(не)верски празник "дарвиндан"

:eek: Ti nisi normalan, definitivno. Da ne bude da vređam, psihološka je činjenica da normalna, stabilna, psihički zdrava osoba ne može da bude u stanju da želi zlo drugom ljudskom biću. A pogotovo ne može da bude sposobna da se raduje odsecanju jezika i desne ruke drugom ljudskom biću samo zato što to drugo ljudsko biće ne veruje u iste stvari.
Svi srednjevekovni inkvizitori, katolički i pravoslavni (glupo je i pomisliti da nije bilo saradnje SPC u zločinu nad bogumilima), danas bi napunili mentalne institucije zatvorenog tipa.

edit: "Ljubi neprijatelje svoje". To je Hristova zapovest. To što su tzv. "sveti" oci tu zapovest izvitoperili i prilagodili svojim političkim pamfletima, nema nikakve veze sa Hristom.

I nema!
 

да ли мислити да атеистима треба увести (не)верски празник, да би били изједначени са верницима?
:rotf::rotf::dash: :zcepanje:
vazno je da imaju ozbiljne namere:roll::roll::roll:

хм, нисмо против људи који верују а на амблему пише "против догми и незнања" што би требало да имплицира да су они који верују незналице и догмати...толеранција...непроцењиво....

pa da.....sektica:mrgreen:
 
bukvalisto:dash:
kako ozbiljno razgovarati o njihovoj neozbiljnoj organizaciji:lol:

Tjah, ne mogu da pariraju jednoj tako ozbiljnoj organizaciji kakva je hrišćanska crkva, koja se zasniva na ideji da je bog sastavljen od starca, goluba i pogubljenog kriminalca poslao sina na zemlju da iskupi grehe čovečanstva koje je već sam bog mogao da izbriše jednim potezom gumice, a taj sin je rođen od device kojoj je to rođenje najavio anđeo.:lol:
 
Tjah, ne mogu da pariraju jednoj tako ozbiljnoj organizaciji kakva je hrišćanska crkva, koja se zasniva na ideji da je bog sastavljen od starca, goluba i pogubljenog kriminalca poslao sina na zemlju da iskupi grehe čovečanstva koje je već sam bog mogao da izbriše jednim potezom gumice, a taj sin je rođen od device kojoj je to rođenje najavio anđeo.:lol:

Koliko ljubavi i razumevanja u ovom postu. Prosto covek ne moze da veruje koliko brige za osecanja pripadnika pravolsavne vere i zacudjujuca duhovna visina koja autoru dozvoljava da demonstrira sve one osobine koju donosi duhovni napredak .
 
Tjah, ne mogu da pariraju jednoj tako ozbiljnoj organizaciji kakva je hrišćanska crkva, koja se zasniva na ideji da je bog sastavljen od starca, goluba i pogubljenog kriminalca poslao sina na zemlju da iskupi grehe čovečanstva koje je već sam bog mogao da izbriše jednim potezom gumice, a taj sin je rođen od device kojoj je to rođenje najavio anđeo.:lol:

"Vaš je otac đavo; i slasti oca svog hoćete da činite: on je krvnik ljudski od početka, i ne stoji na istini; jer nema istine u njemu; kad govori laž, svoje govori: jer je laža i otac laži." (Isus Hristos)

Nesto se ne sjecam kome ovo bijase receno? :lol:
 
Poslednja izmena:
Tjah, ne mogu da pariraju jednoj tako ozbiljnoj organizaciji kakva je hrišćanska crkva, koja se zasniva na ideji da je bog sastavljen od starca, goluba i pogubljenog kriminalca poslao sina na zemlju da iskupi grehe čovečanstva koje je već sam bog mogao da izbriše jednim potezom gumice, a taj sin je rođen od device kojoj je to rođenje najavio anđeo.:lol:
:roll: osnovacemo i mi grupu na fejsu pa cete videti vi:mrgreen:
Imam poremećaj, više puta sam to naglasio. :bye:
icon_smile_big.gif


Odakle ti ideja da je reč o neozbiljnoj organizaciji? :dontunderstand:
Ono što mene brine je što su oni itekako ozbiljni.

sami kazu da su neozbiljni...da su ozbiljni podigli bi kriterijume...sa ovakvom politikom nece privuci bas one koji razmisljaju :cool:
masoni su ozbiljni ljudi:mrgreen:
 
sami kazu da su neozbiljni...da su ozbiljni podigli bi kriterijume...sa ovakvom politikom nece privuci bas one koji razmisljaju :cool:
masoni su ozbiljni ljudi:mrgreen:
Iz tvojih reči je jasno da nisi otvorila nalog na njihovom forumu. To što je su njihovi članovi velikim delom bagra, ne znači da nisu ozbiljni, samo da su im standardi niski.
 
Iz tvojih reči je jasno da nisi otvorila nalog na njihovom forumu. To što je su njihovi članovi velikim delom bagra, ne znači da nisu ozbiljni, samo da su im standardi niski.

ma sta cu ja medju "onima koji smeju da razmisljaju" :lol: to je rezervisano za "elitu" kao i svaka sekta

Ali ste vi neozbiljni. Da niste, pozvao bih vas da se učlanite na službeni forum G.'.L.'. Srbije, ali ovako...

:think: ne razumem veci deo Vase poruke uvazeni Hungane....
(masoni me zanimaju manje nego ovi nasi ateisti)
 
ma sta cu ja medju "onima koji smeju da razmisljaju" :lol: to je rezervisano za "elitu" kao i svaka sekta

дакле закључили смо да "елита" има "озбиљне планове"

све је добро док госн Глиго није рекао "многи пријатељи за које нису знали да су атеисти...":hahaha:
 

Back
Top