НА ОПШТИНАМА БУЈАНОВАЦ И ПРЕШЕВО ИСТАКНУТЕ АЛБАНСКЕ ЗАСТАВЕ

izvini mene albanska zastava ne uznemirava,tj bas me zabole
a koga uznemirava nek ode dole pa nek se raspravi
Државу Србију узнемирава и цео народ јер доводи у питање суверенитет Србије. Зато је плаћена извршна власт а ако се плаше нек дају оставке не могу се у Србији истицати симболи страних држава како се ком прохте.
Значи извршна власт сноси пуну одговорност јер је прекршен Закон о истицању државних симбола у Р Србији, а то је већ прешло у навику.
 
Sta vasa crkva ima svoju zastavu?:eek: Ako je ovo SPC , skracenica za crkvu , ne?
picture.php
 
Sta vasa crkva ima svoju zastavu?:eek: Ako je ovo SPC , skracenica za crkvu , ne?
Наравно, Пресретач ти је поставио заставу СПЦ, а она се мораш признати разликује од државне заставе Србије. Према томе прво се ''информирај'', па онда филозофирај.
 
Државу Србију узнемирава и цео народ јер доводи у питање суверенитет Србије. Зато је плаћена извршна власт а ако се плаше нек дају оставке не могу се у Србији истицати симболи страних држава како се ком прохте.
Значи извршна власт сноси пуну одговорност јер је прекршен Закон о истицању државних симбола у Р Србији, а то је већ прешло у навику.


neee ne uznemirava drzavu srbiju,uznemirava samo jedan njem mali deo,odnosno deo koji nema sta da radi pa smara sa zastavama i sl a kad ode kuci ono prazan frizider i onda upali prvi program ili pink i preti iz kuce a nije sposoban ni da je okreci
 
neee ne uznemirava drzavu srbiju,uznemirava samo jedan njem mali deo,odnosno deo koji nema sta da radi pa smara sa zastavama i sl a kad ode kuci ono prazan frizider i onda upali prvi program ili pink i preti iz kuce a nije sposoban ni da je okreci
Да узнемирава државу Србију и њене грађане јер се крши Закон о истицању државних симбола у Р Србији и безброј пута се показала неспособност извршне власти да се обрачуна са прекршиоцима закона.
Сваки грађанин коме је стало до његове државе је дужан да укаже на пропусте у државној управи, ја не могу да упалим први програм јер немам код себе шибицу да упалим телевизор, али зато екстремистим на југу Србије ништа не недостаје чак имају подршку од појединих екстремиста који се лажно залажу за демократију.
 
Националне заједнице имају право да истичу своје националне заставе, али оне не смеју бити исте као државне заставе. Сада сам видео на ТВ-у полуретардираног градоначелника (Бујановца чини ми се), како објашњава да је застава Албаније 1 са 1.4 метра а они су узели мању. Глуп је к'о ноћ.

Nije on glup!
1)Oni su se od vajkada pravili glupi!
2)oni se vazda prave glupi!
3)Oni cese praviti glupim dok ne ostvare svoj konacni cilj.
Sve je ovo smisljeno sto nam se desava i sve sto ce nam se tek desiti? Jer ovakve koincidencije desavanja u Srbiji nimalomi ne lice na slucajnost!:rtfm::worth::think:
 
izvini mene albanska zastava ne uznemirava,tj bas me zabole
a koga uznemirava nek ode dole pa nek se raspravi

Zasto bi bilo ko pojedinacno isao i raspravljao se... Ima ova zemlja i vojsku i miliciju koji su na racun budzeta (odnosno grbaci svih nas) i koji su duzni da to urade... To sto ti predlazes se zove anarhija...
 
Nije on glup!
1)Oni su se od vajkada pravili glupi!
2)oni se vazda prave glupi!
3)Oni cese praviti glupim dok ne ostvare svoj konacni cilj.
Sve je ovo smisljeno sto nam se desava i sve sto ce nam se tek desiti? Jer ovakve koincidencije desavanja u Srbiji nimalomi ne lice na slucajnost!:rtfm::worth::think:
Проблем и јесте у томе што се они праве глупи (а можда се и не праве), али у овом случају се није ниједан паметни Србин огласио и рекао: ''ово што прича ова будала нема везе са везом, дај да утврдимо какву Албанци смеју заставу да поставе''. Овако ми испадамо још глупљи када нас овакви ретарди праве лудима.
 
Zasto bi bilo ko pojedinacno isao i raspravljao se... Ima ova zemlja i vojsku i miliciju koji su na racun budzeta (odnosno grbaci svih nas) i koji su duzni da to urade... To sto ti predlazes se zove anarhija...
Ова земља нема милицију, једна од прошлих држава је то имала, ми имамо полицију.
 
Ова земља нема милицију, једна од прошлих држава је то имала, ми имамо полицију.
То је исто, а и оба назива су грчог порекла али како је кренуло можда је колега Fanatik78 управу.
 
http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html
НА ОПШТИНАМА БУЈАНОВАЦ И ПРЕШЕВО ИСТАКНУТЕ АЛБАНСКЕ ЗАСТАВЕ

БУЈАНОВАЦ – На зградама општина Бујановац и Прешево јутрос је поред заставе Србије истакнута и застава Републике Албаније, а заставе су јутрос поставили представници општинског руководства.
Председник скупштине општине Бујановац Јонуз Муслиу, који је и лидер Партије за демократски прогрес - која је друга по величини албанска партија у Бујановцу, изјавио је за Бету да се „данас обележава национални празник свих Албанаца, дан заставе, који се слави свуда где живе Албанци”.
„Албанску заставу на згради општине смо јутрос заједно поставили са председником општине Шаипом Камберијем, након тога је одржана приредба у Дому културе у Бујановцу којој су присуствовали сви албански чланови општинских органа и грађани Бујановца, а све је протекло без инцидената”, казао је Муслиу.
Ово је трећа година да се на згради општине Бујановац поред српске заставе 28. новембра истиче и албанска застава, док је у општини Прешево то случај више година уназад.
Претходних година било је више инцидената приликом покушаја Албанаца да поставе заставу Републике Албаније на зграде државних институција.
На улицама Бујановца и Прешева је мирно, а повећано присуство полиције је приметно само испред зграда општина
.


Немој се чудити, било је инцидената зато што ранијиУстав Србије из
1990 није
тако нешто дозвољавао,...али овај Устав из 2006.
http://sr.wikipedia.org/wiki/Устав_Србије_из_2006._године

управо ДОЗВОЉАВА тако нешто..


Pravo na očuvanje posebnosti

Član 79.

Pripadnici nacionalne manjine imaju pravo: na izražavanje, čuvanje, negovanje,
razvijanje i javno izražavanje nacionalne,
etničke, kulturne i verske posebnosti;
na upotrebu svojih simbola na javnim
mestima;
na korišćenje svog jezika i pisma; da u
sredinama gde čine značajnu populaciju, državni organi, organizacije kojima
su poverena javna ovlašćenja, organi autonomnih
pokrajina i jedinica lokalne samouprave vode postupak i na njihovom jeziku;
na školovanje na svom jeziku u državnim
ustanovama i ustanovama autonomnih pokrajina; na osnivanje privatnih
obrazovnih ustanova; da na svome jeziku koriste svoje
ime i prezime; da u sredinama gde čine značajnu populaciju, tradicionalni
lokalni nazivi, imena ulica, naselja i topografske
oznake budu ispisane i na njihovom jeziku; na potpuno, blagovremeno i
nepristrasno obaveštavanje na svom jeziku, uključujući
i pravo na izražavanje, primanje, slanje i razmenu obaveštenja i ideja; na
osnivanje sopstvenih sredstava javnog obaveštavanja,
u skladu sa zakonom.
U skladu sa Ustavom, na osnovu zakona, pokrajinskim propisima mogu se
ustanoviti dodatna prava pripadnika nacionalnih
manjina.


.
 
Проблем и јесте у томе што се они праве глупи (а можда се и не праве), али у овом случају се није ниједан паметни Србин огласио и рекао: ''ово што прича ова будала нема везе са везом, дај да утврдимо какву Албанци смеју заставу да поставе''. Овако ми испадамо још глупљи када нас овакви ретарди праве лудима.

a od kada su oni albanci gde nestadoše svi oni šiptari i tako to
 

Back
Top