najbolji FPS

Zadnji FPS koji sam igrao je Doom 3 pa mi je to ujedno i najbolji.

Trebaš onda probati i Quake 4 i Prey. Odlične igre sa istim endžinom. Inače zapaljive igre, jedva čekam Rage. Za tu igru će koristiti potpuno nov endžin ID Tech 5 engine koji je razvijen od samog početka. Mogu misliti kako će izgledati sandbox igra koju napravi ID Software. Koliko sam razumio prema najavama, imaće i RPG elemenata, za sad je izvjestan jedino inventory.
 
Trebaš onda probati i Quake 4 i Prey. Odlične igre sa istim endžinom. Inače zapaljive igre, jedva čekam Rage. Za tu igru će koristiti potpuno nov endžin ID Tech 5 engine koji je razvijen od samog početka. Mogu misliti kako će izgledati sandbox igra koju napravi ID Software. Koliko sam razumio prema najavama, imaće i RPG elemenata, za sad je izvjestan jedino inventory.

Nacekaces se do RAGE-a...
 
Da.
Šta kažu oće biti 2011.
Baš gorim od želje. Baš bi mi bilo žao da umrem prije nego što igra izađe. Od sad zdrava ishrana, voće, povrće vitamini. Ne idem gdje je opasno.
 
Half-Life
Half-Life—the debut title by Valve Software—took the PC gaming world by storm upon its release on November 19, 1998. Winning over 50 Game of the Year awards ...
4ever...neprevazidjen...
 
Ne znam da li se ovde racunaju igre koje ce tek da izadju, ali moram da pohvalim crysis 2, tj demo koji sam igrao ovih dana i zaista izgleda jako dobro. Ima tu ponekih bagova ali igra je jos uvek u izradi, mislim da izlazi 22. marta. Meni licno je dosta zabavnija od BO ali necu da se zalecem pred rudu, sacekacu full verziju igre pa cu onda doneti konacnu 'verdict'.
 
niko nespomenu Djuku...sad ce novi deo...ima da prasi...samo me malo brine jer neradi 3d realms nego gearbox...valjda ce da naprave nesto originalno..

GearBox je odličan tim. Doduše znam samo da imaju iza sebe Borderlands, odličnu igru koja je na trenutke smarala, ali je u suštini odlična stvar. Ono što očekujem je sandbox igra. Inače, već me nerviraju ove linearne igre. Uzeh danas igrati novi MoH, to je nekad moglo proći. Danas... bojim se da ne. Postaje mi bezze samo srljati napred i dijeliti hedšote. Ili novi CoD. Najrealniji opis te igre je na: http://www.vip.hr/games/recenzije/a...E_6WhU/11801/5252437/0/Call-of-Duty-Black-Ops . Čovjek je stvarno opisao igru da se nema šta dodati i oduzeti.

Ono što ja mislim je da je Duke Nukem Forever dugo čekan nastavak i ne vjerujem da će nas Gearbox razočarati. Svejedno mi je drago što baš oni rade igru, jer mislim da su samo oni u stanju da naprave Đuku u novom ruhu sa starim duhom.
 
Jer je neko igrao unreal tournament?

fighting0033.gif


Poznato?
 

Back
Top