Ne gledaj kako srce puca, to ćeš čuti kad...

"Znas, dobra si prema meni, sve mi pruzas, uvek si tu kad si mi potrebna, podrzavas me, razumes me....ali dzaba ti sve kad te ne volim"
Najgore od svega je sto sam ja znala da je to tako, nije bilo potrebe da kaze...ali me najvise zabolela njegov potreba da udari na bolno mesto...
Oh well, bilo pa proslo :)

jos bi vise bolelo da ti je rekao volim te, al nisam ja za tebe, tebi treba neko bolji :)

pu pu, ne ponovilo se :)
 
Zajedno smo godinu i po dana.. U pocetku sam bila hladna,iako sam ga zavolela,valjda mi je trebalo vremena da se opustim i da se uverim da je to ono pravo.. A sada mi se na zalost,sve duplo vratilo. 4 meseca imamo krizu,on se toliko promenio da mi se ponekad cini da mu je tesko i da izadje sa mnom. A kada ga pitam sta mu je,kaze da nije nista,da se osecanja nisu promenila,a ponasa se totalno drugacije... Ne razumem zasto je tesko reci ako me vise ne voli,sama bih otisla,ali pricati da me voli kao i pre a ponasati se kao skot... Jedan dan je samo dosao NA FACEBOOK i rekao da je razmislio i da ovo vise ne ide. Ja sam predlozila da se vidimo i rastanemo kao ljudi,on je rekao da nema snage,da ce odlepiti kad me vidi. A ja... koliko god sam do tada bila jaka osoba,pukla sam...Pocela sam da molim,da preklinjem da me ne ostavi. Pricala kako cu umreti,da ne mogu bez njega. A onda sam shvatila da me jednostavno ne zasluzuje. Uverila sam sebe u to i ceo dan bila ok. A onda,uvece...tako mi je prokleto zafalio! Zaspala sam u suzama. Probudila sam se u suzama. Uzela sam njegovu igracku i snazno je zagrlila,a onda je besno olupala o zid. Uzela sam telefon da ga nazovem i kazem sve sto imam,da kazem koliki je skot ispao prema meni. I nazvala sam,ali kad se javio,pocela sam da drhtim i samo projecala: ,,Ja nisam ovo zasluzila!" Dogovorili smo se da se vidimo i oprostimo se,posto se on malo smirio,hah. I da,plakao je kao kisa. I ja sam. Dokazao mi je da mu je stalo,i pomirili smo se tu... Bila sam najsrecnija na svetu,a on je jos uvek govorio kako mi mucimo jedno drugo,i da iako se volimo on ne moze da se promeni,a ja sam pricala kako cemo da se potrudimo,i kako ce se sve srediti,samo ako ne mislimo negativno. Hah. A ja se sada osecam jos gore. Moje srce se nije sastavilo :/ Placem za svaku sitnicu,i ne osecam da je on tu za mene. Samo ponekad kazem:,,Mozda bi bilo bolje da sam ga pustila i prebolela." Glupe smo mi, devojke :) Verujemo u ono "zauvek" a tako se brzo zaboravi :/
 

Back
Top