najbolji bend ikada

Mislim da su Beatles-i najveci bend ikada, ne slusham ih, i ne volim ih neshto narochito, ali ne bi trebalo da budemo pristrasni shto se ovoga tiche (ovo se odnosi na odgovore koji pominju blind guardian, slipknot, morbid angel, acid bath, itd, itd, mislim gluposti). Iza Beatles-a bi trebalo da idu bendovi kao shto su Deep Purple, Pink Floyd, AC/DC, Queen, Led Zeppelin itd...Mislim, to su bendovi koji su stvarali istoriju muzike, i ne mogu u isti kosh sa njima da se stave "neki" Nightwish, Tool, i ostala bagra...Ipak tema ne glasi "Vash omiljeni bend"...

ovi i jos dodaj black sabath i jimija i ja mislim jos jedna grupa ne mogu da se setim koja....oni su ti osnova sveg ovog novokomponovanog danas....od metala....
 
01.Queen
02.Broken Brain :D:D
03.Beatles
04.Rolling Stones
05.Doors
06.Led Zeppelin
07.Sex Pistols
08.Pink Floyd
09.Ramones
10.AC/DC
11.black sabbath
12.zz top
13.DEEP PURPLE

slazem se....od nasih n`bebe,kud idioti,bijelo dugme(ali samo zato sto sam ih nekada strasno voljela...vise ne..),ekv,voljela sam i van gogh dok je bilo goran milisavljevic, zabranjeno pusenje.......sjeticu se jos.....
 
Ee to se zove pristrasnost. Slushash SOAD, i sad je on najbolji. But, hey, look who I'm talkin' to !! You, people, probably, didn't even hear for this word, and for it's meaning. That's why, SOAD and Tool are the best bands. :hahaha::hahaha:

Slusaj, pametnice, meni je najbolji, mislim da to nije tako tesko shvatiti. Da mi je bolji neki drugi, zar ne mislis da ga ne bih navela? Bojane, ovo je moje misljenje, to je tvoje i sve je o.k. Dakle, meni je System najbolji bend ikada!
 
Najbolji bend ikada: Tenacious D :worth:

B00005QXDD01LZZZZZZZ-1.jpg
 
Thrash - Metallica, slayer xD
Death - Arch Enemy, ali oni su melodic...Ne znam da li je CoF death, ali eto da i njih dodam
Nu metal - Slipknot, Soufly :)
Black - borgir, bathory
Heavy - black sabbath, iron maiden i judasi
Gothic - demether
Hard rock - puske i ruze i AC/DC
 

Back
Top