NATALNA KARTA - U SLIKAMA

VIP, videh da si tu, pa... evo skupih hrabrost :D da i ja postavim kartu.
Samo jedna rec: LJUBAV.

Ako ima nesto "pikantno", molim te na p.p. :lol:


http://i138.photobucket.com/albums/q252/spaceymini/Karta.gif



p.s. Ima li i kod mene neke "uniforme" :cool:


I naravno, ne zuri... Stara sam ja cekalica ;)

uh..nije bas da ti je lep zivot u mladjim godinama..muke je bilo tu..ima cini mi se onih "plavih" , sklonosti ka njima kod tebe ali mislim da bi mogla konkretno da postavis pitanje na pp pa da uradim to kad nadjem vremena, veceras nisam sigurna da cu moci da odgovaram..
 
@bokicicak

I inace ti treba dosta vremena da nekog upoznas i da se opustis, nevezano za to da je to posledica duge veze..Tvoj Mesec iz 7 polja braka jednostavno trazi dugu i stabilnu vezu od poverenja.Veze mogu da ti traju u rasponu od 4 do 9 godina, a prosla godina sa jedne strane kao i ova sa druge strane nisu ti bas nesto povoljne u polju emocija i odnosa..prosle godine nesto na pocetku i nekako ali ove bas nikako.Saturn se vratio na svoju poziciju u natalu i sabiras se u sebi, kao da ti se cinida ces biti sama, da nema nikog sa kim bi ti mogla.Licno mislim da ti treba jos okvirno nekih godinu dana da neke stvari slozis u sebi i da tek nakon tog perioda i prelaza Saturna u znak ovna, mozes malo biti spremnija za dugu vezu i brak u globalu, kome tezis.Znaci, u principu, izmedju 31-33 je neko povoljnije vreme za brak i porodicu, izmedju 33-35 pa do negde 39-40-te mogu da budu tu i bebe u tvom zivotu..
Sa ovim Marsom u Blizancima u 5 polju i kvadratom Saturna u 8 polju u Devici, kad ti je ta operacija i sta je u pitanju sto mora da se operise, s obzirom na saturn u povratku i kvadrat prema Neptunu istovremeno?
Operacija kuka je u pitanju, 5 put ce biti sad.
Da li mogu da se jos malo vratim na ljubav. Cime ce se baviti taj neko i ono najvaznije sto mene interesuje da li ce to biti dobar ili los brak?
Hvala unapred..
 
Pozdrav svima, nova sam ovdje i ako neko moze da mi pomogne i protumaci natalnu kartu :dontunderstand:

Pogledajte prilog 39140
ovde radimo sa kartama koje su uradjene na astrokomu, imas kako izgledaju, sa sve podataka u njima, ako nije problem, ubaci takvu ali i OBAVEZNO konkretno pitanje, za celu kartu ne moze da se odvoji vreme ni za trazenje po karti uopstenih stvari, budi jasna, molim te, kad dodjes na red da bi dobila adekvatan odgovor
vip imam molbu za tebe..sjutra cu znati jesam li primljena na fax,pa mozes li ti prije toga da mi vidis...uh u maloj sam frci dosta ih je prijavljeno...:(

nisam vidovita i ne radim dnevne prognoze a tek posebno kad nemam vremena od licnih obaveza , koliko god da je frka, postoji nesto sto mogu ili ne mogu, a sad ne mogu
 
Pogledajte prilog 39180
Tu je karta. Konkretno me interesuje posao i pare. Kako ce se razvijati posao? Hvala unaprijed

Cela karta mi lici na to da bi veci uspeh postigla u privatnom poslu, pre svega sa trgovinom (ugostitelj, pekar-simbolika meseca, ali eventualno i vezano za automobile-nesto sto sam izvukla z amerkura), nego da radis za neku organizaciju. Ovo zbog postavke planeta 4, 6 i 10 kuce. Kroz privatni posao se i vidi novac, moguce u saradnji sa muzem ili nekim prijateljima, rodbinom. U svakom slucaju stanje i privatnog posla ce biti promenljivo, ali ne i lose.
Na osnovu tranzita od jeseni jupiter bi trebao da dones na neki procvat posla, a saturn ce napustiti nepovoljne aspekte sa venerom i suncem iz 4 kuce (deluje bas sad, a delovao je i od septembra 2008). U toku 2009 bi ce vrlo promenljivo, moguce mali zastoj posla ili tako nesto (ovo kazem za privatni posao), a ako radis za firmu bice vrlo napeto tranzitni saturn u konjukciji sa natalnim uranom, a u natalu su inace oni u opoziciji (aspekt nemanja srece, a vodolija na vrhu 6 i tranzit preko marsa). cini mi se da ce prolece 2010 biti dobro, kad ne gledam u efemeride sad nego pricam tranzite iz glave:lol:
Ovo je samo na osnovu tranzita i ukratko. Neto mi izgleda da su ti brak i privatni posao usko povezani (ne znam mozda gresim, o braku sam ti rekla u pp- ne znam da li gledam za prvi brak ili koji ili da li on uopste postoji, a to sam ti tamo i objasnila). Ako ne onda ce biti dobro da to bude posao sa prijateljima ili tako nesto s obzirom da je jupiter u lavu, a dispozitor tog znaka je u 4 kuci u konjukciji sa venerom.
 
Poslednja izmena:
Hm, zamolila bih vas da ako neko nesto ima da pita, da mi ne salje privatne poruke i pitanja zato sto ja samo malo pomazem ovde onoliko koliko znam uopste i zato sto imam nekih obaveza, da definisem:moram da ucim!!!!!!! Postavite lepo kartu i pitanje ovde, kao sto su rekli konkretno pitanje i jedno, jer stvarno jeste mnogo da se cela karta analizira odjednom.
A probajte i sami da povezujete stvari.
 
Poslednja izmena:
cao Vip kako si? nisam odavno bila ovde a s obzirom da mi je bilo sve kako si mi pisala ranije sto se tice posla sada cveta al ljubavi nigde nema hahahhaa sala mala.interesuje me sta kazu zvezde ima li sta na vidiku

e, bre ,Tanjo...ne moze i jare i pare...za pare dobro sto su dosle a za "jare" cu pogledam cim stignem :super::super::hahaha::hahaha:

prelaz planeta preko znaka Raka i tvog Asc napravi te nesto osetljivijom i emotivnijom pa si takvo pitanje i postavila, mars i saturn sa pocetka Device doprinose nekoj tvojoj popularnosti u drustvu ili druzenju uopste i ne mogu da verujem da nema bas niko ko ti skrece paznju u ovom periodu, moguce je da ima cak i dve osobe razlicitih godina negde tu okolo ili sa strane, no, posto nisam u mogucnosi ni natale da radim, a kamoli da trazim odgovore po solarima na ovo trenutno stanje, neka bude da se nadamo da ce uskladjivanje saturna i Jupitera u 7 da ti donese neku vezu uskoro. u narednih mesec do 3 meseca,...valjda ce malo da mi se skine taj Saturn koji mi ne da da radim i zaposljava me na gomilu drugih strana :otkacio::ok:
 
astro_w2gw_01_tihomir_skara_hp.40103.11877.gif


Moze li neko da prokomentarise moju kartu!
Interesuje me uspeh u zivotu, da li cu biti muzicar, ili ako ne budem muzicar sta cu biti!
Ako to moze da se dobije unapred sam zahvalan!
 
Vip molim te,jako mi je bitno.. Zanima me za fax,polagao sam prijemni i ispod crte sam ali blizu a nisu jos izasli konacni rezultati i 50% - 50% po meni je dal cu upasti ili ne,jer ce biti nekoliko njih koji su planirali na budzet pa ce otpasti sa liste(nadam se). E sad da li ce biti nesto od ovog ili da polazem prijemni za privatni(10-og jula).

Hvala unapred..

 

Back
Top