Ne znam gde sta da radim vise!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naslov ti je ko stvoren za moje trenutno stanje, ali tema Ne...

Savet opusti se koliko mozes jer ne vredi da nekog drzis na povocu, nije valjda da bas mora da skajpujete svaki dan. Stvaras sebi presiju i sta mislis kako je bilo generacijama kad nije bilo neta, fejsa, skajpa, a retko i telefona : ))
Posalji joj neki sms - ic, ne gusi je, ti je ne mozes spreciti nicim ako je ona nesto naumila, a mozda samo nece da se cujete svaki dan nego da odmori.
Ne ostaje valjda na tom moru celo leto, a? :)
 
Naslov ti je ko stvoren za moje trenutno stanje, ali tema Ne...

Savet opusti se koliko mozes jer ne vredi da nekog drzis na povocu, nije valjda da bas mora da skajpujete svaki dan. Stvaras sebi presiju i sta mislis kako je bilo generacijama kad nije bilo neta, fejsa, skajpa, a retko i telefona : ))
Posalji joj neki sms - ic, ne gusi je, ti je ne mozes spreciti nicim ako je ona nesto naumila, a mozda samo nece da se cujete svaki dan nego da odmori.
Ne ostaje valjda na tom moru celo leto, a? :)

Pa ti ne znas sve detalje?
 
ZNAM DA JE NEVINA
pogresno vreme - bila! :mrgreen:
Aj ne budi vestica :)

Sta ima ko koga da "pusta". Sama cinjenica da me neko "pusta" bi me ugusila u startu.
kud se denu smisao za humor
Ma ebe joj se za njega baš ... onako da uprostimo :hahaha:
bukvalno :lol:
Ona je tamo uzela neki nov br da mze da koristi po crnoj gori br koji ja imam je izvadjen iz telefona a zvao bi je keve mi

NISAM JOJ NI TRAZIO

:zcepanje::zcepanje:
mali je gluplji nego sto sam mislila, brinem se za njega :zcepanje:
 
MALO U ŽIVOTU JE PROŠAO,NJEMU SAMO PSIHIJATRISKI KONZILLÍUM

mali ce je zaboraviti za koji dan.Nije zlopamtilo kao ti.

- - - - - - - - - -

a gde je otisla devojka,mislim konkretno? cg? Grcka? ma opusteno,neces da se zenis pa da se cimas toliko.sacekaj da se vrati sa mora,ako se vec nije vratila,pa popricajte u 4 oka ako te vec nesto muci u vezi nje.

Ne citas novine?

- - - - - - - - - -

Šta mislite koju će priču da mu složi kad se bude vratila?

... crko mi mobilni. :D

Sta je problem da mobilni padne u vodu.
Ti ne bi poverovao?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top