Najzad neka dobra vest za Srbiju

jedno pitanje, samo radi informisanja.

koliko kosta skolarina na farmaceutskom fakultetu u Novom Sadu?
Nemoj, jadan ne bio, znas li ti sta ti je Novi Sad? To ti je nocu k'o Bejrut, Lale se ponapijaju i prangijaju do duboko u noc, a onda se iskupe svi na trgu ispred one crkve i krenu u palez. Obasja NS k'o novogodisnja jelka.

Nemoj, srece ti, ne treba ti to u zivotu...

EDIT: Eh, pretece me profesor, a i duhovitiji je...
 
шта ће теби то кад ви не плаћате:super:

taj fakultet placaju svi, a ti si neupucen kao vas doticni premijer.
Jedino ne znam koliko, a znam da je sa 4 cifre ta suma.

A evo pitanje za tebe, da se ja malo informisem, da ne bi posle lupao napamet kao vecina vas.
Koliko studenata iz CG u Srbiju je primljeno na budzet, a koliko na samofinansiranje?
 
Nemoj, jadan ne bio, znas li ti sta ti je Novi Sad? To ti je nocu k'o Bejrut, Lale se ponapijaju i prangijaju do duboko u noc, a onda se iskupe svi na trgu ispred one crkve i krenu u palez. Obasja NS k'o novogodisnja jelka.

Nemoj, srece ti, ne treba ti to u zivotu...

EDIT: Eh, pretece me profesor, a i duhovitiji je...

Ne pitam zbog toga. Vec studiram u Pg, zasto bih se vucarao po Beogradu i Novom Sadu kad ima fakulteta ovdje. Nego samo pitam zato sto poznajem ljude koji pokusali da se upisu na taj fakultet pa nijesu primljeni.
 
Ma kosta puno, ne pitaj. A ne bi ti se ni svidelo u Novom Sadu. Tamo svinje grokcu i Lale se bodu nozevima u blatu.

Bolje ti je u Zagrebu, tamo je jeftinoca. I odlican nocni zivot!

Je l' naglasak na prvom ili na drugom stavu posta?

Da li je prvi stav napisan da bi zablistao drugi stav? I uopšte, je l se ovde radi o stavovima...

Uh, bog te vid'o, koji marketing...;)
 
Je l' naglasak na prvom ili na drugom stavu posta?

Da li je prvi stav napisan da bi zablistao drugi stav? I uopšte, je l se ovde radi o stavovima...

Uh, bog te vid'o, koji marketing...;)

Ma nema tu marketinga, to ti je susta istina. To svi znaju. Evo gledaj, ovo ti je katedra farmakologije u Novom Sadu -

61699698.8XOL0voa.DSCN2307.jpg


A ovo u Zagrebu (statue istaknutih Crnogoraca pred ulazom, Krivokapic drugi s leva) -

3_naboo.jpg


Ja ne znam sta tu ko ima da se misli.
 
Izgleda da je Crna Gora postala nocna mora - Srbiji ;)
Skolovace se Crnogorci i u Beogradu i u Zagrebu a bogami i u Sarajevu. Logicno je da ce i Vasi studenti, z Srbije traziti mjesta na fakultetima u Crnoj Gori, kao sto to vec i traze ! :lol:

Ma, daj, cizmice, kakva noćna mora...Pusti to. Nismo više ,,u braku,, sad možemo komotno da menjamo partnere i stičemo nova iskustva. Ne treba uopšte biti opterećen izjavama tipa ,,dva oka u glavi,,. Neka svako čini što mu je volja.

Nigde ništa nema džaba, svako treba da naplati ono što pruža. To ti je sva mudrost.

Ono jeste ostatak prošlosti da su na pozicijama u Srbiji Crnogorci (što poreklom, što iz CG), ali i toga će vremenom biti sve manje. Ne može to odjednom da se preseče, a da ne bude etničko čišćenje.

Valjda će jednom doći dan kada ćemo gledati gde je bolja zarada i baviti se normalnim stvarima i temama, a ne tražiti od istorije da nam vazda rešava probleme današnjice, pa i budućnosti...Pozzz.
 

Jedan Zoki je napisao ovako:
Da li znate da su u Junu 2007-me svi studenti iz Crne Gore zaokruzili da su Srbi, samo da ne bi placali !!!
Toliko o postenjacinama, takvi ce kasnije da zavrse o nasem trosku i preko veze fakultet i onda da zauzmu mesto nekom ko zeli da radi i ko zivi u Srbiji ceo zivot.


Potpuno se slazem sa ovim momkom, to su studenti iz CG koji spadaju medju onh 32% sa zadnjeg popisa. Znam barem njih 20 koji su to uradili i opet su na samofinansiranje. To su oni sto im je g*vno slatko ako je iz Srbije.

Sad vam Crnogorci vise nijesu Srbi:rotf:

Evo jedna informacija za Crnu Goru.

Skolarina za samofinansirajuce studente je ista i za domace studente i za strance.
 
Ko god ne živi u Srbiji on je strani državljanin.....................Za republiku Srpsku to ne važi jer ima potpisan sporazum o specijalnim vezama sa Srbijom koje su garantovane Dejtonskim sporazumom........Te stoga oni imaju povlašćeni status u odnosu na sve ostale koji ne žive u Srbiji.....................
 
Ko god ne živi u Srbiji on je strani državljanin.....................Za republiku Srpsku to ne važi jer ima potpisan sporazum o specijalnim vezama sa Srbijom koje su garantovane Dejtonskim sporazumom........Te stoga oni imaju povlašćeni status u odnosu na sve ostale koji ne žive u Srbiji.....................

Da se revidiraju te specijalne veze što pre, da vidimo gde smo. A onda ćemo da vidimo ko šta plaća i zašto.

Yebale nas specijalne veze i ko ih izmisli...
 
Ko ima srpsko drzavljanstvo taj ima prava na neke beneficije.
Ko je po nacionalnosti Hutu Crnogorac ili Taliban...itd. nije Srbin tako da ne vidim logiku.

Bas me zanima ima li neko ko je iz Crne Gore, da je bio za SCG, i da je posle referenduma pojurio u Srbiju da studira.

Bas bi volio da oni ovo vide sto mi sad pisemo.

A vas na neki nacin i razumijem, vama najvise smetaju doticni ''Srbi iz Crne Gore'', jer je njih najvise na vasim fakultetima.
 
vi imate samostalnu i nezavisnu crnu goru i uzivajte u njoj, kod nas dodjite kao sto mi dolazimo kod vas /mada sve manje/, kao turisti.
zajednicka srbija i samostalna crna gora sa dominantnim uticajem crnogorskih kadrova je dobro resenje za vas, ali ne i za nas.
 

Back
Top