Напади на аеродроме у Тузли и Тирани

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NATO bi nas sravnio sa zemljom, boli njih kita za kredibilitet...

pokusali su oni to 25 maja 99 kada su sa mudzahedinima pokusali proboj linije na pastriku i kad su im kamioni odvozili mrtve.
a 72 specijalna brigada je bila u kontaktu sa nato specijalnim jedinicama februara 99 i posto su im roknuli raketu u magacin za naoruzanje ovi nato debili su pobegli sa jednim ranjenim i bili su izvuceni uz pomoc verifikatora misije oebs
 
Aj ne lupetaj,da je mogao da nas sravni sravnio bi nas-lazi sebe ili ne-plasili su se

Vidi drugar, to lupetanje ostavi kada se budeš roditeljima obraćao.

A što se tiče bombardovanja, ja nisam jedan od onih koji omalovažava srpsku vojsku (a i državu), čak naprotiv, ali činjenica je da što je bombardovanje duže trajalo, NATO je sve manje i manje birao ciljeve. Pa j.bt gadjali su porodilište!
 
Vidi drugar, to lupetanje ostavi kada se budeš roditeljima obraćao.

A što se tiče bombardovanja, ja nisam jedan od onih koji omalovažava srpsku vojsku (a i državu), čak naprotiv, ali činjenica je da što je bombardovanje duže trajalo, NATO je sve manje i manje birao ciljeve. Pa j.bt gadjali su porodilište!

naravno. sto je vreme odmicalo sve vise su bili vazniji civilni ciljevi
 
sta ti je smesno?
zar to nije istina?
nato bi za nekoliko dana potpuno izgubio kredibilitet a onda bi uck bila oterana do istambul
sve dok miloske nije potpisao sporazum.
ako nije tacno ispravi me

Ispravljam te-UCK sa tim nema blage veze.......UCK ni nije postojala,samo mala grpa piccckica i raspalih degenerika na koje je nasa policija isla 1000 prema 1 ;)

O UCK kojih je 2 500 pobilo nasih 10 specijalaca necu ni da komentarisem.......to da ti bude jasno......bitan je NATO........jednostavno nije se moglo toliko protiv 200 puta jace alijanse i zato ne rise mnogo........
 
Vidi drugar, to lupetanje ostavi kada se budeš roditeljima obraćao.

A što se tiče bombardovanja, ja nisam jedan od onih koji omalovažava srpsku vojsku (a i državu), čak naprotiv, ali činjenica je da što je bombardovanje duže trajalo, NATO je sve manje i manje birao ciljeve. Pa j.bt gadjali su porodilište!

To je tacno,ali to nije kontekst tvoje prosle recenice.

e bash hocu tebi necu roditeljima :mrgreen:
 
Ispravljam te-UCK sa tim nema blage veze.......UCK ni nije postojala,samo mala grpa piccckica i raspalih degenerika na koje je nasa policija isla 1000 prema 1 ;)

O UCK kojih je 2 500 pobilo nasih 10 specijalaca necu ni da komentarisem.......to da ti bude jasno......bitan je NATO........jednostavno nije se moglo toliko protiv 200 puta jace alijanse i zato ne rise mnogo........


'Aloo!! Smiri strasti.
 
Ispravljam te-UCK sa tim nema blage veze.......UCK ni nije postojala,samo mala grpa piccckica i raspalih degenerika na koje je nasa policija isla 1000 prema 1 ;)

O UCK kojih je 2 500 pobilo nasih 10 specijalaca necu ni da komentarisem.......to da ti bude jasno......bitan je NATO........jednostavno nije se moglo toliko protiv 200 puta jace alijanse i zato ne rise mnogo........

natovci su retko kad isli u akciju a skoro uvek uck i mundzosi.
tolika uporista siptara u vicedolju, drenici i u drugim mestima sigurno nije bila od samo nekoliko grupa.
mozda nebi mogli da pobedimo ali bi nato imao najgore gubitke ikada.
 
natovci su retko kad isli u akciju a skoro uvek uck i mundzosi.
tolika uporista siptara u vicedolju, drenici i u drugim mestima sigurno nije bila od samo nekoliko grupa.
mozda nebi mogli da pobedimo ali bi nato imao najgore gubitke ikada.

Vec je imao najvece gubitke..........ali mi nismo imali vise sredstava za ratovanje........proceni sam realno........opet bi smo dosli u 90-te(mislim 93) da smo jos malo ulozili u VJ nastupila bi glad iako se drzava u svim sistemima dobro drzala uprkos ratu(isplacivala sve plate) kraj bi bio isti nato bi pretrpeo nevidjene gubitke a nas bi zadesila katastrofa.......ovako je bolje,sloba je izboksovao 1244 a na nama je da je odrzimo i da nastavimo rat..........bolje nije moglo realno sagledaj........uprkos svemu to je jedina stvar zbog koje podrzavam slobu.
 
natovci su retko kad isli u akciju a skoro uvek uck i mundzosi.
tolika uporista siptara u vicedolju, drenici i u drugim mestima sigurno nije bila od samo nekoliko grupa.
mozda nebi mogli da pobedimo ali bi nato imao najgore gubitke ikada.

Vidis tu je razlika izmedju NATO i Rusije. Recimo Irak kad su napali oni su danima bombardovali onu pustinju pa tek onda smogli hrabrosti da udju a da Irak nije toliko podeljen izmedju shita i sumita ..itd. pitanje sta bi bilo...zatim kad su nas napali isto picckice nisu smele da udju kopnom vec su danima bombardovali i da nije ono g-ovno izdajnicko Slobodan Milosevic bio na vlasti vec neko drugi bilo bi interesantno sta bi se desavalo....dok recimo Rusi u Gruziji odmah grunuli po zemlji da je onaj Sakasvili zvakao kravatu od straha.
 
Vec je imao najvece gubitke..........ali mi nismo imali vise sredstava za ratovanje........proceni sam realno........opet bi smo dosli u 90-te(mislim 93) da smo jos malo ulozili u VJ nastupila bi glad iako se drzava u svim sistemima dobro drzala uprkos ratu(isplacivala sve plate) kraj bi bio isti nato bi pretrpeo nevidjene gubitke a nas bi zadesila katastrofa.......ovako je bolje,sloba je izboksovao 1244 a na nama je da je odrzimo i da nastavimo rat..........bolje nije moglo realno sagledaj........uprkos svemu to je jedina stvar zbog koje podrzavam slobu.

Hahahahah!!! Pa Sloba je prodao Kosovo. Ako je vec doslo do rata tog dole i sada kad vidimo sta su ti siptari radili dole trebalo je spaliti Kosovo da nista zivo ne ostane i ovako su tog magarca Slobu ubili u Hagu a mi smo i ovako ocrnjeni onako bi bar znali zasto a i Kosovo bi bilo sa 0% siptara.
 
Vec je imao najvece gubitke..........ali mi nismo imali vise sredstava za ratovanje........proceni sam realno........opet bi smo dosli u 90-te(mislim 93) da smo jos malo ulozili u VJ nastupila bi glad iako se drzava u svim sistemima dobro drzala uprkos ratu(isplacivala sve plate) kraj bi bio isti nato bi pretrpeo nevidjene gubitke a nas bi zadesila katastrofa.......ovako je bolje,sloba je izboksovao 1244 a na nama je da je odrzimo i da nastavimo rat..........bolje nije moglo realno sagledaj........uprkos svemu to je jedina stvar zbog koje podrzavam slobu.

zaboravio sam na unistenu ekonomiju.
tacno tako bi bilo
:ok:
 
Vidis tu je razlika izmedju NATO i Rusije. Recimo Irak kad su napali oni su danima bombardovali onu pustinju pa tek onda smogli hrabrosti da udju a da Irak nije toliko podeljen izmedju shita i sumita ..itd. pitanje sta bi bilo...zatim kad su nas napali isto picckice nisu smele da udju kopnom vec su danima bombardovali i da nije ono g-ovno izdajnicko Slobodan Milosevic bio na vlasti vec neko drugi bilo bi interesantno sta bi se desavalo....dok recimo Rusi u Gruziji odmah grunuli po zemlji da je onaj Sakasvili zvakao kravatu od straha.

njo za svinje,nije bash tako :mrgreen:
 
Пиздурине нису смеле ни спомен плочу палим пилотима јунацима да ставе заједно са спомен плочом јунацима из априла 41.И једни и други погинуше бранећи наше небо од фашиста.Имаће потомци на кога да се угледају.
 
zaboravio sam na unistenu ekonomiju.
tacno tako bi bilo
:ok:

Pa bas tako.........mi bi smo njima naneli jos vece gubitke.........ali rezultat bi bio isti ako ne i gori po nas......a civili bi sve vise i vise ginuli.........a sloba bi znao da bi tada uz p[omoc zavrsio ko sadam.;) ciaj izmedju redova,njemu se spremalo isto sto i sadamu,samo je on namazano svatio ranije nego doticni ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top