Natalne karte - analiza

kety:
Da li je moguce da je ova devojka toliko divna da svakome pogleda za horoskop???
Vidim da si pretrpana, ali ako moze :
Rodjena u Beogradu 27.10.81 u 11:25.
Interesuje me samo ljubav , ako mozes da mi kazes hoce li mi se putevi ponovo ukrstiti sa 18.05.'68., zasto su mi blizanci tako fatalni, i ko mi vise odgovara: 17.04.'68, 12.11.'80. ili 16.09.'79. (bila je ovo zbrkana godina)

Hvala ti unapred!
U podznaku si Jarac.Odgovara ti recimo muskarac u znaku Raka, Device ili Strelca.Na prvi pogled, ovaj rodjen 17.04. ti ne odgovara, 18.05. bi bio pun pogodak, 12.11. onako, mada ne preporucujem vezu dve Skorpije, 16.09. je takodje dobra kombinacija za tebe.U svom horoskopu imas Veneru u konjukciji sa Neptunom.To govori o idealizovanju ljubavi, neodlucnosti u ljubavi, samoobmani, mastanju...U Blizancima je najveci deo tvog polja ljubavi, zato su ti osobe sa Suncem u Blizancima vazne.To takodje govoti o paralelnim vezama, neodlucnosti itd.
 
plavusica:
04.03.1982
18:30
banja luka (interesije me ljubav)
U podznaku si Devica, Mesec u Raku, Venera u Vodoliji, Mars u Vagi...U ljubavi cenis slobodu i prijateljstvo, medjutim nesto te takodje vuce u fatalne, opsesivne veze.Moguca je veza sa starijom osobom(preko osam godina razlike), a u sustini ti treba muskarac finih manira, tolerantan i umetnicki tip.
 
Elena:
Ti stvarno genije!
Molim te ja sam rodjena 6 decembra,a on 16 marta iste godine. dali imamo uspeha kao par slicnosti razlike... unapred hvala
Tvoja Venera je u Skorpiji, Mars u Strelcu.Njegova Venera je u Ovnu, Mars u Raku.Ovo je dakle harmonicna kombinacija, bez obzira na to sto vam se Suncevi znaci(Strelac i Ribe) ne slazu.
 
Taki:
18.10.1969.
u 19:15
Kosovska Mitrovica
Interesuje me ljubav i posao.
Cak sest planeta u polju ljubavi!Tebi sigurno nikad nije dosadno u ljubavnom zivotu!Ovde su ljubavi i slobodne, i opsesivne i srecne i nesrecne...Sto se braka tice, natalno stvari su manje-vise o.k., ali trenutno Pluton tranzitira vrh 7.polja braka, pa ovde jos neko vreme od braka nema nista, ili privlacis opsesivnu, tesku osobu.Bice bolje.
Povoljan period za posao je druga polovina oktobra i novembar mesec.
 
dip3:
Rak i Jarac su 2 suprotnosti, ali suprotnosti se privlace, zar ne? Bolje ako je zena Rak, a muskarac Jarac.Ova dva znaka lepo se dopunjuju, ako prihvate razlicitosti svojih priroda.Raku se Jarac nekad moze uciniti isuvise hladan i rezervisan.Moze da bude dobra veza!


Rodjena 2.septembra u 13h i 15.min u Cacku i nesto o ljubavi?:))
 
dip3:
Rak i Jarac su 2 suprotnosti, ali suprotnosti se privlace, zar ne? Bolje ako je zena Rak, a muskarac Jarac.Ova dva znaka lepo se dopunjuju, ako prihvate razlicitosti svojih priroda.Raku se Jarac nekad moze uciniti isuvise hladan i rezervisan.Moze da bude dobra veza!


Rodjena 2.septembra u 13h i 15.min u Cacku i nesto o ljubavi?:)) I punoo hvala unapred,
 
dip3:
plavusica:
04.03.1982
18:30
banja luka (interesije me ljubav)
U podznaku si Devica, Mesec u Raku, Venera u Vodoliji, Mars u Vagi...U ljubavi cenis slobodu i prijateljstvo, medjutim nesto te takodje vuce u fatalne, opsesivne veze.Moguca je veza sa starijom osobom(preko osam godina razlike), a u sustini ti treba muskarac finih manira, tolerantan i umetnicki tip.

Puno hvala Dip3
 

Back
Top