Najgluplja igra ikada napravljena

Najgluplje igre po meni su svi NFSOVI...Cast Most Wantedu...i Mage knight apocalypse je ***** zesce...Driver 3 takodje...

A sto se tice Heroja jedini deo koji mi je dobar je 3...4 mi se ne svidja bas nesto...

Auu pa ovo je nedopustivo...Moze da ti se nesvidja ali da kazes da su svi najgori,to nikako.
Neko rece da je MW jedino dobar...Hm, mw je samo fino osmisljen ima kao neku radnju pored trkanja koje je naravno primarno za takvu igru,onda onaj primamljivi street style,grafiti i slicno. Ne samo po mom misljenju,vec po misljenju vecine U2 je ostao naj naj.Licno sam ga presao negrojeno puta Carbon je upropasten prilicno. U1 je ok za one koji vole starije stvari,kao sto ja jos uvek nevidjeno cenim red alert 1 i 2 kao i commandos.
 
Kolko god da gta IV bude najbolja, meni ce mafia da bude naj igra oduvek i zauvek..tako da ne vredi o ovome da se "tupi" na forumu. Svaka igra ima svoj karakteristican shmek i privlaci karakteristicne igrace..meni je bitno da je igra realna i da ima dobro osmisljenu prichu, dok toga nema u gta serijalima pogotovo realnost kada je u pitanju, za heroje sam i ja tako pricao dok nisam uzeo i odigrao 4 i 5 sa expanzijom. Driveri su dobri, sada ovde 90% ce reci da je i onaj driver 1 na ps1 cisto sranje, ali smo tada spavali po igraonicama. Imam komp koji ce da digne i gta 4 na maxu, ali vise vrede one starije igre na kojima smo provodili sate i sate..mozda za 4,5 godine pricamo tako o gta 4, ali za sad cisto nagadjanje i iscekivanje. Tako je bilo i za crysis i za far cry pa su ljudi i ljudi hejtovali te igre redom.

btw, ako je toliko zahtevan koliko pise gta IV, da li se neko zapitao koliko ce da bude optimizovan ? Prvi put vidimo Quad Core u requirements-u, ja i ne ocekujem nesto preterano dobro.
 
Igrao sam ja dosta logickih igara i vecinu sam preso,ali batalio sam da ih igram!

igrao si ti moj k

sta kenas kad si rekao da cepas samo pucacine i voznje

Heroji III su medju top 5 igara svih vremena

najgluplja igra...ne verujem da tako nesto postoji

neko trazi grafiku, neko igrivost, neko smek....glupo je raspravljati.

ima jedna avantura...u nekom zamisljenom svetu...ne secam se naziva...golo gowno od igre
 
Poslednja izmena:
Hm, mw je samo fino osmisljen ima kao neku radnju pored trkanja koje je naravno primarno za takvu igru,onda onaj primamljivi street style,grafiti i slicno. Ne samo po mom misljenju,vec po misljenju vecine U2 je ostao naj naj.Licno sam ga presao negrojeno puta Carbon je upropasten prilicno. U1 je ok za one koji vole starije stvari,kao sto ja jos uvek nevidjeno cenim red alert 1 i 2 kao i commandos.

Glavna odlika MW je ta sto je igrica bas dobro optimizovana,optimizovanija i od U2 na starijim racunarima.Po mom misljenju U2 je najbolji deo NFS serijala a odmah iza njega sledi MW.

Nisam igrao glupu igru a takodje zavisi i sta ko smatra glupim.
 
igrao si ti moj k

sta kenas kad si rekao da cepas samo pucacine i voznje

Heroji III su medju top 5 igara :hahaha:svih vremena

najgluplja igra...ne verujem da tako nesto postoji

neko trazi grafiku, neko igrivost, neko smek....glupo je raspravljati.

ima jedna avantura...u nekom zamisljenom svetu...ne secam se naziva...golo gowno od igre

Kao prvo:
Igram pucacine,voznje i obozavam strategije tipa Total War,C&C3.....
Kao drugo:Ako su Heroji III medju top 5 onda sam ja Robin Hud:rotf:.Vreme je da se zabrines za svoje zdravlje(prijateljski savet)
Decko jel si ti ikada igrao COD4(ako znas sta je to),Crysis,NFS Most Wanted,BIOSHOCK,DIRT,GRID, Comand & Conquaer 3 Kane's Wrath,Far Cry 2,Assesians Cred i ostala neverovatna umetnicka dela od igara!
Kao drugo ili trece:
Kada se kaze najgluplja igra,to po meni obuhvata i grafiku i zabavu,i pricu u igri,i sadrzaj i mnoge druge elemente,I nije glupo raspravljati o ovoj temi,jer svako ima misljenje o svojoj najglupljoj igri i zasto je najgluplja.Tacno je to da o ukusima ne treba raspravljati ali ocigledno svako zna da razlikuje cool igru od obicnog djubra!
 

Back
Top