Ne znam gde sta da radim vise!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nisam mogao sa njom na more zato sto nemam vremena danas sam 2 puta zajebao stvari na poslu citajuci ovde sta sve pisete i misleci o njoj a posto nisam prijavljen onda ni nemam pravo na odmor tako da ono jbg... ali nije mi tesko da radim vredan sam. A saopstila mi je da je nevina dok smo se ljubili kod mene i video sam joj tanku suzicu u ocima i ja sam joj rekao nemoj da se brines oko toga ja necu da te pritiskam takve stvari dolaze same od sebe :)

- - - - - - - - - -


sad me i ti zezas ...
 
Imam devojku i pre jedno 2 nedelje je otisla na more, do tad smo se culi svaki dan vidjali svaki drugi i kad smo bili zajedno savrsenije nije moglo biti :D
Rekla mi je ono da se nikad nie osecala sigurnije i neke stvari je prvi put samnom probala :D
U svakom slucaju bilo nam je lepo... Onda je otisla na more gledali smo se preko skajpa skoro svaki dan 10-20 min smo pricali kakav je kome bio dan i tako to.
Onda je dosao mrtvi petak 19.07 je** mu ja sve. Tada smo pricali i rekla mi je aj cujemo se sutra ali nista do danas nijedna poruka!!! nista!!! ja ono necu da je smaram na moru je
neka se odmori i sva ta sranja ali brate brinem koji vrag sta se tamo desava... Onda sam postao frik i trazio sta je radila na face-u i video da je bilo nekih aktivnosti.
U sustini ne mogu da je skiem sa uma stalno mi grize potiljak i sanjam kako je sa nekim drugim... Morao sam sa nekim ovo da podelim onako annimski :D

Hvala... Saveti i komentari su dobrodosli.

Prvo da ti kažem da bi veza uspela potrebno je poverenje i komunikacija, ako fali samo jedno to će puknut kad - tad
drugo, ma nema drugo nego čisto da dam malo dinamičnosti u post :lol:

ZpXNr.jpg
 
sinak zenska se pusta na more sama (sa drustvom) u tri slucaja
1 nemas devojku
2 posle 30 godina braka kad ti dosadi pa jedva cekas da ode da ti se mozak odmori i boli te uvo sta ce tamo da radi, i zamisljas pred spavanje kako pluta pucinom
3 tolko je gadna da znas da niko nece da je tuca osim tebe koji moras da ti ne rudimentiraju jajca

Hajde, ja sam bio u slicnuoj situaciji, isto mesec dana, ona je otisla na do inostranstva nesto u posetu njenima, svratila do mora tamo, sve je bilo ok, mozda smo se culi svakog drugog-treceg dana, mozda i redje, ne secam se stvarno, i ok je bilo, imao sam potpuno poverenje koje nije bilo izdato.
Mislim da zavisi sve od osobe do osobe, danas toj istoj osobi ne bi pruzio toliko poverenje nikada, ali nekoj drugoj verovatno da.
 
e a ta suza kod polovnjace kad krene da se kresne prvi put sa tobom mislim cemu to? konacno nasla neku budalu koju ce moci nagovoriti da se skrasi sa njom sta li , il nije odavno pa radosnica :D?

- - - - - - - - - -

Hajde, ja sam bio u slicnuoj situaciji, isto mesec dana, ona je otisla na do inostranstva nesto u posetu njenima, svratila do mora tamo, sve je bilo ok, mozda smo se culi svakog drugog-treceg dana, mozda i redje, ne secam se stvarno, i ok je bilo, imao sam potpuno poverenje koje nije bilo izdato.
Mislim da zavisi sve od osobe do osobe, danas toj istoj osobi ne bi pruzio toliko poverenje nikada, ali nekoj drugoj verovatno da.

prva i prava greska je sto bilo kome dajes poverenje i verujes odma na startu 100% a uopste se ne poznajete, naravno da ces se razocaras a i poverenje se zasluzuje.
 
Ja sad ne znam da li je realno da se ona jeebe tamo sa nekim ili ljudi jednostavno zele da se osecam lose. Ako ja mogu da izdrzim koleginicu koja mi se nabacuje 6 meseci drugaricu koja mi legnee u krevet i kaze sta ti se kod mene najvise svidja likusu koja mi namiguje u trolejbusu mislim da ona ako je dobra osoba moze isto da izdrzi tamo neke likove i koja je ponta prevare uopste?

:hahaha1:
:fdlan:

- - - - - - - - - -

sve vise mislim da nas neko troluje :lol:

Nema trola, lik je realan, znam ga lično :mrgreen:
Ja sam onaj drug što mu je reko da ovde ima mnogo finih ljudi koji će mu pomoći, mada se ne sećam toga :mrgreen:

BRATE BATALI OVU PRIČU VEČERAS IDEŠ SA MNOM I ĐUKOM DA UTOPIŠ TUGU
 
nisam mogao sa njom na more zato sto nemam vremena danas sam 2 puta zajebao stvari na poslu citajuci ovde sta sve pisete i misleci o njoj a posto nisam prijavljen onda ni nemam pravo na odmor tako da ono jbg... ali nije mi tesko da radim vredan sam. A saopstila mi je da je nevina dok smo se ljubili kod mene i video sam joj tanku suzicu u ocima i ja sam joj rekao nemoj da se brines oko toga ja necu da te pritiskam takve stvari dolaze same od sebe :)

- - - - - - - - - -



sad me i ti zezas ...

Neces se ti nayebati picki...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top