Ne gledaj kako srce puca, to ćeš čuti kad...

Ne puca srce samo jednom..često ono napukne,zastane,prelomi nas na pola,razdvoji nam kost od mesa i opet tako..sve dok može pucati,ono nije puklo..
I kad sam u par navrata mislila kako je moje srce puklo,stalo,ugasilo me..shvatila sam da je greška..da ga još ima,da je tu,u meni ranjeno i cvileće srce koje jeca..
previla sam mu rane i čekala da zaraste,a ono nije stalo,ni puklo..kuckalo je sporije i tužnije ali je kuckalo..
Kad sam izgubila oca,mislila sam da ništa i nikad neće skrpiti ranu koja je zjapila i prijetila da me uguši u vlastitoj krvi..ali srce se oporavilo..i danas boli jer ostaje duboka rana i šav ,ali kucka..
čudan je to organ..onda kad mislimo da ga nema,da su ga ubili i bez počasti sahranili,on se javi i kaže da je tu..
 
nije puklo, ma ni napuklo.. samo se napunilo otrovom...
bb6.gif
 
:heart:

"Živimo na zemlji samo jedan dan, ili manje. Daj mi snage da oprostim. Jer, ko oprosti on je najveći. A znam, zaboraviti ne mogu."

:heart:

"Suze mi teku od smijeha. Ako prestanem da se smijem, ostaće samo suze."

:heart:

"Možda bi trebalo da ih mrzim, ali ne mogu, ja nemam dva srca, jedno za mržnju, drugo za ljubav. Ovo sto imam, sad zna samo za tugu."

:heart:

Meša Selimović
 
:heart:

"Živimo na zemlji samo jedan dan, ili manje. Daj mi snage da oprostim. Jer, ko oprosti on je najveći. A znam, zaboraviti ne mogu."

:heart:

"Suze mi teku od smijeha. Ako prestanem da se smijem, ostaće samo suze."

:heart:

"Možda bi trebalo da ih mrzim, ali ne mogu, ja nemam dva srca, jedno za mržnju, drugo za ljubav. Ovo sto imam, sad zna samo za tugu."

:heart:

Meša Selimović

:heart: :heart: :heart:
 
pustila sam ga u svoj zivot kao nekog ko mi je samo prijao..i dala mu samo toliko prostora..
za 4 godine sve je uradio da dobije mesto onoga kome se daje puno poverenje..na koga se oslanjas i skroz se prepustis..
tri godine sam se opirala jer mi je instikt govorio da ne treba da mu verujem..
cetvrte me je oslabio potpuno..
do te mere, da sam u svojoj glavi promenila planove za svoj zivot za 180*..
~~~
nije me boleo rastanak..
polomio me je sa jednom recenicom - ``mozda sam samo ispipavao teren``
a pricali smo o deci..
ja koja sam se opirala 4 godine od pomisli da mu rodim jer mu nisam verovala..on koji je isto toliko vremena insistirao..
ispipavao je teren?
godinu dana mi je trebalo da se od te recenice oporavim..
neposredno smo ostali u kontaktu..
svi potezi koje posle toga vukao, dokazali su da sam u pravu sto mu nisam verovala..
sad je samo neko cije ime ne zelim da cujem..
samo neko ko mi je isprljao taj deo zivota svojim prisustvom..
 
... istinu prećuti.

U kom ste trenutku osetili da vam je srce puklo? Šta je taj neko rekao ili uradio?

sinoć. kad me realnost konačno spičila u mozak... jednostavno nije moguće, a ja mrzim reč nemoguće.
za mene ništa nije nemoguće. i kako sad da ja prihvatim novonastalu situaciju? :(
više ne verujem u život i ljubav, ma u ništa. od sad verujem samo novcu :cool:
 
sinoć. kad me realnost konačno spičila u mozak... jednostavno nije moguće, a ja mrzim reč nemoguće.
za mene ništa nije nemoguće. i kako sad da ja prihvatim novonastalu situaciju? :(
više ne verujem u život i ljubav, ma u ništa. od sad verujem samo novcu :cool:

Toplo preporučujem da veruješ pre svega sebi i u sebe, a ovo sa lovom je super, ali...:think:
 

Back
Top