Natalne karte - analiza

Svetla
Skorpija-Blizanac, Mesec u Ovnu
6.polje posla istaknuto je u ovom horoskopu.Ovde posao moze biti skopcan sa nekom opasnoscu ili neprijatnoscu.Moze biti neobicno zanimanje ili iznenadne promene posla tokom zivota.Mozes imati posao koji zahteva odlazak u tudje kuce.Mogla bi biti zdravstveni radnik.Eventualno posao se moze raditi kod svoje kuce.U kuci su inace moguci kvarovi na elektricnim instalacijama, opasnost od pozara, groma i slicno.Tranzitni Pluton je godinama vec u polju posla, moze dati nezadovoljstvo, i zelju za promenom.Povoljan period za posao je krajem ove i pocetkom 2004.godine.
 
nina:
za 09.07.1972. Beograd, 09:15, zdravlje, ljubav najpre
Hvala unapred
Nina
Rak-Devica, Mesec u Blizancima
Ljubav- zbog konjukcije Venere u Blizancima i Saturna- ljubav kasnije u zivotu, ili stariji muskarac.Upravo si pretrpela tranzit Saturna preko ove natalne Venere sto nije veselo, a sada on tranzitira Mesec, sto moze doneti teskobu i zdravstvene probleme, uteha je sto je sve to prolazno.
Na vrhu polja ljubavi je Jarac, definitivno vazi ono sto je receno za konjukciju Venere i Saturna.
Tranzitni Neptun je u 5.polju- mogucnost iluzije, samoobmane i razocarenja u ljubavi, ali i lepi snovi i mastanja...Muskarac u znaku Riba ili Jarca bi ti odgovarao, ali to nije najbitnije.
 
Jos jednom se javljam.Rodjena sam 21.08.1971. Novi Sad, 08,55 (ujutro)
Treba mi pojasnjenje za brak, jer moram u skorije vreme da donesem vaznu odluku po tom pitanju.
Partner mi je rodjen 27.12.1969. Beograd, na zalost ne znam vreme, ali ne znam da li to moze da pomogne.
U nadi DIP3 da ces mi odgovoriti, molim jos jednom za pomoc. Ove nedelje treba da zakazaem vencanje. Sta da radim?
 
[dip3 ::
Ako neko zeli da mu pogledam horoskop, neka napise sta ga zanima i datum, vreme i mesto rodjenja.
17.08.1982.(12;30h)Novi Sad.Interesuje me ljubav,sex,skola,sport,...!Kakav je moj spoj sa Blizancima kao i sa drugim znacima?S kojim znacima se najbolje slazem,sa kojima imam najvece izglede da ostvarim ozbiljnu vezu?[/i]
 
Da li je moguce da je ova devojka toliko divna da svakome pogleda za horoskop???
Vidim da si pretrpana, ali ako moze :
Rodjena u Beogradu 27.10.81 u 11:25.
Interesuje me samo ljubav , ako mozes da mi kazes hoce li mi se putevi ponovo ukrstiti sa 18.05.'68., zasto su mi blizanci tako fatalni, i ko mi vise odgovara: 17.04.'68, 12.11.'80. ili 16.09.'79. (bila je ovo zbrkana godina)

Hvala ti unapred!
 
petra:
dip3:
Ako neko zeli da mu pogledam horoskop, neka napise sta ga zanima i datum, vreme i mesto rodjenja.

Ovo je super ideja!
Dakle: interesuje me ljubav i brak i zdravlje
6.08. 1976.
Beograd
19.30h
Podznak na 29 stepeni Vodolije, Venera u Lavu, Mars i Merkur u Devici, Mesec u Jarcu.
Odgovara ti muskarac u znaku Device.
Vecina tvojih planeta kao i kuce zdravlja i ljubavi nalaze se u Devici i Lavu, tako da je zbog tranzita Jupitera, druga polovina 2003. povoljan period za zdravlje i ljubav kakav se javlja jednom u 12 godina.Ako nisi u braku evo sanse za sklapanje braka ili za poznanstvo koje ce odvesti u njega.Ako jesi, jedan lep period svakako.
 
JaH_G|rL:
Jel mogu i ja? :)
21.11.1987.
21:07
London ;)
Ti si dakle Strelac-Lav, Mesec u Strelcu, Venera u Strelcu, Mars u Vagi, Merkur u Skorpiji...Imas cak sest planeta u polju ljubavi, sto je ujedno i polje srednje skole, nije ti dosadno, i ove dve stvari jesu vrlo vazne u tvom zivotu.Bilo bi dobro sa ovim planetarnim rasporedom da se bavis sportom i nekom umetnoscu.Izlasci su takodje bitni za tebe.U ljubavi ti je bolji stariji muskarac (bar 8 godina razlike) i neformalna veza.Svoje ljubavi upoznavaces na mestima za zabavu.Mozes imati tajne ljubavi i paralelne veze.Odgovaraju ti osobe u znaku Vage i Vodolije, zatim Blizanci.Povoljan period za novo poznanstvo je prva polovina oktobra meseca.Posto ti tranzitni Jupiter prelazi preko podznaka pazi da u ovom periodu ne nabacis koji suvisni kilogram.
 
Anonymous:
dip3:
Ako neko zeli da mu pogledam horoskop, neka napise sta ga zanima i datum, vreme i mesto rodjenja.
uopsteno, s obzirom da do sada nisam nikada radila
natalnu kartu i horoskop,
27.02.1978.
16.00
Kraljevo
Ribe-Lav, Mesec u Skorpiji, Venera i Merkur u Ribama, Mars u Raku
Mozes biti uspesna osoba, ali posle tridesete.Odgovara ti muskarac u znaku Riba i Raka, ili poslednje dekade Vodolije, u svakom slucaju osecajan, pazljiv i nezan tip.Zdravlje ti je osetljivo, potrebno ti je puno odmaranja, najbolje neka vrsta meditacije.Emocije i intuicija su ti naglaseni.Imas smisla za umetnost.Treba da se bavis nekim kreativnim radom ili nekom vrstom pruzanja pomoci drugima ali da pritom razvijes sposobnost distanciranja od tudjih problema.Kloni se svih vrsta opojnih sredstava.
 
bella:
01.08.1977.
Kraljevo,07.30.AM
Ljubav malo konkretnije
I sa kojim znakom se najbolje slazem
Generalno, imas srece u ljubavi.Venera ima lepe aspekte, a i vladalac polja ljubavi.U nekom trenutku mozes imati i dve paralelne veze, i tajnu ljubav.Prvi brak moze se zavrsiti razvodom, tj. moguce su neke svadje i sukobi.Drugi bi onda bio mnogo srecniji.Odgovaraju ti Blizanci i Ribe, zatim vazdusni i vatreni znaci uopste.Saturn je u tranzitu na tvoju natalnu Veneru, sto nije povoljno za ljubav, ali od jula, avgusta meseca stvari ce se poboljsati.Vec sredinom juna moze pasti neko novo poznanstvo.
 
[dip3 ::
Ako neko zeli da mu pogledam horoskop, neka napise sta ga zanima i datum, vreme i mesto rodjenja.
17.08.1982.(12;30h)Novi Sad.Interesuje me ljubav,sex,skola,sport,...!Kakav je moj spoj sa Blizancima kao i sa drugim znacima?S kojim znacima se najbolje slazem,sa kojima imam najvece izglede da ostvarim ozbiljnu vezu?[/i]
 

Back
Top