Leteći automobili na EKSPU 2027: Predsednik saopštio velike vesti za Srbiju

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
46.009

ODGOVARAJUĆI na pitanje "Novosti" tokom posete Vojno-tehničkom institutu u Žarkovu predsednik je pomenuo i velike stvari koje očekuju Srbiju pred EKSPO 2027, između ostalog i tzv. leteće automobile.​

Za našu zemlju je velika stvar što će da predsedava Globalnim partnerstvom za veštačku ineligeciju. To govori koliko je Srbija uspela da uradi. I ovo sve što vidite... Ne znam da li smo ikada imai takav napredak. Sve to možemo zahvljajući inteligenciji naših ljudi. Mnogo toga ćemo da dobijemo i naučimo... Nema sumnje da ćemo za EXPO 2027 da dočekamo vozila bez vozača i nadam se, ne bih da budem prvi, ali ako me uvere da je to sigurno, biće to premijera za jugoisotčnu Evropu tzv. letećih automobila - najavio je predsednik.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...-2027-predsednik-saopstio-velike-vesti-srbiju

Da li je on ozbiljan? I da li stvarno vjeriuje u ovo ili?
 

ODGOVARAJUĆI na pitanje "Novosti" tokom posete Vojno-tehničkom institutu u Žarkovu predsednik je pomenuo i velike stvari koje očekuju Srbiju pred EKSPO 2027, između ostalog i tzv. leteće automobile.​

Za našu zemlju je velika stvar što će da predsedava Globalnim partnerstvom za veštačku ineligeciju. To govori koliko je Srbija uspela da uradi. I ovo sve što vidite... Ne znam da li smo ikada imai takav napredak. Sve to možemo zahvljajući inteligenciji naših ljudi. Mnogo toga ćemo da dobijemo i naučimo... Nema sumnje da ćemo za EXPO 2027 da dočekamo vozila bez vozača i nadam se, ne bih da budem prvi, ali ako me uvere da je to sigurno, biće to premijera za jugoisotčnu Evropu tzv. letećih automobila - najavio je predsednik.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...-2027-predsednik-saopstio-velike-vesti-srbiju

Da li je on ozbiljan? I da li stvarno vjeriuje u ovo ili?
On je ozbiljno lud!
 
..... ili možda samo od cene expo-a u ovom slučaju......
sta tu vredi te desetine milijardi sa kojima se vucic razbacuje, ja ne znam


znaci radi se velikog malverzaciji i pljacki srba... taj koji je dao kosovo, a rekao da ne da svasta, taj ce i rodjenog oca proidati za pare, a kamoli srbe da nece ojaditi, aljek siptar, znaju ga dobro kosovari

a jes mu fora leteci automobili, dok cena odlete u nebo, siftar jos podyebava nas srbe, ima da zaokruzi na dvaes' milijardi kakve su srbi ovce, ja sam emigrirao, necu da znam za taj lazni ekspo, i koliki dug ostaje srbiji

bolje da ste mene pitali, ja bih vam shippingovao LETECEG iz amerike, radi na 4 giga, komsijin klinja ga tera, pa upao kod nas u bekjardu
1710011852225.png

Drone Flying Cars Quadcopter Air-Ground with Remote Control Car with 360Rolling ...​

 
Poslednja izmena:
..... ili možda samo od cene expo-a u ovom slučaju......
Sve zemlje koje su održavale EKSPO su se enormno zadužile kod MMF-a i još uvek grcaju da vrate dugove
On tu vidi samo priliku da dobije još jedan kredit u nizu kako bi namakao para za stranku i jegove mafijaške radnje !"
 

ODGOVARAJUĆI na pitanje "Novosti" tokom posete Vojno-tehničkom institutu u Žarkovu predsednik je pomenuo i velike stvari koje očekuju Srbiju pred EKSPO 2027, između ostalog i tzv. leteće automobile.​

Za našu zemlju je velika stvar što će da predsedava Globalnim partnerstvom za veštačku ineligeciju. To govori koliko je Srbija uspela da uradi. I ovo sve što vidite... Ne znam da li smo ikada imai takav napredak. Sve to možemo zahvljajući inteligenciji naših ljudi. Mnogo toga ćemo da dobijemo i naučimo... Nema sumnje da ćemo za EXPO 2027 da dočekamo vozila bez vozača i nadam se, ne bih da budem prvi, ali ako me uvere da je to sigurno, biće to premijera za jugoisotčnu Evropu tzv. letećih automobila - najavio je predsednik.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...-2027-predsednik-saopstio-velike-vesti-srbiju

Da li je on ozbiljan? I da li stvarno vjeriuje u ovo ili?
sudbina budala nije više bedna,nego užasna:zcepanje::hahaha:
 
Sve zemlje koje su održavale EKSPO su se enormno zadužile kod MMF-a i još uvek grcaju da vrate dugove
On tu vidi samo priliku da dobije još jedan kredit u nizu kako bi namakao para za stranku i jegove mafijaške radnje !"
sa 10 na 20, a mozda na kraju izadje i 30 milijardi

pa mala je srbija zemlja da tolike pare bude duzna za pisljivi sajam, i koliko su se to druge zemlje zaduzile?

radi se o najvecoj pljacki ikada koju je srbija videla
 
sa 10 na 20, a mozda na kraju izadje i 30 milijardi

pa mala je srbija zemlja da tolike pare bude duzna za pisljivi sajam, i koliko su se to druge zemlje zaduzile?

radi se o najvecoj pljacki ikada koju je srbija videla
Znaju da im je kraj , pa da zapečate
Zadužili su Srbiju za sledećih 50 godina i sve prodali živo
Još da prodaju EPS i Telekom i Srbija nema više ništa svoje .
 
Sve zemlje koje su održavale EKSPO su se enormno zadužile kod MMF-a i još uvek grcaju da vrate dugove
On tu vidi samo priliku da dobije još jedan kredit u nizu kako bi namakao para za stranku i jegove mafijaške radnje !"
Ni to što je izjavio nije tolika ludnica u odnosu na ono što gradi te hale koje se neće moći isplatiti u narednih 100 godina a parw su pozamljene.
 
kada procitam ovako nesto imam utisak da živim u paralelnim svetovima
najveci problem za srbiju i nas koji zivimu u srbiji je taj sto vučić veruje u sve ovo što igovori ili sanja

Ima istine u tome.. Njemu je laganje pogonsko gorivo.. Istina je za njega glogov kolac,,
 

Back
Top