najbolji FPS

Imam pitanje za vas. Po cemu je MW2 dobra igrica osim grafike. Prica je super, ali je mnogo kratka(multiplejer ne racunam posto ne igram), a gejmplej je preslikan iz MW1.
Tako da ne razumem kako vam je to najbolji FPS. Nema logike. Igrica je zesce zabavna, ali ni blizu najboljem.

mw2 je arkadno smece...ponekad me podseti na one stare igre sa automata gde ti samo pucas a komp te vodi....Bad company je daleko bolji....prosto daje vise slobode......najbolji COD je 5...ima duse...za razliku od ostalih....
 
Au. Al ga odvali zesce :O

Far cry nikako nije isti kao Crysis. Pa sta si sve mogao da radis u Far Cry, vozio si sva moguca cuda. To je bilo nevidjeno pre toga. Promenila je igrica istoriju igara.

A crysis osim savrsene grafike nije nista posebno. I znas zasto mu stave grafiku nikad vidjenu bolju?

Pa ta igrica sluzi za reklamiranje njihovog novog CryTek engina. A kako reklamirati engin nego preko igrice.
Ista je stvar bila i kada su napravili Unreal engine. Marketing druze moj, marketing.
 
cccc kazes Far Cry pa crysis je idetican samo ima malo fizike i futurisicni je..u obje igrice 2 dio je sa cudovistima a 1 sa ljudima msm ccc :dash::dash::klap::klap:
OMG no comment samo ti tapsi.Crysis osim grafike,nista posebno.Ti covece tolko FAILujes da to nije normalno.Prvo ono za gameplay onda ovo za far cry.Idi bolje igraj pokemone ili tako nestoa ja cu malo da pikam red dead redemption.n00b
 
Au. Al ga odvali zesce :O

Far cry nikako nije isti kao Crysis. Pa sta si sve mogao da radis u Far Cry, vozio si sva moguca cuda. To je bilo nevidjeno pre toga. Promenila je igrica istoriju igara.

A crysis osim savrsene grafike nije nista posebno. I znas zasto mu stave grafiku nikad vidjenu bolju?

Pa ta igrica sluzi za reklamiranje njihovog novog CryTek engina. A kako reklamirati engin nego preko igrice.
Ista je stvar bila i kada su napravili Unreal engine. Marketing druze moj, marketing.

A far cry je imao drugaciji cilj.??...
Jer znas mozda da je far cry nastao kao demo za prezentaciju mogucnosti nisam siguran koje graficke karte...pa su onda rekli ajde da napravimo i igru....
sto se tice samog gejmpleja crysis je daleko bolji.....graficki...igra nije prevazidjena 2 godine....i ima sasvim pristojnu pricu.....
 
A far cry je imao drugaciji cilj.??...
Jer znas mozda da je far cry nastao kao demo za prezentaciju mogucnosti nisam siguran koje graficke karte...pa su onda rekli ajde da napravimo i igru....
sto se tice samog gejmpleja crysis je daleko bolji.....graficki...igra nije prevazidjena 2 godine....i ima sasvim pristojnu pricu.....

mislim da je far cry malo vise stariji od crysisa.
 
Ma uopste nije. 4 godine, sta je to. Pojavio se Xbox, Sony 3..

A i opet kazem poredis Far cry koji je tada bio nenadjebiv dugo vremena. Jednostavno je to drugo vreme.

To sto je Crysis sada, Far cry je bio tada. Tada se nije znalo za bolje.
 
Ma uopste nije. 4 godine, sta je to. Pojavio se Xbox, Sony 3..

A i opet kazem poredis Far cry koji je tada bio nenadjebiv dugo vremena. Jednostavno je to drugo vreme.

To sto je Crysis sada, Far cry je bio tada. Tada se nije znalo za bolje.

ljudi porede dragon age sa baldur's gateom razlika je 10 godina.prede sistem sok sa biosokom.....istog su zanra...apsolutno mogu da se porede....
 
Far Cry je bio zakon
Half-life & Half Life 2 objasnili
Bioshock postavio standard
Bad Company 2 najbolji multiplejer fps ikad. Single plejer nisam ni probao. Dosadno.
-------------------------------------------------------------
 
FPS-ova ima mnogo!
Svak voli svoje!
Metro 2033 je po meni odlicna igra!
Far Cry prvi nisam ni igro!
A dvicu svu!
Previse dosadno ipak donkele zabavno!
Crysis su svoje marka iams vise pristupa!
HOces trkom,hoces silent!
Grafika je nesto na nivou!
ALi ipak!
Sad ce Medal og HOnor kao i BLack ops!
Onda cemo videti!
 

Back
Top