NATALNA KARTA - U SLIKAMA

Vip molim te,jako mi je bitno.. Zanima me za fax,polagao sam prijemni i ispod crte sam ali blizu a nisu jos izasli konacni rezultati i 50% - 50% po meni je dal cu upasti ili ne,jer ce biti nekoliko njih koji su planirali na budzet pa ce otpasti sa liste(nadam se). E sad da li ce biti nesto od ovog ili da polazem prijemni za privatni(10-og jula).

Hvala unapred..


Moram priznati nezahalno pitanje bas...sto se tice fakulteta sada, moze da se prodje ako si odabrao ono sto volis..ali vidi, definitivno od neceg odustajes, da li je to plan ili akcija ili zelja tvoja, ja to ne znam, nisam vidovita i nesto ne zelim bas ni da budem..u svakom slucaju, ne gubis nista ako probas na vise strana, sem da ti tog dana kazu da si prosao, pa da svesno odustanes od polaganja na drugim fakultetima..Saturn i Mars u 9 polju kazuju muku i napor, teskoce, ponavljanje necega, trigon Jupitera moze da pomogne i sekstil Urana sa Neptunom trenutnim ali je i Uran u kvadratu sebi bas iz treceg polja opozicija 9 , Merkur ce da kvadratira sebe i kako je sada bas na opoziciji sa Uranom, ti pomisljas da li da odustanes ili ne odustanes od daljeg polaganja odn pokusavanja..Do promene svakako dolazi, promene misljenja ili stava ali ne trazi od mene da ti kazem - nemoj pokusavati na drugom a ne znas rezultate na prvom...Teskoce su prisutne i jako tesko i ti to prezivljavas ovih dana, i kako god je tesko, nada postoji jer je trigoniran Neptun - slika tvojih zelja i potreba, onoga sto volis po natalu kad je u pitanju obrazovanje...Jupiter je dobar prema planetama u Devici u 9 polju, posebno suncu koje vlada 9-tim a i Jupi ti je vladar, poboljsava ti stanje opipljivo, pa kako bez muke nema uspeha, ,savet je da probas sve sto mozes dok ne dobijes crno-na belo gde si prosao..
 
@RiRi11
Ako ocekujes odgovor od mene, ubacices kartu kao sto je ,na primer, iznad u postu ubacio Worder, moras mi ostaviti da vidim koje si godiste jer mi se cini da je jos JAKO RANO za ozbiljne i duge veze u srednjoskolskim danima i to na samom pocetku srednje skole, na ovoj karti nemam podatke koji su mi neophodni a svakako te necu "manje ozbiljno" shvatiti, odn. tvoje pitanje ignorisati kad vidim koliko godina imas
 
Poslednja izmena:
Hi! Zanima me samo posao, tj. hocu li ga konacno pronaci! Hvala Vam unapred.

showgif.cgi
 
Pozdrav svima, nov sam kako na forumu, tako i u astrologiji uopste. Ne zelim da pocnem da se bas bavim astrologijom, samo me je u poslednje vreme fascinirala time koliko sam tacnih stvari procitao o sebi preko raznih cak (verovatno) povrsnih sajtova.

Voleo bih da mi neko od vas pomogne i protumaci (predpostavljam) 7. kucu. Naime, ja sam upravo izasao iz jedne veze koja se meni licno cinila kao da ce potrajati, a i sama druga osoba prilicno tesko sakriva svoja osecanja i boji se da me ne izgubi kao "prijatelja" dok ja cesto vidim po njenoj neverbalnoj komunikaciji da tu ima daleko vise (neki su mi rekli da je to zato sto je vaga). Da li mi iko moze reci na osnovu moje karte da li za ovu vezu vredi malo sacekati ili ne. Podatke druge osobe nemam kompletne tj. nemam njeno vreme rodjenja.

Hvala!

astro_w2gw_01_userxxx_userxxx_hp313.gif
 
Ako moze neko da mi pomogne oko nekih nedoumica tj tumacenja. Dobila sam sijaset raznih odgovora na tu temu ali bih neko strucno misljenje. Rodjena sam 5.02.1977 u Beogradu u 16,50 zanima me posto sam u braku kada cu se i da li cu se razvesti jer to zelim zaista. Ako vam ista znace podaci supruga ostavicu ih 26.06.1974 u Beogradu u 23.30. Unapred hvala i pomagajte
 
Ako neko ima 5min vremena nek baci pogled na moju kartu...........
Interesuje me da li ce se ove godine pojaviti neka muska osoba u mom zivotu? I da li stoji negde zapisano da bi sledece godine mogla da se preselim u Italiju?
Please................
Vrlo mi je bitno..................

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2gw;nhor=2

Ja ovde vidim samo jednu avio nesrecu nazvanu let 2, stvarno i najstvarnije je to izaslo.
 
Ako neko ima 5min vremena nek baci pogled na moju kartu...........
Interesuje me da li ce se ove godine pojaviti neka muska osoba u mom zivotu? I da li stoji negde zapisano da bi sledece godine mogla da se preselim u Italiju?
Please................
Vrlo mi je bitno..................

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2gw;nhor=2

Kamo srece..mislim na 5 minuta..moze li i meni neko da pogleda tako kartu i kaze odgovore na pitanja..bar jedno..vidovitost mislis pa je to ono ...samo zvirnes i cas posla pljasnes odgovor na ekran...iskreno - strasno...:rotf:Duso moja, niti je to "samo pogled" niti je to 5 minuta, pa ako hoces odgovor postavi KARTU ili valjan link do karte jer itvoj vodi do sajta a ne do karte!

Hi! Zanima me samo posao, tj. hocu li ga konacno pronaci! Hvala Vam unapred.

showgif.cgi

evo, i ti verovatno mislis kako smo ovde vidovitii da mozemo da citamo misli..nesto nije u redu, nema linka, nema KARTE..samo pitanje u prazno..normalno, uz moje izvinjenje ako se link i karta vide na nekom drugom kompu ali kod mene NEMA NISTA.samo pitanje stoji samo....pa proveri
 
mislis obavestenje o tome umesto link da vodi do karte ili..? nije dobar link, ide do astrocoma umesto do uradjene karte...

Da sad ide do astrocoma, jer sam tu kartu izbrisala, opet moja karta:rotf:, skidala sam je samo da bih je stavila tamo na temu avionske nesrece. Tako i znam o cemu se radi, a mislim da se devojci ne bi svidelo tumacenje te karte:).
Za lady bird se ni meni ne vidi karta, samo kucica sa x.
 
O cemu ti?
Se zezas ili ti to ozbiljno?
U kom smislu? Vezano za mene? Ja cu biti u tom avionu ili?
Trenutno se nalazim u Americi pa ste me bas bacili u trip..............
Ne mogu kuci brodom........ ;)
Malo vise o tome...................please......

E pa ovajj link koji si postavila vodi direktno do mojih karti o avio nesrecama, trenutno kad s eotvori vidi se sa let 4- ceoni sudar avion i ocigledno je da to nije do mog racunara, jer sam sad otvarala i linkove drugih i samo je ovaj p[ovezan sa mojim milim i dragim avio nesrecama. Pa bih te zamolila da posto si ti postavila ovaj link uzmes i obrises ga, jer nije uredu da svako bas ima uvid u moje katastrofice. Pojavio se let 4 umesto leta2, jer sam let2 obrisala i uradila ovaj drugi let.
I ovaj link je konstantno povezan sa mojim kartama i avionskim nesrecama kada ulazim kao gost na astrocom, posto od onog puta sto se isto nasao moji link vise ne cuvam karte i ne koristim mailove, ali bas nije lepo da se svaka avio nesreca koju uradim pokaze preko ovog linka.
 
Poslednja izmena:
A pitanje je:
da li stoji "negde zapisano" da ce se ove godine u mom zivotu pojaviti neki muskarac...? Mozda malo vise stariji od mene?
I da li postoji mogucnost da sledece godine se preselim u Italiju?

:D
Znam da vam treba vise od 5min............to sam rekla tj napisala tek tako.....
U svakom slucaju hvala..............
A i ozbiljno ste me natripovali kad ste napisali da vidite avionsku nesrecu.............vec sam smislila kako cu ostati u Americi.......... :cool:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pomagajteeeeeeeee! :)
Ako moze neko da mi kaze shta mogu da ochekujem u ljubavi ovog leta, i da li ishta mogu da ochekujem? :(
Postavicu i natalnu , i kartu sa tranzitima. Hvala unapred!
Ps. i da li postoji neki aspekt koji me kochi po pitanju faxa...jer u zadnjih par meseci konstantno padam ispite na faxu, a uchim...?
astrow2gw01jahp70116297jk2.gif



astro24gw01ja2008711703fx6.gif
 
Poslednja izmena:
Pomagajteeeeeeeee! :)
Ako moze neko da mi kaze shta mogu da ochekujem u ljubavi ovog leta, i da li ishta mogu da ochekujem? :(
Postavicu i natalnu , i kartu sa tranzitima. Hvala unapred!
Ps. i da li postoji neki aspekt koji me kochi po pitanju faxa...jer u zadnjih par meseci konstantno padam ispite na faxu, a uchim...?
astrow2gw01jahp70116297jk2.gif



astro24gw01ja2008711703fx6.gif

Ok, da ne bi bilo da trazim zdravo na gotovo, iznecu ono shto ja uspevam da vidim iz ove slike.
Tranzitni saturn i jupiter su mi ushli u 8 kucu,trenutno su u devici i bice tu sigurno duze vreme. Ono shto sam ja uspela da skontam iz toga i shto mi se deshava jesu problemi sa crevima...dijarejom...Ali nishta strashno.
Sunce mi je u 7, u blizancima, a venera je u 7 -oj kuci ali se vec pomerila sa mesta koje je dato na slici i ulazi u raka.
U trecoj kuci je uran. i vec sam krenula da se zapetljavam.:confused:
Ne razumem kako da gledam tranzite u odonosu sa bazichnim natalnim horoskopom...
Ps. znam da me cheka jao tezak period sledece 2,2,5 godine...i ne morate da se ustruchavate da mi kazete. Samo su mi potrebne neke smernice, na shta da obratim paznju i kako da pokusham neku loshu energiju da pretvorim u dobru u slaku da aspektima...
 
@RiRi11
Ako ocekujes odgovor od mene, ubacices kartu kao sto je ,na primer, iznad u postu ubacio Worder, moras mi ostaviti da vidim koje si godiste jer mi se cini da je jos JAKO RANO za ozbiljne i duge veze u srednjoskolskim danima i to na samom pocetku srednje skole, na ovoj karti nemam podatke koji su mi neophodni a svakako te necu "manje ozbiljno" shvatiti, odn. tvoje pitanje ignorisati kad vidim koliko godina imas




evo cele karte, pa mozda, ali me zanima uopsteno nesto, i kako cu se uklopiti u srednju, i kada ce da se desi ta ozbiljna veza....
Unapred hvala!
 

Back
Top