najbolji FPS

ove godine sam kao i svake,odigra 2-3 igre,prijatno me iznenadio bioshock 2-mislim da sam ga skinuo februara 2010???...nijesam moga da stanem sa krljanjem,plazmidima,hakovanjem,splajserima....da ne idem u detalje,meni bolji od prvog dijela koji je isto suvo zlato...odigra sam josh crysis 2 ove godine i ono...super zabava,za prekratit vrijeme extra...plus mi je radila ka da imam masinu od 2000e...fala ti cryteche-E! :P
 
Ne razumem sto je neko smarao decka sto mu je bolji crysis od ostalih pucacina?
Meni je poslednji dobar COD bio COD 2 i nijedan MW mi se nije svideo. Zapravo mislim da je igrica jadna.
Ubijas talibane i civile u pojedinim misijama, imas milion vrsta oruzja, a oni samo kalas i mozda jos po nesto, koliko sam mogao da primetim u MW seriji.
Isto vazi za BF3, samo sto je bolja grafika i sto vise toga mzoe da se unisti...Igrice napravljene za mentalnu obuku marinaca. :D
Nasli ste koje igrice da postavljate iznad Crysis-a.
Nemam ja nista protiv vas koji volite COD MW, ali je smesno sto pljujete po ostalim igricama koje su zapravo bolje od ovih sto ste vi naveli.
Po meni najbolje pucacine su FPS-RPG Ghost Recon: Future solider, Ghost Recon Online i Crysis 2.
 
Poslednja izmena:
Counter-Strike je najbolja FPS koju sam igrao... Toliko da CS za mene nije video-igra. Nešto više od toga je, ali ne mogu da definišem šta konkretno.

samo što su me basic serveri smorili strahovito, igram isključivo CSDM ili WAR3.
 

Back
Top