najteze je naslov smisliti...

Umno poremecena osoba:
Electra nemas pojma koliko su me tvoje reci dirnule i koliko te shvatam. I zato NASTAVI, budi streberka I NEMOJ DA NAPRAVIS GRESKU KOJU SAM JA NAPRAVIO!!! DA, i ja sam bio kao ti do sedmog osnovne. DA, znam kako se osecas. DA, znam kako mi je sad kad se druzim sa facama (nemojte misliti da sam uvlakaca). Nije nista narocito. I DA, jednog dana ces upoznati nekog koji ce razumeti postovati sve sto kazes, a to ce biti vrlo brzo!!!Ovo isto se odnosi na Alexandra9 i na Black_Swan!!! Ne predajte se!!! :wink:

Hvala! Vec citanjem svakog posta, ne samo onih upucenih meni, vec i citanjem svakog iskrenog otvaranja, osecam se puuuuno bolje. A to dosad nijedna jedina tema nije uradila. :wink:
 
Black_Swan:
Ja se nadam da u cu gimnaziji upoznati neke koji ce me razumeti...bar priblizno kao vi

I ja mislim da hoces :wink: Danas sam imala fiziku s jednim odeljenjem prirodnog smera. Nisam mogla da poverujem koliko njih se javlja da resava zadatke, koliko njih ustvari ZNA tu fiziku! A u mom odeljenju... mozda jedna, dve ruke u vazduhu... (Moja nije tako cesto, jer sam ja ipak drustvenjak i puuuno bolje mi idu jezici :wink: ) U drugim odeljenjima ima osoba s kojim se super slazem, ali ipak su oni u drugim odeljenjima. Ne kazem da ne mozemo da budemo jako dobri jer VEC JESMO ali... nije to to... Da ne davim vise, samo da ti kazem: budi sigurna da ces upoznati super ljude i nakon par meseci provedenih u skoli cudices se kako si ikad mogla da zivis bez njih! :wink:
 
Black_Swan:
Umno poremecena osoba:
Hvala...ALi stvarno,ne znate koliko mi ovo znaci...Mozda i previse.Zanimljivo je,prelepo i korisno i jos milion epiteta bih mogla da dodam...Mislim da bi od ove teme trebalo da napravimo najposeceniju ili tako nesto...Dok citam vase postove...nekako se osecam bolje,dobijem neku unutrasnju snagu,ne mogu to da opisem...U svakom vasem postu mogu da nadjem deo sebe...da se prepoznam i verujte mi ni prema kome nisam bila ovako otvorena i iskrenaMozda ovo sto sam napisala zvuci glupo,ne znam,ali jednostavno morala sam to da napisem.Mozda je pateticno ili previse osecajno,ali tako se osecam dok citam poruke na ovoj temi...

As above: bold=same here.
Ne, ne zvuci glupo, nije pateticno ili previse osecajno. Samo je iskreno i veruj mi, svi koji su se ovde okupili, umeju to da cene :wink: A i svi oni manje ili vise isto osecaju :wink:
 
PrincezaFiona:
Za Electru,Alex..,Umno...,Bleack...

E stvarno ste...znate sta...stvarno nisam ocekivala ovo...Pa kakav je to nacin.BUUUAAAAAAA JA SAM DOBAR DJAK.... :cry: BUUUAAAAAA Sve mi vas je nesto zao :evil: ....Mislite, lako je biti prvi na republickom samo treba da se potrudis umesto da gluvaris po gradu...da da kako da ne. I mi vas sve mrzimo jer sve znate, jer rasturate i matematiku i srpski,jer ce te k'o od sale upisati fax koji zelite i bicete doktori, zubari i direktori a losi djaci (kod Electre u postu je to sinonim za cool) ce vam cistiti kancelarije i pozajmljivati pare da bi im izvadili zub. I onda ste sve jadni neshvaceni i nesrecni i naravno "cool" djaci su vam krivi za to. Ja sam u osnovnoj isto tako isla po takmicenjima i iz matematike i iz srpskog (e al gimnazija je vec nesto drugo, malo ko tu ima 5.00). Jesi li mozda razmisljala da mozda ali samo mozda da tvoj uspeh mozda nema veze sa tvojim odnosima sa tim cool ljudima. Mozda si ti uobrazena i gledas te losije od tebe sa visine, a kada im pomognes (da prepisu ili da nauce) ti onda ocekujes da ti budu do neba zahvalni. Nemojte da se ljutite, ali vi ste te koje odbijate ljude tim vasim stavom: oni su losi djaci,ne idu u skolu ili idu u ko zna kakvu skolu, puse, piju, duvaju, i ometaju cas... oni ne zasluzuju da zive jer ne cene tudji rad i dosadjuju se na matematici. E a mozda oni imaju neke druge kvalitete. Mozda su fini,mozda su duhoviti, mozda umeju da se provode, mozda su srecni takvi kakvi jesu i mozda ne zele prijatelje koji ce ih sazaljevati. Zasto ne bi pokusala da ti njih razumes jer oni svakako tebe razumeju ali samo sto se tice uspeha u skoli. Ono sto je nerazumljivo jeste zasto moras da odes kuci istog trenutka kad zvoni, zasto je tako strasno dobiti losu ocenu ili imati problema zbog neopravdanih, zasto smatras da sve koje piju subotom treba poubijati kada ne znas kako je njima jer nikad nisi bila pijana. Ne kazem da treba da pijes i bezis iz skole vec da pokusas nekad da razumes ili mozda podrzis nekoga, nekada u necemu. A ako tvoja drugarica uzme tvoju diplomu ili test sa takmicenja i kaze : "Ja ovo ne bih naucila ni za sto godina" ili "Kako sve postizes?" ti onda nemoj to da razumes kao ljubomoru ili zavist, nego je casti picem jer si srecna sto si dobar djak i super znas srpski jer ti se trud isplatio i reci joj : "Pa i ja sam ucila 100godina" ili "U pitanju je samo dobra organizacija."
Ako hoces da budes "cool" nemoj da pokvaris ocene i da se opijas nego se malo opusti i pokusaj da ne sazaljevas sebe (ovako zvucis kao razmazeno deriste). Jedna moja drugarica je okupila pola odeljenja u kafanu i objasnila nam sve od alkana pa do alkohola ali tako da smo svi sve razumeli pa niko nije dobio manje od 3. A znas sta je jos super: sto nijednom nije rekla "ti si los djak, dosta si naucio" . Znaci bili smo svi ravnopravni i svi smo ucili za 5.


misim stvarno.... :shock:

Ti i ja se ocigledno ne razumemo :wink: Pravo da ti kazem, iznenadjena sam sto se pojavio toliki broj istomisljenika, ja sam ocekivala ovakve komentare. Nego krenimo redom:
Rekla si, koliko mi se cini, citirala mene (ali lose): lako je biti prvi na republickom, samo treba da se potrudis umesto... Da pojasnim. Kao prvo, nisam bila prva, nego treca; kao drugo, jako je vazno IZ CEGA - u mom slucaju iz srpskog. A to, UBEDJENA SAM, moze svako ko HOCE i ne samo HOCE, nego hoce DOVOLJNO JAKO. Ali, koliko sam shvatila, neko ko je los djak nece, jer nema vremena, ima pametnija posla itd. To ostavlja samo nas, dobre djake, da se trudimo, pa otud i mi imamo dobre rezultate s takmicenja, ili sta vec.
Drugo. Rekla si da rasturamo sve, ,,i srpski i matematiku.'' U mom slucaju to nije tacno. U osnovnoj sam jos i isla na takmicenja iz matematike, ali nikad nisam bila neki genije. Ono sto ja stvarno volim i znam, to je srpski, a pored njega engleski. U tome sam stvarno najbolja, a iz matematike, iako i sad u gimnaziji (ali drustveni smer, a velika je razlika u programu :arrow: nase ,,teze'' zadatke prirodnjaci resavaju k'o od sale) imam pet, sasvim sam prosecna. Ja sam tipican drustvenjak: obozavam jezike, to sam vec navela, i bez imalo muke ih rasturam (u cetvrtak pocinjem s ucenjem treceg, fakultativno, jer to VOLIM), uzivam na casu istorije a biologiju, hemiju i fiziku mrzim. Medjutim, i to moram da radim jer necu samo zato sto nesto ne volim da dopustim sebi da idem na popravni ili imam dva.
Dalje. K'o od sale cu upisati fax koji zelim (zurnalistika 8) ) jer znam i volim srpski, po koji put to spominjem, i jer znam i volim da pisem, a pretpostavljam da cu doneti dobre ocene iz srednje jer ja jednostavno gledam unapred, pa tako gledam da mi ocene budu sto vec bas zbog toga: da bih, kao sto ti kazes, k'o od sale upisala fax.
Naravno da sam razmisljala o tome. Veruj mi, nikad nisam razmisljala u fazonu ,,necu s njim/njom da se druzim jer ima 4 iz engleskog/2 iz matisa/slabu iz biosa.'' To je glupo!!! I veruj mi, pokusavala sam s njima i da se druzim, i da se zezam, i da im pomazem, ali na kraju sam i dalje, uvek, ostajala ,,streber''. Nikad nisam ocekivala da mi budu do neba zahvalni jer sam im pomogla, ali mislim da je to prosto iskoriscavanje a to jednostavno ubija coveka iz dana u dan. Ne ljutim se na tebe jer si iskrena, ali ipak mislim da preterujes. ,,Ne zasluzuju da zive''. Ma daj molim te! Da li si ikad stekla utisak da neko od <nas> ( :lol: :lol: :lol: ) misli da <vi> ili <oni>, whatever, ne zasluzuju da zive? Znam da si malo karikirala, ali glupo je. Jednostavno smo drugaciji, imamo drugacije poglede na svet, buducnost, drugacije ambicije, prioritete. To je sasvim normalno. Ali ono sto ti izgleda ne zelis da prihvatis jeste da SUPER DJAK = IZOLOVAN & ODBACEN. Jer, nisam ja jedina koja se javila s tom temom. I znam da imaju kvalitete jer ih ima svako. Nikako ih ne sazaljevam. Pokusavala sam i da ih razumem, i razumem ih sto se tice njihovog uspeha, tebi se izgleda cini da sam ja samo na to ogranicena - nisam! A ono sto znam, to je da me NE RAZUMEJU jer mi, uostalom, to i govore. Mada, iskreno, ja ne shvatam sta tu ima da se razume ili ne razume. Ko hoce da nesto postigne - uci, ko nece - nece... Ja tu ne mogu nista, niti zelim da nekoga ubedjujem da je najvaznije na svetu imati odlican uspeh. Ni ja ne smatram da je najvaznije na svetu, ali mi je jako, jako, jako vazno. I jos nesto - ja smatram da treba poubijati sve koji piju subotom? Mogu samo jedno da kazem na ovo, a to je ha, ha, ha. Nikoga ne treba ubiti zbog njegovog izbora da si polako upropasti zivot.
To je otprilike to. Nadam se da ti je nesto jasnije. :wink: A i inace, hvala za neke savete (a bilo ih je). Mada ja sumnjam da cu se pretvoriti u nekoga ko se postuje zbog svojih uverenja (koja su danas, izgleda, uvrnuta), i sumnjam da se nesto moze menjati, nikad ne treba odustati.
Pozdrav
 
Samo nesto da te pitam: Kako mislis da drugi razumeju tvoj polozaj kada je ocigledno (po tebi) sramota biti dobar djak? Nije bitno da li si bila I ili III, jer je i jedno i drugo veliki uspeh. I ti treba da se ponosis time a ne da to shvatas kao jos jednu povoljnu situaciju da te drugi mrze. I nije bitno koji predmet volis a koji ucis radi reda, bitna je tvoja buducnost koja je po svemu sudeci veoma svetla i pozitivna u tvom slucaju. Ja ne znam da li si ti neshvacena ili nisi (mislim ocigledno je da jesi cim si napisala ovo) ali ono sto mogu da ti kazem jeste da tvoj drustveni zivot zavisi samo od tebe. A poenta celog onog teksta gore jeste DA TVOJ ODNOSI SA LJUDIMA NE ZAVISE OD TVOG USPEHA U SKOLI. Ja mislim da je nesto drugo u pitanju, a ti vidi...

I jos nesto NE MOZE SVAKO DA BUDE USPESAN U SKOLI pokusaj i to da shvatis.
 
Electra:
bleach:
To Electra-
Ne mogu ti opisati koliko te razumem. Sada sam mnogo umorna, pa o tome nesto kasnije.

Izgleda da, stvarno, nisam bila u pravu kad sam mislila da se samo ja osecam tako kako se osecam, i ne mozes da zamislis (i svi vi) koliko mi je drago zbog toga. Zajedno smo jaci :wink:
bas tako :lol: zajedno!
nije da smo sami, ali u manjini sigruno...

p.s. jao koliko ste napisali...
jedva cekam da pocnem svima da odgovaram :wink:
 
hej,ljudi,pozdrav!!!
kao,prvo moram da dam opet jedan veliki + za temu...jedina prilika na forumu da pokazemo svoje osjecaje...
u vecini postova(kao sto je i Swan rekla),sam prepooznala sebe,mogu vam reci,da se u potpunosti saosjecam sa vecinom... :wink:

Inace,ljubim vas sve,cujemo se opet.... :wink:
p.s.obrisala sam ono u sredini...jer...ma ne znam ni ja zasto... :cry:
 
bleach:
Electra:
bleach:
To Electra-
Ne mogu ti opisati koliko te razumem. Sada sam mnogo umorna, pa o tome nesto kasnije.

Izgleda da, stvarno, nisam bila u pravu kad sam mislila da se samo ja osecam tako kako se osecam, i ne mozes da zamislis (i svi vi) koliko mi je drago zbog toga. Zajedno smo jaci :wink:
bas tako :lol: zajedno!
nije da smo sami, ali u manjini sigruno...

p.s. jao koliko ste napisali...
jedva cekam da pocnem svima da odgovaram :wink:

I ja,i ja... :(
 
PrincezaFiona:
Samo nesto da te pitam: Kako mislis da drugi razumeju tvoj polozaj kada je ocigledno (po tebi) sramota biti dobar djak? Nije bitno da li si bila I ili III, jer je i jedno i drugo veliki uspeh. I ti treba da se ponosis time a ne da to shvatas kao jos jednu povoljnu situaciju da te drugi mrze. I nije bitno koji predmet volis a koji ucis radi reda, bitna je tvoja buducnost koja je po svemu sudeci veoma svetla i pozitivna u tvom slucaju. Ja ne znam da li si ti neshvacena ili nisi (mislim ocigledno je da jesi cim si napisala ovo) ali ono sto mogu da ti kazem jeste da tvoj drustveni zivot zavisi samo od tebe. A poenta celog onog teksta gore jeste DA TVOJ ODNOSI SA LJUDIMA NE ZAVISE OD TVOG USPEHA U SKOLI. Ja mislim da je nesto drugo u pitanju, a ti vidi...

I jos nesto NE MOZE SVAKO DA BUDE USPESAN U SKOLI pokusaj i to da shvatis.

Ti i ja bi bas mogle dugo da se raspravljamo, right? :wink: Nema veze, na taj nacin se covek bogati :wink: Mene nije sramota, ali je tesko. Mozda ne mozes da zamislis jer nisi u mojoj kozi, or somethin'... Ja, kao tvrdoglava ja, i dalje tvrdim da u skoli moze da bude uspesan svako, samo da mu je jako stalo do toga, e sad, to sto nije, to je vec druga prica. Jer mislim da nas uopste nema, u normalnim skolama, previse glupih ili previse pametnih nego da smo svi prosecni. I iako je program tezak, to svi znaju i priznaju, on je pravljen za prosecne ucenike... :wink: Verovatno ima istine u tome sto si mi napisala jer si ti sa ,druge strane', wow, kako sam se izrazila... uvek vredi pokusati...
:wink:
 
Sasha85:
bleach:
Electra:
bleach:
To Electra-
Ne mogu ti opisati koliko te razumem. Sada sam mnogo umorna, pa o tome nesto kasnije.

Izgleda da, stvarno, nisam bila u pravu kad sam mislila da se samo ja osecam tako kako se osecam, i ne mozes da zamislis (i svi vi) koliko mi je drago zbog toga. Zajedno smo jaci :wink:
bas tako :lol: zajedno!
nije da smo sami, ali u manjini sigruno...

p.s. jao koliko ste napisali...
jedva cekam da pocnem svima da odgovaram :wink:

I ja,i ja... :(

i ja cu pokusati...samo,nikako da konacno sjednem i krenem na "posao",(da vam odgovorim na sve postove)ali vrlo drag posao... :D
 
Sasha85:
bleach:
Electra:
bleach:
To Electra-
Ne mogu ti opisati koliko te razumem. Sada sam mnogo umorna, pa o tome nesto kasnije.

Izgleda da, stvarno, nisam bila u pravu kad sam mislila da se samo ja osecam tako kako se osecam, i ne mozes da zamislis (i svi vi) koliko mi je drago zbog toga. Zajedno smo jaci :wink:
bas tako :lol: zajedno!
nije da smo sami, ali u manjini sigruno...

p.s. jao koliko ste napisali...
jedva cekam da pocnem svima da odgovaram :wink:)

I ja,i ja... :(

Joooooj nemoj da budes tuzna, neces se uskoro ni secati svoje ranjene rucice :wink:
PS Varijacija na temu: kad se budes udavala, neces se ni secati (100%) :lol:
a moze i ovako... na psu rana, na psu i zarasla :lol: :lol: :lol:
(daleko od toga da te smatram kucom, Sasha :wink:)
 
Electra:
Sasha85:
bleach:
Electra:
bleach:
To Electra-
Ne mogu ti opisati koliko te razumem. Sada sam mnogo umorna, pa o tome nesto kasnije.

Izgleda da, stvarno, nisam bila u pravu kad sam mislila da se samo ja osecam tako kako se osecam, i ne mozes da zamislis (i svi vi) koliko mi je drago zbog toga. Zajedno smo jaci :wink:
bas tako :lol: zajedno!
nije da smo sami, ali u manjini sigruno...

p.s. jao koliko ste napisali...
jedva cekam da pocnem svima da odgovaram :wink:)

I ja,i ja... :(

Joooooj nemoj da budes tuzna, neces se uskoro ni secati svoje ranjene rucice :wink:
PS Varijacija na temu: kad se budes udavala, neces se ni secati (100%) :lol:
a moze i ovako... na psu rana, na psu i zarasla :lol: :lol: :lol:
(daleko od toga da te smatram kucom, Sasha :wink:)

Pa,kako da ne budem... Mucim se i sa ovim malo sto kucam.... A kad tek pocnem da odgovaram na ove duge postove.. Tesko meni... :(

Znam bre... :wink:
 
Sasha85:
Alexandra9:
bleach:
Sasha85:
Nemojte bre ljudi toliko da pisete... Tesko meni kad budem pocela da odgovaram... :(
izvini. ne moras da citas moje predugacko... :wink:
Ma nije njoj problem da procita, vec trenutno ne moze da kuca...

U petak,kad sam vozila rolere,oborio me jedan klinac,preletela sam preko njega... Ajde sto sam pala,nego sam zeznula lakat... Uganula ga i naprsla mi koska...Isla sam kod jedne babe odmah da mi to namesti... Polomila sam onu stolicu dok mi namestala ruku od bolova...
Nisam mogla cele noci da spavam...
Niti da se presvucem...Da vozim kola,rolere... Tako sam bila nervozna...
Danas sam bila sam da mi opet sredi ruku... Sad mogu da je ispravim.. Ali jos jedno "sredjivanje" ne bih mogla da podnesem...
Zamalo ovog puta da je oborim...

Samo da mi prodje ovo... Jedva cekam da opet vozim rolere... :)

Svaka ti cast na pribranosti............Ja da sam na tvom mestu tukao bi onom zdravom rukom klinca u facu dok mu ne bi slomio nos i pokidao obe arkade....................Znam da ce ovaj post izazvati zestoke reakcije, ali sta cu-takav sam :D :D :D .
 
Umno poremecena osoba:
Sasha85:
Alexandra9:
bleach:
Sasha85:
Nemojte bre ljudi toliko da pisete... Tesko meni kad budem pocela da odgovaram... :(
izvini. ne moras da citas moje predugacko... :wink:
Ma nije njoj problem da procita, vec trenutno ne moze da kuca...

U petak,kad sam vozila rolere,oborio me jedan klinac,preletela sam preko njega... Ajde sto sam pala,nego sam zeznula lakat... Uganula ga i naprsla mi koska...Isla sam kod jedne babe odmah da mi to namesti... Polomila sam onu stolicu dok mi namestala ruku od bolova...
Nisam mogla cele noci da spavam...
Niti da se presvucem...Da vozim kola,rolere... Tako sam bila nervozna...
Danas sam bila sam da mi opet sredi ruku... Sad mogu da je ispravim.. Ali jos jedno "sredjivanje" ne bih mogla da podnesem...
Zamalo ovog puta da je oborim...

Samo da mi prodje ovo... Jedva cekam da opet vozim rolere... :)

Svaka ti cast na pribranosti............Ja da sam na tvom mestu tukao bi onom zdravom rukom klinca u facu dok mu ne bi slomio nos i pokidao obe arkade....................Znam da ce ovaj post izazvati zestoke reakcije, ali sta cu-takav sam :D :D :D .

uh... i ja bih isto postupila... he he :D
 
Umno poremecena osoba:
Sasha85:
Alexandra9:
bleach:
Sasha85:
Nemojte bre ljudi toliko da pisete... Tesko meni kad budem pocela da odgovaram... :(
izvini. ne moras da citas moje predugacko... :wink:
Ma nije njoj problem da procita, vec trenutno ne moze da kuca...

U petak,kad sam vozila rolere,oborio me jedan klinac,preletela sam preko njega... Ajde sto sam pala,nego sam zeznula lakat... Uganula ga i naprsla mi koska...Isla sam kod jedne babe odmah da mi to namesti... Polomila sam onu stolicu dok mi namestala ruku od bolova...
Nisam mogla cele noci da spavam...
Niti da se presvucem...Da vozim kola,rolere... Tako sam bila nervozna...
Danas sam bila sam da mi opet sredi ruku... Sad mogu da je ispravim.. Ali jos jedno "sredjivanje" ne bih mogla da podnesem...
Zamalo ovog puta da je oborim...

Samo da mi prodje ovo... Jedva cekam da opet vozim rolere... :)

Svaka ti cast na pribranosti............Ja da sam na tvom mestu tukao bi onom zdravom rukom klinca u facu dok mu ne bi slomio nos i pokidao obe arkade....................Znam da ce ovaj post izazvati zestoke reakcije, ali sta cu-takav sam :D :D :D .

O,Sasha...Nisam ovo procitala...Oporavi se brzo!Pozdrav...
P.S. Ja sam dva puta lomila ruku...i prste
 
Black_Swan:
Umno poremecena osoba:
Sasha85:
Alexandra9:
bleach:
Sasha85:
Nemojte bre ljudi toliko da pisete... Tesko meni kad budem pocela da odgovaram... :(
izvini. ne moras da citas moje predugacko... :wink:
Ma nije njoj problem da procita, vec trenutno ne moze da kuca...

U petak,kad sam vozila rolere,oborio me jedan klinac,preletela sam preko njega... Ajde sto sam pala,nego sam zeznula lakat... Uganula ga i naprsla mi koska...Isla sam kod jedne babe odmah da mi to namesti... Polomila sam onu stolicu dok mi namestala ruku od bolova...
Nisam mogla cele noci da spavam...
Niti da se presvucem...Da vozim kola,rolere... Tako sam bila nervozna...
Danas sam bila sam da mi opet sredi ruku... Sad mogu da je ispravim.. Ali jos jedno "sredjivanje" ne bih mogla da podnesem...
Zamalo ovog puta da je oborim...

Samo da mi prodje ovo... Jedva cekam da opet vozim rolere... :)

Svaka ti cast na pribranosti............Ja da sam na tvom mestu tukao bi onom zdravom rukom klinca u facu dok mu ne bi slomio nos i pokidao obe arkade....................Znam da ce ovaj post izazvati zestoke reakcije, ali sta cu-takav sam :D :D :D .

O,Sasha...Nisam ovo procitala...Oporavi se brzo!Pozdrav...
P.S. Ja sam dva puta lomila ruku...i prste

Ma,lomila sam ja ruku,uganula jednom nogu i sad sredila lakat...

Ej,kad sam se pokrsila,dosla do mene drugarica da me pita da li sam citava... A ja od bolova sam samo rekla "ruke"... Nisam mogla da ih pomerim...
A ljudi oko mene su poceli da urlicu na mene... Pogotovo taj klinac...
Jaoj,kad sam se malo povratila (tad jos ruka nije pocela da boli,jos uvek sveze) sve sam im....

P.S. Alex,izvinjavam se na skretanju teme...
Ali i ovo moze biti vezano za temu...
Npr. Kontrola besa... :P
 
mystical_ocean:
hej,ljudi,pozdrav!!!
kao,prvo moram da dam opet jedan veliki + za temu...jedina prilika na forumu da pokazemo svoje osjecaje...
u vecini postova(kao sto je i Swan rekla),sam prepooznala sebe,mogu vam reci,da se u potpunosti saosjecam sa vecinom... :wink:

Inace,ljubim vas sve,cujemo se opet.... :wink:
p.s.obrisala sam ono u sredini...jer...ma ne znam ni ja zasto... :cry:
Opet prepravljas postove... i opet ja nisam procitala na vreme...
naljuticu se...
 
Umno poremecena osoba:
Pa ako postoji neko mesto na kom mogu da izrazim svoja najdublja osecanja onda je to ovde..Verovatno zato sto se medjusobno ne poznajemo..........A jos verovatnije zato sto ne znamo kako ko izgleda...........ljudi su glupi............cene druge po tome kakvi su fizicki......................ne gledaju unutrasnju lepotu..........strasno..............
ne budi toliki pesimista...
 
Sasha85:
Ma,lomila sam ja ruku,uganula jednom nogu i sad sredila lakat...

Ej,kad sam se pokrsila,dosla do mene drugarica da me pita da li sam citava... A ja od bolova sam samo rekla "ruke"... Nisam mogla da ih pomerim...
A ljudi oko mene su poceli da urlicu na mene... Pogotovo taj klinac...
Jaoj,kad sam se malo povratila (tad jos ruka nije pocela da boli,jos uvek sveze) sve sam im....

P.S. Alex,izvinjavam se na skretanju teme...
Ali i ovo moze biti vezano za temu...
Npr. Kontrola besa... :P
Rekla sam ti da u ovu temu moze sve da stane... tako da nisi ,skrenula' temu...
U vezi kontrole... mislim da je bolje resenje da ,izbacis' bes... Jadan ce biti taj decko kada ga ona nadje... :lol:
 

Back
Top