Najlepsi ruzni muskarci

ronaldinho.jpg


_41068920_awards.jpg


joj decko - koliko je ruzan, toliko je i simpatican i toliko zraci pozitivnom energijom - Ne, ja ga ne bih gurnula s kreveta!
 
Moj izbor za ovu temu je Milan Kalinic. Onako plav, nizi muskarac, sa bezveze frizom, izgleda ko siptar ali on je TOLIKO sarmantan i duhovit da postaje lep...Dok je vodio "leteci start "uvek sam zgog njega gledala tj. njegovih fora, covek osvaja ali ne lepotom ;)
 
HeBePoBaTaH_:
E, ja znam da ću da izazovem gnev, ali:
Meni je Anđelina bezveze, skroz mi je obična, ni sexypil, a usne kao da je ljubila ringlu, ništa mi se kod nje ne dopada, a ceo svet polude.

Najzad neko da se slaže sa mnom. Samo što ja mislim da njena usta liče na guzni razdeljak! :roll:

Inače, slažem se za Ronaldinha, Jean Reno-a i Nicholasa Cage-a. :D Ronaldinho je kao neka slatka mala lutkica, tako je pozitivan, ima neverovatnu harizmu, jednostavno osvaja na prvi pogled. Ima toliko lepih ljudi koji su u suštini grozni, pa zašto on ne bi bio lep iako to fizički nije? :?: Pre par nedelja sam pobesnela kad se neko prenerazio pošto sam rekla da je cakan.

Jel' može neko da mi kaže ko je taj Milan Kalinić? Sto puta sam čula to ime, a nemam pojma o kome se radi. :shock:
 

Back
Top