Najlepsi ruzni muskarci

u koju temu da ga turim, kao najlepsi ruzni, ili najruzniji lepi ?.....hm...izgleda ce pre ici za ovu:roll: mada mi je to skroz nebitno, posto mi je kod muskarca lepota totalno irelevantna stvar. Kako god, meni je Kevin Spacey wow!
17-5.jpg
 
razmisljalica:
E, pa drage moje i dragi moji, jeste li ikada pomislili za nekoga da je prelep, a on to u stvari nije? Meni je najlepsi u ovoj kategoriji Zoran Cvijanovic! Sta je to sto vas je najvise ocaralo (mozda samo vas ali ne i vas okolinu)?
Secam se da sam upoznala u NS jednog dechka ( Ladar ga zovu) i kada ga pogledate,ne mozhete da ne pomislite "Wow,on bash ima nos.." ali je stvarno presladak i nekako mu lepo stoji... ali jbg..dosta je mladji od mene... :mrgreen:
 
Svakako! Možda nije moj tip, ali i on i njegov kovrdžavi kolega iz benda se ubrajaju u lepo lepe! Sad, moja majka se ne bi složila, ona bi rekla "onaj babun što će sa 50 godina ličiti na Igija Popa i onaj ćoravi anoreksični kreten koji mnjauče"...eh.

Mislim da je pre Čed Smit u ovoj drugoj grupi. Obožavam čoveka, a da ni sama ne znam zašto, uvek se nasmešim kad ga vidim i ima pozitivnu energiju. A da je lep, nikako nije lep.

Bolje da se mi vratimo na svoju diskusiju o Peppersima, a, apache? :p
 

Back
Top