Najgluplja igra ikada napravljena

ja mislim da je ova tema sr4nje i da treba da ide pod LOCK...
nema glupih igara vec samo glupih igraca koji neznaju da predju neki level...
a to sto vam smeta grafika i druge stvari u igri, to je stvar ukusa...

Tema uopste nije glupa,nemoras ti da kazes koja je NAJGLUPLJA igra koju si igrao,poenta je da svako napise koja je igra u njemu izazvala najvecu dozu mucnine:D,tj najvece razrocarenje.
 
Ma može svako pričati šta hoće, al za razliku od nekih današnjih igara (grafika "mrak", nek se killa nek se dere, a ostalo niđe veze) meni su nekoliko puta bolji stari comander keen, prince of persia ili super mario - brate kad sjednes da igras bas ti se igra, a za silent hill: the room bih mogo reci da je bas poglupa(al to je samo moje misljenje)
 
WOW Ubedljivo smorna bolesna igra!!!

HEROES 3 je jedna od naj igri,ali vi nemate mozak za to. HEROES 5 je extra igra isto. ta grafika, taj stil. Po meni je jedino wow veliki gubitak za Blizzard( i ako je naj igra). Commandos svi delovi Stronghold Crusader i Stronghold 1, zatim UT 2000 , Warcraft3 su naj igre ikada (po meni) i ako se ja ne pitam :)))))
 
Poslednja izmena od moderatora:
Cabela's Big Game Hunter je ubedljivo najkretenskija igra koju sam imao nesrecu da instaliram. Ajde sto lovis neke zivuljke koje nikad ne nadjes, ali sto vozis neki nindza terenac koji moze da se popne uz masnu banderu, ali se pokvari kad udaris u praziluk. Igrao sam je nekih sat vremena, i bacio je na smetliste istorije gde joj je i mesto.
 

Back
Top