Natalne karte - analiza

Vec sam pisala jednom ali nisam dobila odgovor verovatno si pretrpana,ako moze horoskop rodjena sam 04.03.1982 u 18:30 u Banja Luci interesuje me uopsteno sve (ukratko) i da li moze da uspe veza sa skorpijom.
Toliko,hvala unapred!
 
Jos jednom se javljam.Rodjena sam 21.08.1971. Novi Sad, 08,55 (ujutro)
Treba mi pojasnjenje za brak, jer moram u skorije vreme da donesem vaznu odluku po tom pitanju.
Partner mi je rodjen 27.12.1969. Beograd, na zalost ne znam vreme, ali ne znam da li to moze da pomogne.
U nadi DIP3 da ces mi odgovoriti, molim jos jednom za pomoc. Ove nedelje treba da zakazem vencanje. Sta da radim?
 
Tara:
Jos jednom se javljam.Rodjena sam 21.08.1971. Novi Sad, 08,55 (ujutro)
Treba mi pojasnjenje za brak, jer moram u skorije vreme da donesem vaznu odluku po tom pitanju.
Partner mi je rodjen 27.12.1969. Beograd, na zalost ne znam vreme, ali ne znam da li to moze da pomogne.
U nadi DIP3 da ces mi odgovoriti, molim jos jednom za pomoc. Ove nedelje treba da zakazem vencanje. Sta da radim?

Uticaj tranzita Neptuna na vladaoca polja braka takodje moze da znaci i tvoju neodlucnost u pogledu sklapanja istog.Izvini ako sam te uplasila.Takve stvari zato i nisu za forum, gde moras biti kratak u svom izlaganju, pa dodje do nesporazuma.Odluku moras doneti sama, a ako zelis najbolje je da konsultujes nekog astrologa u cetiri oka, s obzirom na vaznost pitanja.Ipak, odgovor najpre potrazi u sebi samoj.Pozdrav i sve najbolje!
 
Feanor the elf king:
dip3:
Ako neko zeli da mu pogledam horoskop, neka napise sta ga zanima i datum, vreme i mesto rodjenja.
17.08.1978.
00:55
Vlasenica
Zanima me ljubav i samo ljubav
Lav-Rak, Mesec u Vodoliji, sa konjukcijom Venere i Marsa u Vagi nije cudo sto te samo ljubav zanima, a posto ova konjukcija pada u polje doma i porodice, to su ti i oni jako vazni.Period od oktobra 2004. do 2005.godine je izvanredan za ljubav, a pre toga druga polovina septembra 2003.Odgovara ti osoba u znaku Vage.
 
ana marija:
kako se slazu kao par 27.12.1981 u 22:50 bg i 5.3 1982 u 23:10 kraljevo....thanks :))

Jarac-Devica, Venera u Vodoliji, Mars u Vagi i Ribe-Skorpija, Venera u Vodoliji, Mars u Vagi
Po principu znaka i podznaka ove dve odobe se odlicno slazu.Odnos Venere i Marsa je takodje harmonican, pa ne upustajuci se u dalju analizu, ovo bi trebalo da bude jedan skladan, harmonican odnos.
 
viki13:
dip3:
Ako neko zeli da mu pogledam horoskop, neka napise sta ga zanima i datum, vreme i mesto rodjenja.

Molim i meni jedan-13.01.1969. 2,30h, Aleksinac. Horoskop za 2003. Slaganje sa bikom.Hvala
Bik ti sasvim odgovara kao partner, pogotovu ako je rodjen u zadnjih 10 dana svog znaka, ali i inace.
Ti si upravo u zivotnom usponu, Jupiter se krece ka tvom Zenitu.Ako si u braku prva polovina juna je odlican period za vas dvoje.Ako nisi u oktobru je moguce poznanstvo, inace su kraj februara, mart i april dobri za ljubav.Od oktobra 2003. do oktobra 2004. prilika je za pozitivnu promenu u karijeri.
 
dip3:
Ako neko zeli da mu pogledam horoskop, neka napise sta ga zanima i datum, vreme i mesto rodjenja.
Molim vas da se ogranicite na jedno pitanje - npr. ljubav ili posao.

Ja ne bih da smaram ali molim te pomagaj. Zanimaju me ljubavni aspekti u skoroj buducnosti.

28.09.1976.
10:00
Beograd

(koliko znam ja sam vaga-skorpija)
 
devica-ovan,mesec u skorpiji, venera u skorpiji, mars u vagi
U ljubavi ti si jedna strasna i posesivna priroda.Treba ti muskarac tolerantniji i popustljiviji od tebe.Verovatno ce te privlaciti Skorpije, ali Vage i zemljani i drugi vodeni znaci su bolji za harmonican odnos.Devica je u redu.
 
donovan:
[dip3 ::
Ako neko zeli da mu pogledam horoskop, neka napise sta ga zanima i datum, vreme i mesto rodjenja.
17.08.1982.(12;30h)Novi Sad.Interesuje me ljubav,sex,skola,sport,...!Kakav je moj spoj sa Blizancima kao i sa drugim znacima?S kojim znacima se najbolje slazem,sa kojima imam najvece izglede da ostvarim ozbiljnu vezu?[/i]
Imas dobre aspekte za bavljenje sportom.Najbolje je da je to vodeni sport.Blizanci ti sasvim odgovaraju, zatim Vodolija, Lav...Verovatno ce te privlaciti bas zene lavovskog tipa, glamurozne, doterane, u centru paznje.Sto se skole tice, zavisi da li je u pitanju visa skola ili faks, mada u oba slucaja uspeh bi mogao postici ulaganjem velikog napora...Ako si na faksu ovo je dobar period za studije ili za upisivanje istih.
 
dip3:
Feanor the elf king:
dip3:
Ako neko zeli da mu pogledam horoskop, neka napise sta ga zanima i datum, vreme i mesto rodjenja.
17.08.1978.
00:55
Vlasenica
Zanima me ljubav i samo ljubav
Lav-Rak, Mesec u Vodoliji, sa konjukcijom Venere i Marsa u Vagi nije cudo sto te samo ljubav zanima, a posto ova konjukcija pada u polje doma i porodice, to su ti i oni jako vazni.Period od oktobra 2004. do 2005.godine je izvanredan za ljubav, a pre toga druga polovina septembra 2003.Odgovara ti osoba u znaku Vage.
E hvala ti mnogo!
 

Back
Top