NATALNA KARTA - U SLIKAMA

caos vip evo mene poslije duzeg vremena...znam da si mi rekla da tek sl god imam neke ozbiljnije odluke u ljubavi itd..ali ja sam evo sa sadasnjim deckom u vezi nesto vise od dva mjeseca..pa me zanima i tvoje misljenje,naravno kada nadjes vremena,jer vidim da si u guzvi..
veliki cmoki i zahvalnost za sve do sad
 
volela bih da mi rastumacite moju natalnu kartu, najvise me interesuje ljubav
sta "ljubav" ?koja ljubav? hajde konkretno pitanje...jesi u vezi, nisi u vezi, mislis li na bracne godine i veze ili sta..

jel moze neko da mi protumaci kartu...posebno me ljubav interesuje..hvala
kao i prethodnica tvoja..sta i kako vezano za ljubav?pitanje jasno i kad se ukljucim da znam sta da gledam...:D

Da li su me svi iskulirali ili ... :(
koliko vidim ti iskulira moje pitanje upuceno tebi :hahaha:

caos vip evo mene poslije duzeg vremena...znam da si mi rekla da tek sl god imam neke ozbiljnije odluke u ljubavi itd..ali ja sam evo sa sadasnjim deckom u vezi nesto vise od dva mjeseca..pa me zanima i tvoje misljenje,naravno kada nadjes vremena,jer vidim da si u guzvi..
veliki cmoki i zahvalnost za sve do sad
kad stignem pogledacu, ima jos ljudi pre tebe ovde a ja sa vremenom -nikako...

Ovo je moja karta

Recite mi da li cu i ja uskoro naci neku normalnu osobu? KISSIC
ne znam sta je sa tvoje tacke gledista normalno/nenormalno pa budi ljubazna i postavi jasno i konkretno pitanje, objasni sta te interesuje i ako ne moze u jednoj recenici da se "sroci" slobodno budi opsirnija...:P
 
evo cele karte, pa mozda, ali me zanima uopsteno nesto, i kako cu se uklopiti u srednju, i kada ce da se desi ta ozbiljna veza....
Unapred hvala!

Ne vidim razlog zasto se ne bi uklopila u srednju skolu, mislim da ce ti odgovarati promena i da ces raditi nesto sto volis ili ces bar vremenom u narednoj godini, to zavoleti, postoji mogucnost za vezu u 16-toj godini ali bih ja rekla da ozbiljnija situacija stoji u 18 ili 23 godini..to sto imas mogucnost od 13-16 za veze, nije vreme za ozbiljnost (iako ti sve to ozbiljno shvatas), imas stvari koje moraju da budu prece..u emotivnom polju najbitnija ti je 23-24 godina tvoja..cak lici na mogucu trudnocu i dobitak deteta..sve pre toga (a mislices o tome i u 18-toj) mislim da je rano, posebno sto bi trebala da upises vise obrazovanje i tu nadjes sebe..prema tome - ne zuri, zurba i nepromisljenost, nemanje prioriteta nekada bas pobutaju i poremete stvari u zivotu nepotrebno !
 
Hi! Zanima me samo posao, tj. hocu li ga konacno pronaci! Hvala Vam unapred.

ja i dalje ne vidim kartu
Pozdrav svima, nov sam kako na forumu, tako i u astrologiji uopste. Ne zelim da pocnem da se bas bavim astrologijom, samo me je u poslednje vreme fascinirala time koliko sam tacnih stvari procitao o sebi preko raznih cak (verovatno) povrsnih sajtova.

Voleo bih da mi neko od vas pomogne i protumaci (predpostavljam) 7. kucu. Naime, ja sam upravo izasao iz jedne veze koja se meni licno cinila kao da ce potrajati, a i sama druga osoba prilicno tesko sakriva svoja osecanja i boji se da me ne izgubi kao "prijatelja" dok ja cesto vidim po njenoj neverbalnoj komunikaciji da tu ima daleko vise (neki su mi rekli da je to zato sto je vaga). Da li mi iko moze reci na osnovu moje karte da li za ovu vezu vredi malo sacekati ili ne. Podatke druge osobe nemam kompletne tj. nemam njeno vreme rodjenja.

Hvala!

vage, skorpije i strelice su osobe koje ti odgovaraju u polju partnera a Lavice u polju emocija, pa ces instinktivno da se vezujes za njih, e sad, iskreno mislim da je tebi pre 32-34 rano za vezivanje ozbiljno, sve pre toga moze da se zavrsi kao vanbracna zajednica ili kao veza koja puca, svakako imas mogucnost da pre zvanicnog braka zivis neko vreme sa osobom u zajednici...mislim da veze u 26-toj nisu one kakve se cini da jesu, bice tebi tu 2 osobe interesantne, jedna je sigurno mladja od tebe ali dok se saturn ne skine sa kvadrata Neptunu i Mesecu, slede razocarenja u vezi , podgrevanje emocija i iluzija, nerealno vidjenje je nesto sto moze da sledi u ovakvom periodu, pa bez tacnih podataka te osobe ne mogu reci ima li tovise smisla ili ne, meni ovako, po tvom horoskopu lici da ne trebas da se zaleces niti mnogo nadas dok saturn ne prodje drugu polovinu Device..Njegov polozaj u 5 polju ti je dao osecaj da treba da bude nesto za "duze vreme" ali ne znaci da je to realno..po ostatku horoskopa...
 
Ako moze neko da mi pomogne oko nekih nedoumica tj tumacenja. Dobila sam sijaset raznih odgovora na tu temu ali bih neko strucno misljenje. Rodjena sam 5.02.1977 u Beogradu u 16,50 zanima me posto sam u braku kada cu se i da li cu se razvesti jer to zelim zaista. Ako vam ista znace podaci supruga ostavicu ih 26.06.1974 u Beogradu u 23.30. Unapred hvala i pomagajte

Mozes li postaviti karte da ne gubim dragoceno vreme na izradu istih pored svih pitanja koja cekaju? I je li ti jos aktuelno pitanje, s obzirom da dva meseca nemam vremena da zivim i radim od sopstvenog Saturna i Urana...:rumenko:?
 
A pitanje je:
da li stoji "negde zapisano" da ce se ove godine u mom zivotu pojaviti neki muskarac...? Mozda malo vise stariji od mene?
I da li postoji mogucnost da sledece godine se preselim u Italiju?

:D
Znam da vam treba vise od 5min............to sam rekla tj napisala tek tako.....
U svakom slucaju hvala..............
A i ozbiljno ste me natripovali kad ste napisali da vidite avionsku nesrecu.............vec sam smislila kako cu ostati u Americi.......... :cool:

to za starijeg muskarca ove godine ne znam sta da kazem jer ja vidim mogucnost da imas vezu sa osobom slicnih godina, da se rano u tvom zivotu mogla desiti veza sa starijim a i mozda u tvojim 30-tim, a sada..ja to nisam sigurna da je tako..izmedju 23-25-te stoji osoba koja nije tako dosta starija od tebe...

Izgleda da ti volis Italiju ali ti daleke i prekookeanske zemlje mozda vise odgovaraju..:D
 
@ Leptiricu
sta si ti u stvari htela da pitas..? Leto prodje dok ja nadjem vremena da radim bar malo...Sa Saturnom u 8 polju esko da veze uspevaju, posebno dolazi do onemogucavanja da se ostvare kontakti, i kad su u braku osobe i svakodnevno zajedno tesko da to funkcionise jer ima nesto uvek sto smeta, a kamoli u vezama..dodje do udaljavanja, zahladjenja ili bar fizicke razdvojenosti ..a kako ce da saturn kvadratira Mesec u 5 polju..nista se ne nadaj preterano i ozbiljno jos uvek.......Mislim da smo pricali da je tvoje vreme kad Saturn bude prelazio u vagu..
Tesko ti pada koncentrisanje, imas neki "vrtlog" u glavi i mislima i lutaju ti misli, i kad znas cini ti se da ne znas..malo vise ozbiljnosti, truda i ne misli kako izlazis na ispit da bi pala..imas i to izgleda ko "crva" u glavi...
 
Ne vidim razlog zasto se ne bi uklopila u srednju skolu, mislim da ce ti odgovarati promena i da ces raditi nesto sto volis ili ces bar vremenom u narednoj godini, to zavoleti, postoji mogucnost za vezu u 16-toj godini ali bih ja rekla da ozbiljnija situacija stoji u 18 ili 23 godini..to sto imas mogucnost od 13-16 za veze, nije vreme za ozbiljnost (iako ti sve to ozbiljno shvatas), imas stvari koje moraju da budu prece..u emotivnom polju najbitnija ti je 23-24 godina tvoja..cak lici na mogucu trudnocu i dobitak deteta..sve pre toga (a mislices o tome i u 18-toj) mislim da je rano, posebno sto bi trebala da upises vise obrazovanje i tu nadjes sebe..prema tome - ne zuri, zurba i nepromisljenost, nemanje prioriteta nekada bas pobutaju i poremete stvari u zivotu nepotrebno !

hvala!:D
Zanima me samo jos nesto, posto sam vrlo ambiziozna, i volela bih da postignem u zivotu nesto, vezano za posao, karijeru, da li se u natalnoj karti vidi u pojim oblastima bih mogla da napredujem....?
 
to: vipcurlic
evo par stvari, vezano za konkretno pitanje
nemam vezu vec duze vreme pa me interesuje da li je neka na vidiku i kada bih mogla da ocekujem neki brak

pa mozda i nemas od 22-23 godine kada je bilo nekih "ozbiljnijih nadanja" kako ja kazem...nesto nije islo kako je zamisljano, ja bih ti preporucila da sacekas, mada to i sam Saturn radi jos uvek - tera te da cekas da prodje kvadrat sa Neptunom - nista sto bi ti sada odgovaralo, a ako mislis da ti odgovara - to moze da bude "tudje' a ne tvoje :D Mislim da Saturnov povratak u Vagu kod tebe uslovljava trudnocu i brak, sa nekim ko je uniformisan na neki nacin , mada ne mora da nosi klasicnu uniformu, nego na svom poslu ima nesto sto mora da nosi...to bi bilo cekanje jos nekih godinu do dve za ozbiljniju vezu..
 
to za starijeg muskarca ove godine ne znam sta da kazem jer ja vidim mogucnost da imas vezu sa osobom slicnih godina, da se rano u tvom zivotu mogla desiti veza sa starijim a i mozda u tvojim 30-tim, a sada..ja to nisam sigurna da je tako..izmedju 23-25-te stoji osoba koja nije tako dosta starija od tebe...

Izgleda da ti volis Italiju ali ti daleke i prekookeanske zemlje mozda vise odgovaraju..:D


Znaci nista.........ok hvala.......
A nisam bas najbolje skontala to za zemlje.............
Znaci postoji mogucnost da sledece god se preselim u Italiju ili cu se ipak vratiti u USA?
To mi je vrlo bitno..........................

soorrrryyy sto davim......................
danas ne kontam najbolje,.........
 
Kvadrat Saturn Uran..Opasan aspekt..Izazovan,a taj trigon hoce li mi pomoci malo da se ne raspadnem emotivno i da mi samopouzdanje ne pobegne pa da ga skupljam ponovo..:) To je zbog Meseca u Raku jel da,ta preosetljivost? Da si me tada videla omrsala..svet mi se srusio! Sada sam bolja i mudrija,ali ne bih sve ispocetka da gradim!
2003 mi se zavrsila veza od 5 godina,prva ljubav,bas je bolelo..Smrc!
Hoce li to biti zemljotres za moje srce ponovo..ili ce moje Sunce u Blizancima i ASC jarac amortizovati Potres..? Pisali smo o ovoj vezi sada na "ziveti u natalnoj.."
Slazemo se,samo ja malo gusim ..zbog mog Saturna u njegovom 7,ali i njegov
saturn je u mom 7.. Tamo su i karte,kad stignes pogledaj..
Ako treba i ovde cu ih nakaciti..
SVE ZA LJUBAV!:):heart:
Ili jesam jarac u podznaku ili nisam..
Pozdrav za tebe i malisu..
Koliko analiziram pravi Blizanac..
Zdravo Vip..
Evo podsecam te Ovde sta si mi rekla... Ubacicu karte na temi Uporedni horoskopi i na Dejvisonu.. ti kada stignes odgovori kakva nam je buducnost..ali srce ili ti kako ja to tumacim mesec u Raku se zatvara bezi Saturn besni posto imam marsa u vagi potiskujem emocije pa eksplodiram na kraju a Blizanac dusa sve okrece na salu neka je mojoj vodolijici sa srecom kaze jer zaljubljive je on prirode ja moje sunce u blizancima
I malo mu vise zao sto tu vodolijicu sada mu se cini gubi i kao prijatelja zbog eksplozije uvreda slabog marsa i surovog Saturna
pozdravcici
 
Tebi je u ljubavi bitna 27-28 godina kako za brak tako i za porodicu, sa Mesecom u Raku imas potrebu da se vezes i da tvoje veze dugo traju tako da nije cudo sto imas vezu koja je tim vodama...No, ja bih rekla da je tek ovaj period ispred tebe bitan za odluke i resavanja jer ces naglo da se odlucis za promene u svom zivotu kad Uran bude trigonirao taj mesec. saturn je sada u kvadratu Uranu i do promene mora da dodje, da bude po starom nece moci, a to moze da znaci da veza koju imas trpi prekretnicu..
Evo i moje natalne ponovo pa kad stignes:)
Inace ako stignes malo detaljnije me upoznaj sa samom sobom HVALA
 
Na Temi uporedni horoskopi by posesivac su karte i pitanja kako si me uputila ako opet nisam pogresno razumela,sorry zbog toga
A na dejvison by andjela pizelly DEJVISONIO sa astro.com
Imam sve vreme ovog sveta i svu ljubav cuvam za Sasu tako da kad stignes
Hvala:)
 
@olili koliko vidim da sam ti rekla..
Original postavio vipcurlic
Tebi je u ljubavi bitna 27-28 godina kako za brak tako i za porodicu, sa Mesecom u Raku imas potrebu da se vezes i da tvoje veze dugo traju tako da nije cudo sto imas vezu koja je tim vodama...No, ja bih rekla da je tek ovaj period ispred tebe bitan za odluke i resavanja jer ces naglo da se odlucis za promene u svom zivotu kad Uran bude trigonirao taj mesec. saturn je sada u kvadratu Uranu i do promene mora da dodje, da bude po starom nece moci, a to moze da znaci da veza koju imas trpi prekretnicu..

i pade povredjivanje i svadja..znam da smo ljudi i da gresimo ali zar svako mora prvo da Izgubi da bi shvatio da mu je stalo??? I sad... da trazimo kako da prevazidjes Saturna svog i da se pomiris jer ti je stalo...Ciji je Uran,Mesec ,Saturn ..sad ovako ne znam napamet, ni gde sam to gledala ali to moze da se trazi jedino tranzitima po Dejvisonu a ja cu u natalu da pogledam kako stoje tranziti po pitanju emocija tokom narednog perioda ..svakako kao sto rekoh - da bude isto ne moze..ili ste pomireni i zajedno za dalje ili ste svako - kud koji mili moji..a nikako veza kakva je bila...
 

Back
Top