam se u neku ruku vec pomirio sa tim da me je prevarila i da mozda necemo biti vise zajedno. Ali dobro nema veze zivot ide dalje samo je glupo to sto se meni predstavljala kao potpuno drugacija osoba. Ja nju nisam slagao za moje stavove a ona mene za njene ocigledno jeste...

jao sto si ti sladak :zag:

pa ljudi su najmanje onakvi kakvi se predstavljaju

- - - - - - - - - -

nekako bi se osecao kao sisica kad bi joj poslao poruku ne znam sad kako vi gledate na to

ti nas malo podjebavas
osetio bi se da devojci posaljes poruku a ovde kukumavces
dios mio sokiraTa sam
 
Imam devojku i pre jedno 2 nedelje je otisla na more, do tad smo se culi svaki dan vidjali svaki drugi i kad smo bili zajedno savrsenije nije moglo biti :D
Rekla mi je ono da se nikad nie osecala sigurnije i neke stvari je prvi put samnom probala :D
U svakom slucaju bilo nam je lepo... Onda je otisla na more gledali smo se preko skajpa skoro svaki dan 10-20 min smo pricali kakav je kome bio dan i tako to.
Onda je dosao mrtvi petak 19.07 je** mu ja sve. Tada smo pricali i rekla mi je aj cujemo se sutra ali nista do danas nijedna poruka!!! nista!!! ja ono necu da je smaram na moru je
neka se odmori i sva ta sranja ali brate brinem koji vrag sta se tamo desava... Onda sam postao frik i trazio sta je radila na face-u i video da je bilo nekih aktivnosti.
U sustini ne mogu da je skiem sa uma stalno mi grize potiljak i sanjam kako je sa nekim drugim... Morao sam sa nekim ovo da podelim onako annimski :D

Hvala... Saveti i komentari su dobrodosli.

nađi drugu, ne može da škodi
 
nekako bi se osecao kao sisica kad bi joj poslao poruku ne znam sad kako vi gledate na to


Ovako si veca.
Imas pravo na to - shvati!
Vi ste u vezi i imas pravo, ne da je napadas i sumnjicis, vec prosto da je pitas "duso, je li sve u redu, zabrinut sam zasto se ne javljas"

- - - - - - - - - -

Na kraju...mozda i ona ista razmislja kako si nevidjena sisa sto joj se ne javis.
 
Ovako si veca.
Imas pravo na to - shvati!
Vi ste u vezi i imas pravo, ne da je napadas i sumnjicis, vec prosto da je pitas "duso, je li sve u redu, zabrinut sam zasto se ne javljas"

- - - - - - - - - -

Na kraju...mozda i ona ista razmislja kako si nevidjena sisa sto joj se ne javis.

Pa i ja mu kazem.
Sta ako ju je neko kindapovao...i ko zna sta joj sada rade.

Sta si cekao do sad jado; Odma zovi i pitaj jel tamo sve u redu.Ako treba neka pomoc...
 
Prirodno je da se interesujes za njenu sigurnos, je li sve u redu...treba li joj para...
Ako cekas samo da ona tebe zove onda mozes ispasti stipsa a stipse su najblize korpi.

mozda su je kindapovali pa treba da ides da je spasavas?

pa neeee dok je bila ovde zvao sam je i sve to... ali odkako jee tamo mislim da sam joj samo 2-3 ja prvi pisao.

- - - - - - - - - -

Pa i ja mu kazem.
Sta ako ju je neko kindapovao...i ko zna sta joj sada rade.

Sta si cekao do sad jado; Odma zovi i pitaj jel tamo sve u redu.Ako treba neka pomoc...

Brate zvao bi je ali neemam na sta nijee ddostupnaa na fon skype ofline jedino face
 
pa neeee dok je bila ovde zvao sam je i sve to... ali odkako jee tamo mislim da sam joj samo 2-3 ja prvi pisao.

- - - - - - - - - -



Brate zvao bi je ali neemam na sta nijee ddostupnaa na fon skype ofline jedino face

onda na face.
Kazi joj sve kako jeste da se brines za nju ali ako je nasla drugoga nek joj je sa srecom.Znaci , nemoj nista da lazes nego kako jeste.
Ako ju je neko kindapovao da idemo tamo da je spasavamo dok ju nisu ostetili po onem pitanju.
Znas kako je , imas svakojakih ljudi.
Aj pa tako.
I nemoj nista da brines.
Ako ne mos da joj pomognes - i ne treba.
 
onda na face.
Kazi joj sve kako jeste da se brines za nju ali ako je nasla drugoga nek joj je sa srecom.Znaci , nemoj nista da lazes nego kako jeste.
Ako ju je neko kindapovao da idemo tamo da je spasavamo dok ju nisu ostetili po onem pitanju.
Znas kako je , imas svakojakih ljudi.
Aj pa tako.
I nemoj nista da brines.
Ako ne mos da joj pomognes - i ne treba.

lol da joj pozelim srecu sa drugim... ?
 
Pozeli jasta.
Ako je mlada , neiskusna ko i ti, ni ona ti jos ne zna sta hoce.
Pozeli joj srecu i buducnos lepu...
Znas kako je - u zivotu uglavnom dobijamo ono sto drugima zelimo.

u pravu si brate, hvala :)

- - - - - - - - - -

Odgovori li ikad na poruku?? Piše li "Seen"?

Ovo je španska sapunica uživo :ceka:

pa tek sam joj napisao... znam joj rutinu tek oko 9 dolazi sa plaze pa se sprema za izlazak barem je tako do sad
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top