NATALNA KARTA - U SLIKAMA

Mislim da sam ovde stala...ljubav postoji ili je bila mozda..kvadrat Saturna na Mesec odradio je svoje, mada licno mislim da mozda i nije jos sve jer ce u povratku na natalnu poziciju u Devici da ponovo napravi kvadrat na natalni mesec u Blizancima..ova osoba je koliko vidim Blizanac i tesko da mogu reci da je veza (ili je bila) savrsena i ne bih, kao sto sam ti i rekla, da sam na tvom mestu , ne bih potencirala nista dok saturn ne predje kvadraturu koju ima..ipak je on tvoj vladar i u 8 polju ti je pa su t veze, emocije i erotika ipak blokirane..sacekati upliv Jupitera koji donosi malo vedrine i nade i pocetak 2009 godine a Saturn sa sekstilom prema suncu malo olaksa situaciju..kako je i tranzitni jupiter u opoziciji natalnom Saturnu, stvarno mislim da ne mozes nesto ekstra dobro sada da izvuces iz te pozicije, sve je to klimavo...i osporeno...

U pravu si Vipy, skroz...Veza je bila...nagli prekid ( ne znam ni zašto ni zbog čega..:sad2:), nismo imali nikakvih kontakata gotovo deset meseci..sve do sada.
Veza je bila savršena ( bar u mojoj glavi ) dok je trajala...a sada..
Ne mogu da krenem iz početka...iako je on počeo iz početka..ustvari ne baš...pomirio se sa bivšom devojkom..
Čini mi se da, šta god da počnem, na kraju, uvek nekako zase*rem.. i ma koliko se trudila...*** ne vredi...:thumbdown::sad2:

No dobro...bar mi finansije cvetaju u ovom periodu...:super:

Hvala Vipy...mnooooogoooo hvala..:worth:
 
Sto se tice braka kao braka , ovo je period sa malo vise teskoca i osporavanja. ima vec neko vreme u kome nije onako kako si ocekivala da treba da bude i problem moze da bude sto nema odgovarajuce komunikacije ili kontakata na primer.Saturn u ovom slucaju moze da dovede do zahladjenja, udaljavanja ili razdvojenosti silom prilika, sto je bolja maniestacija nego da "udari" po emocijama...Mislim da ces za ovaj dao da mi se obratis na pp jer ono sto moze da te "muci" nije bas za javni deo, sto bi se o tome pisalo ovde...

Posao..neki vid povecane odgovornsti ili unapredjenja moze dabude prisutan tokom 35-36 tvoje godine ali promena takodje stoji 2010-2011 godine, bar u samom poslu ako ne i radnoj organizaciji i tek od 40-te imas neku "konstantnu poziciju) na duzi vremenski period.Mislim da prolazi sada period u kome si mogla da imas ili problem sa nekim ljudima na poslu ili sa licnim nezadovoljstvom iz nekog razloga.

Cerka..malo je vise dinamicno dete, trebala je da bude "decak", bez njenih podataka ne mogu mnogo ali mislim da lici na tebe(lici mislim energetski, fizicki ili u nastupu), ili tvoju majku,davaces joj dosta slobode i rano je osamostaljivati..Ne znam sad ovako ali neki problemi u polju trudnoce mogli su da postoje, bilo sa njom ili nekom drugom trudnocom u pitanju...

Eto tako..nesto uopsteno jer ni pitanje nije bilo konkretizovano bas :D:ok:

:eek:Bas puno toga je tacno,ako izuzmem ovo o poslu jer mi to tek predstoji pa cemo videti sta ce biti..svaka cast...:klap:a za ostatak pisem na pp...Pozdrav...
:bye:
 
Ako je V polje u biku...ja mislim da je Vipy tako negde napisala...

..ako kaže da sam izvalila glupost...molim te ignoriši me...:D

Bice da sam napisala okvirno i uopsteno da osobe koje imaju 5 polje u Biku ili planete u Biku u 7-8 polju ili osu 1/7 polje preko Bika-skorpije da imaju jednu nepisanu tendenciju da se "vracaju starim ljubavima"..u smislu, kad raskinu - jos bi malo da provere je li to bas bilo tako ili ne umeju ili ne smeju da se "odvoje " odmah ili potenciraju ono sto znaju da su "imali" jer je tesko da se krene iz pocetka u nesto drugo..ili jednostavno vole da se podsete starih dana ili da vide nekog iz proslosti..ili...nesto tako slicno mora da sam pisala nekim osobama ovde...
 
Bice da sam napisala okvirno i uopsteno da osobe koje imaju 5 polje u Biku ili planete u Biku u 7-8 polju ili osu 1/7 polje preko Bika-skorpije da imaju jednu nepisanu tendenciju da se "vracaju starim ljubavima"..u smislu, kad raskinu - jos bi malo da provere je li to bas bilo tako ili ne umeju ili ne smeju da se "odvoje " odmah ili potenciraju ono sto znaju da su "imali" jer je tesko da se krene iz pocetka u nesto drugo..ili jednostavno vole da se podsete starih dana ili da vide nekog iz proslosti..ili...nesto tako slicno mora da sam pisala nekim osobama ovde...


Tačno. I to si pisala na temi - "sve što vas interesuje.." ..pronašla ja..:mrgreen:
Pamtiš bwe ko slon...:mrgreen::worth:

I istinito je to...za Bika u gorenavedenim poljima...:rtfm:
 
Pozdrav
Mene interesuje ljubav, zdravlje i posao.
Hvala unapred
 

Prilozi

  • astro_w2gw_01_bojana_kucevic_hp.59284.15769.jpg
    astro_w2gw_01_bojana_kucevic_hp.59284.15769.jpg
    66,3 KB · Pregleda: 6
Pozdrav
Izvinjavam se ako sam mnogo trazila. Interesuje me ljubav, jer posle jedne duge veze nikako ne uspevam da ostvarim novu vezu, iz straha od vezivanja, nesigurnosti u sebe, i ko zna cega sve ne. Prilicno se sputavam, i ne umem da se opustim kada nekog upoznam.To me ipak najvise interesuje. Za zdravlje sam pitala, posto me uskoro ceka operacija, pa da li se mozda to moze videti na karti.
Hvala jos jednom.
 
@bokicicak

I inace ti treba dosta vremena da nekog upoznas i da se opustis, nevezano za to da je to posledica duge veze..Tvoj Mesec iz 7 polja braka jednostavno trazi dugu i stabilnu vezu od poverenja.Veze mogu da ti traju u rasponu od 4 do 9 godina, a prosla godina sa jedne strane kao i ova sa druge strane nisu ti bas nesto povoljne u polju emocija i odnosa..prosle godine nesto na pocetku i nekako ali ove bas nikako.Saturn se vratio na svoju poziciju u natalu i sabiras se u sebi, kao da ti se cinida ces biti sama, da nema nikog sa kim bi ti mogla.Licno mislim da ti treba jos okvirno nekih godinu dana da neke stvari slozis u sebi i da tek nakon tog perioda i prelaza Saturna u znak ovna, mozes malo biti spremnija za dugu vezu i brak u globalu, kome tezis.Znaci, u principu, izmedju 31-33 je neko povoljnije vreme za brak i porodicu, izmedju 33-35 pa do negde 39-40-te mogu da budu tu i bebe u tvom zivotu..
Sa ovim Marsom u Blizancima u 5 polju i kvadratom Saturna u 8 polju u Devici, kad ti je ta operacija i sta je u pitanju sto mora da se operise, s obzirom na saturn u povratku i kvadrat prema Neptunu istovremeno?
 
nema razloga da kazem koja osoba je stavila kartu za muskarca pod odredjenim nikom jer se ta osoba posto je paranoicna sama javila i objasnila da uvek prepoznaje svoje karte bez obzira kako su upakovane...hehehe... osoba koja je poltron...a ta karta je pod nikom draguljce itd. da znas da ne gubis vreme tumaceci. stvarno nema smisla da te ona obmanjuje. videces ko je po komentaru. hehe.
 
nema razloga da kazem koja osoba je stavila kartu za muskarca pod odredjenim nikom jer se ta osoba posto je paranoicna sama javila i objasnila da uvek prepoznaje svoje karte bez obzira kako su upakovane...hehehe... osoba koja je poltron...a ta karta je pod nikom draguljce itd. da znas da ne gubis vreme tumaceci. stvarno nema smisla da te ona obmanjuje. videces ko je po komentaru. hehe.

hvala sto se brines oko mog truda i rada ..no kako sam ispostovala svaki post od pocetka do kraja teme (cini mi se da je tako), ispostovacu svaki koji je i dalje na ovoj temi..pa bilo ko da postavi kartu i potrazi odgovor, kao i ti sto si uradila....sa moje strane nece niko biti uskracen dok sam sebi to pravo ne uskrati svojim ponasanjem ...

ako si htela , mogla si javno da je prozoves , to tako rade zreli i odgovorni ljudi koji stoje iza svojih reci bilo na papiru bilo u javnom kontaktu, a ovaj nacin koji si odabrala prilici tvojim godinama i nacinu razmisljanja koje ne odaje ono to pokusavas da budes i kako zelis da zvucis.....Nemoj to vise da radis PREKO MENE..

a sto se tice nje koju "ne imenujes" nego izokola napadas, ona ima potpunu slobodu (i to nesmetano radi i koristi !) da me kontaktira preko pp za sve sto je interesuje i sto joj treba i nema uopste potrebu ni razlog da na javnom forumu lazno ubacuje karte i predstavlja se tudjim imenom......A ti tu slobodu nemas!
 

Back
Top