Najgluplja igra ikada napravljena

Cekaj, ja sam retard samo zato sto mi je grafika u starim igrama neprihvatljiva? :confused:

Krang bi ti verovatno potvrdno odgovorio, ali onda bi ga banovali zbog vređanja :lol:

ako je igra odlična, zašto bi grafika bila prepreka? kome je "smor, bljak i fuj" da igra legende tipa Syphon Filter ili System Shock ne zna šta su dobre igre...

a najgluplja igra...možda Vivisector. gomila bagova, propadanja kroz tlo i jadni pokušaj da liči na Far Cry...
 
Sto napadate decka, pa normalno da niko ne voli te starudije od igara! Nista sto je starije od godinu dana nije za igranje, a kamoli HEROJI iz proslog milenijuma! :D:D:D I sta ima zabavno u tim "pametnim" igrama, dajte bre... bre, jedine igre koje valjaju su one u kojima rokanja, TO JE ZABAVNO!!!12
Како то мислиш, шта има забавно у ''паметним играма'' ? Многе авантуре су хиљаду пута забавније од лоших пуцачина. Ако ми не верујеш, пробај ''Red Ocean'' , па РОКАЈ и ЗАБАВЉАЈ СЕ, а после тога ''Syberia'' - у. Кад смо код графике, ја тренутно играм ''Thief''-a, који је и пре десет година, кад је направљен, имао лошу графику, и супер се забављам. Ништа не може да надмаши осећај кад те зомби јури, а ти покушаваш да се попнеш уз конопац! Ух!
 
Vidis ja probao Bioshock i obrisao ga..dosta su nelealno napravljeni oni zombiji, podsete me na neki stariji film u kome je neuspeli pokusaj sa zombijima. Kod ocenjivanja svako daje drugu ocenu, meni je najbitnije da bude realna igra, ako vec nije realna onda da ima veze sa mitologijom ili da je dobro osmisljena i ima kraj sa krajem sa dobrom pricom i gameplay-om iako je neka izmisljotina (tipa half life).
 
Vidis ja probao Bioshock i obrisao ga..dosta su nelealno napravljeni oni zombiji, podsete me na neki stariji film u kome je neuspeli pokusaj sa zombijima.

to im je upravo bio i cilj. Cijela igra odise tim vremenom 50-ih godina u americi..utopija, hladni rat, propaganda.... pontijaci, plymoth-i,mikrotalasne rerne,mehanicki kalkulatori, vinil, stratocasteri, pionirski pokusaji genetskog inzenjeringa.
To su sve elementi pomocu kojih prica biva uvjerljivije ispricana, tako da i zombiji nisu takvi kakvi su slucajno....
 
to im je upravo bio i cilj. Cijela igra odise tim vremenom 50-ih godina u americi..utopija, hladni rat, propaganda.... pontijaci, plymoth-i,mikrotalasne rerne,mehanicki kalkulatori, vinil, stratocasteri, pionirski pokusaji genetskog inzenjeringa.
To su sve elementi pomocu kojih prica biva uvjerljivije ispricana, tako da i zombiji nisu takvi kakvi su slucajno....
To su genetski modifikovani ljudi koji su pobegli od surove realnosti rata i vremena,ljudi koji su bili iznad svog vremena i koji su zeleli da stvore nov svet,idealni svet i naravno u tome nisu uspeli...
Sav se najezim kad idem a u pozadini se cuje pesma "mama loves mambo" i cujem teske korake...
 

Back
Top