Ne gledaj kako srce puca, to ćeš čuti kad...


Ti si mlada, ne znaš ni šta je to... Nisam znao ni ja... Čak štaviše nisam ni verovao da tako šta postoji... Da su to fore za romane i filmove...
To se u životu dogodi ili se ne dogodi, to nisu one fore lepo mi u njegovom prisustvu...
Obični raskidi malo zabole a opet gledamo ko nam sve dolazi u obzir za novu šemu
Kada naidješ na osobu koja ti je kosmički predodredjena i izgubiš je ... nema nikog... samo prolaznici koji te guraju na ulici iz pakosti iako je ulica dovoljno široka...
 
Ti si mlada, ne znaš ni šta je to... Nisam znao ni ja... Čak štaviše nisam ni verovao da tako šta postoji... Da su to fore za romane i filmove...
To se u životu dogodi ili se ne dogodi, to nisu one fore lepo mi u njegovom prisustvu...
Obični raskidi malo zabole a opet gledamo ko nam sve dolazi u obzir za novu šemu
Kada naidješ na osobu koja ti je kosmički predodredjena i izgubiš je ... nema nikog... samo prolaznici koji te guraju na ulici iz pakosti iako je ulica dovoljno široka...

nije bila fora lepo mi je u njegovom prisustvu.
postoji tu nešto mnogo dublje.
zato se i plašim da ga izgubim zauvek.
jer ja i on smo isti, ne bi nam čovek verovao
da nismo odrasli zajedno, čak i ličimo.
čudno je to. nikad nisam srela osobu poput mene.
a za njega znam ko je on meni jer je bilo i nebitnih,
sa kojima je bilo lepo dok su tu, a posle ih se i ne setim.
drugačije je. dobila sam nagon da ga čuvam i štitim.
od svega što ne valja. da budem tu za njega, da ga branim,
da i on tako oseća za mene. da me čuva. da računamo jedno na drugo.
da budemo tim. i bili smo. sve to.
 
Da, kao da smo odrasli zajedno... nije bilo potrebe ni da pričamo, pogled je bio dovoljan da razmenimo mišljenja i planove... ali ja sam imao ozbiljnije planove a ona se malo povela za mišljenjima ljubomornih drugarica koje su samo menjale i menjale svoje prave ljubavi... čudan splet okolnosti... bzvz... sinoć me je na ulici pretekla devojka koja je s ledja bukvalno ličila na nju, i kosa i visina i pokreti... kao da me neko vratio par godina nazad... okrenuo sam se i uz cigaretu sačekao da zamakne da je ne vidim...
 
školski primer čime se bave ljudi koji ne vole...

Ne mora znaciti da "ne voli"...suprotna emocija od ljubavi nije, uslovno receno "mrznja", nego ravnodusnost...svaki postupak, koji uslijedi poslije/u ljubavi, pa i onaj koji boli, znaci prisustvo nekih emocija, (mozda konfuziju?)...ravnodusnost poslije ljubavi je najgora, ne dao Bog nikome... :sad2:
 
Kao sto je vec neko rekao, moje je pretrpelo svasta, udarce, lomove. Uvek se nadje neko da ga zakrpi :) Jedino ne dam da mi ga slome zauvek, svesna sam da je ono nesto najvrednije sto imam. Bez nekog decka cu moci, a sta cu bez :heart: ?

Ma da. A i ako nemas decka, nije smak sveta. Vidim neki ne mogu sami ni 2 dana, pa posle raskida nadju ili bivseg, ili nekog akreba.

Evo, moja drugarica raskinula s momkom. Taj njen posle 2 dana otisao kod bivse od koje je jedva pobegao, jer ga je unistavala, i eto, posle mesec dana se ozeni njome.

Zavoleo je!?! Zavoleo je njegov ego, sujeta, da ne bude sam, a ne srce.
 
Ma da. A i ako nemas decka, nije smak sveta. Vidim neki ne mogu sami ni 2 dana, pa posle raskida nadju ili bivseg, ili nekog akreba.

Evo, moja drugarica raskinula s momkom. Taj njen posle 2 dana otisao kod bivse od koje je jedva pobegao, jer ga je unistavala, i eto, posle mesec dana se ozeni njome.

Zavoleo je!?! Zavoleo je njegov ego, sujeta, da ne bude sam, a ne srce.

A neki su višegodišnji rekorderi...
Teško je to objasniti i sebi i drugima...
Nema racionalne logike ali je tako...
 
Poslednja izmena:
Ti si mlada, ne znaš ni šta je to... Nisam znao ni ja... Čak štaviše nisam ni verovao da tako šta postoji... Da su to fore za romane i filmove...
To se u životu dogodi ili se ne dogodi, to nisu one fore lepo mi u njegovom prisustvu...
Obični raskidi malo zabole a opet gledamo ko nam sve dolazi u obzir za novu šemu
Kada naidješ na osobu koja ti je kosmički predodredjena i izgubiš je ... nema nikog... samo prolaznici koji te guraju na ulici iz pakosti iako je ulica dovoljno široka...


definitivno.
al mozda je to samo nasa zelja da neko bude savrsen....
jos se nadam da ce doci neko bolji :)
 
Ti si mlada, ne znaš ni šta je to... Nisam znao ni ja... Čak štaviše nisam ni verovao da tako šta postoji... Da su to fore za romane i filmove...
To se u životu dogodi ili se ne dogodi, to nisu one fore lepo mi u njegovom prisustvu...
Obični raskidi malo zabole a opet gledamo ko nam sve dolazi u obzir za novu šemu
Kada naidješ na osobu koja ti je kosmički predodredjena i izgubiš je ... nema nikog... samo prolaznici koji te guraju na ulici iz pakosti iako je ulica dovoljno široka...

Dobro. Delom si u pravu, ali je moguce naci ponovo svoju ljubav. Ne rusi joj nadu. Znam ja par primera koji su rekli da nikad nece naci devojke/momke, a evo srecni su sada, pronasli svoje ljubavi opet negde.
 

Back
Top