NE MOZE CEO DA MI STANE U USTA DOK PUSIM

Incognito:
Gazdarica:
Huh, znala sam ja da cu se iz ovog ili onog razloga, pokajati sto sam odala ovu tajnu... :lol: :lol: :lol:

Znas kako se kaze... Posle ka*anja... ;)

Samo se jos pitam koliko ti je vremena trebalo da otkrijes ovu zivotnu istinu... Pod uslovom da nisi imala nekog iskusnijeg 'mentora' :lol: :lol: :lol:
Ah, dragi moj, znanje se skupljalo malo po malo...
Nista mentori, sve sam morala sama da protabirim, pa i ovu zivotnu istinu... :roll: :lol:
 
little:
malla:
Ja se trudim da ga gurnem u grlo ali mi ne ide nekad se zagrcnem i ne znam kako da ga spakujem celog
On mi stalno kaze da ga progutam a ja ne znam kako a volela bih da ga zadovoljim
molim za savet
A ti lepo nož u ruke i seci :twisted:

eek3.gif
flucht-(c)byConland-holgi26.gif


Ma, ko te to naučio?
 
Incognito:
Gazdarica:
Ah, dragi moj, znanje se skupljalo malo po malo...
Nista mentori, sve sam morala sama da protabirim, pa i ovu zivotnu istinu... :roll: :lol:

he he... you naughty, naughty little girl... respect in every aspect! :twisted:
Hehe, dobro rece Ira Tigermann, urednica hrvatskog izdanja "Penthouse", ovo znanje mu dodje kao peti element, kod muskaraca... :mrgreen:
Inace, zaboravih reci, ne moze se ova vjestina odjednom savladati... Treba vjezbati, a banana moze dobro da posluzi u te svrhe... :lol: :lol: :lol:
 
Gazdarica:
Hehe, dobro rece Ira Tigermann, urednica hrvatskog izdanja "Penthouse", ovo znanje mu dodje kao peti element, kod muskaraca... :mrgreen:
Inace, zaboravih reci, ne moze se ova vjestina odjednom savladati... Treba vjezbati, a banana moze dobro da posluzi u te svrhe... :lol: :lol: :lol:

ccc... e sad me vec razocaravas... vezbati na vockama pored ovolikog broja slobodnih muskaraca... Pa vocki nece biti lepo od vase vezbe, a muskarcu ce dakako prijati... A i za utehu, retko koji muskarac prska svoju alatku pesticidima, pa ako nista drugo, nije bar otrovno ;)

Real thing is the real thing... To je izjavio 'buduci' probni pilot nakon sto je po prvi put seo u avion, a imao je najbolju ocenu na simulatoru... slupao se samo tako (amputirali mu obe noge, i jedva je covek preziveo)...

Dakle, dame, izvedite same zakljucak... A i vi muskarci, mojne ste seljoberi, i dozvolite damama da vezbaju (kao da bi se neko bunio, ali eto, cisto da napomenem) ;)

:lol: :lol: :lol:
 
Incognito:
Gazdarica:
Hehe, dobro rece Ira Tigermann, urednica hrvatskog izdanja "Penthouse", ovo znanje mu dodje kao peti element, kod muskaraca... :mrgreen:
Inace, zaboravih reci, ne moze se ova vjestina odjednom savladati... Treba vjezbati, a banana moze dobro da posluzi u te svrhe... :lol: :lol: :lol:

ccc... e sad me vec razocaravas... vezbati na vockama pored ovolikog broja slobodnih muskaraca... Pa vocki nece biti lepo od vase vezbe, a muskarcu ce dakako prijati... A i za utehu, retko koji muskarac prska svoju alatku pesticidima, pa ako nista drugo, nije bar otrovno ;)

Real thing is the real thing... To je izjavio 'buduci' probni pilot nakon sto je po prvi put seo u avion, a imao je najbolju ocenu na simulatoru... slupao se samo tako (amputirali mu obe noge, i jedva je covek preziveo)...

Dakle, dame, izvedite same zakljucak... A i vi muskarci, mojne ste seljoberi, i dozvolite damama da vezbaju (kao da bi se neko bunio, ali eto, cisto da napomenem) ;)

:lol: :lol: :lol:
Ma, napomenula sam bananu, cisto zbog djevojaka koje svoje partnere hoce da impresioniraju znanjem...
Znas ono, hoce vec da budu uvjezbane, kad pocnu njega da zadovoljavaju...
A, slazem se, naravno, da je najbolje vjezbati na muskarcu... Ja i nisam nikad vjezbala na necemu drugom... :lol: :lol: :lol:
Usput, imam prijatelja koji ne voli felacio... Ima i takvih, eto samo da se zna... :roll:
 
Gazdarica:
Ma, napomenula sam bananu, cisto zbog djevojaka koje svoje partnere hoce da impresioniraju znanjem...
Znas ono, hoce vec da budu uvjezbane, kad pocnu njega da zadovoljavaju...
A, slazem se, naravno, da je najbolje vjezbati na muskarcu... Ja i nisam nikad vjezbala na necemu drugom... :lol: :lol: :lol:
Usput, imam prijatelja koji ne voli felacio... Ima i takvih, eto samo da se zna... :roll:

... pa znas kako, devojka treba da se pripremi na 'test' primercima pre nego sto udje u vezu :mrgreen: (shalim se sto se ovoga tice)...

Sto se tvojih 'vezbi' tice, tu ti verujem...

A onaj sto ne voli felatio, mora da je kao mali gledao, uffffff, kako se zvase onaj film gde se ***** sveti musterijama tako sto im odgrize alatku? ... pa dobio traumu... Taj je za psiholosko i psihijatrijsko posmatranje :lol: ;)
 

Back
Top