НА ОПШТИНАМА БУЈАНОВАЦ И ПРЕШЕВО ИСТАКНУТЕ АЛБАНСКЕ ЗАСТАВЕ

Razlika je u tome što Srbi nisu klali Crnogorce i nisu preduzimali nikakve terorističke delatnosti protiv crnogorskog naroda i države a Albanci jesu klali Srbe i jesu se bavili terorizmom protiv srpskog naroda i srpske države a i dan danas država Albanija ima teritorijalne pretenzije prema 1 delu države Srbije uključujući i taj Bujanovac dok Srbija nema teritorijalne pretenzije ni prema Albaniji ni prema Crnoj Gori. E u tome je razlika, ukratko.

Pa ne znam, ona pobuna poslije Podgoričke skupštine je okarakterisana od strane nekih kao sukob između crnogorskih plemena, ali ja ne bih rekao da je to bilo u pitanju :think:
 
Cujte,bitno je da zastava Republike Srbije nije skidana i dirana sa jarbola.Da se to desilo,e to bi onda bio ozbiljan problem.A sto se tice toga zasto bas zastava Albanije,pa to je njihova matica,ne znam sta je u tome cudno?Da neces mozda da stavljaju privremenu zastavu Kosova?Jel bi ti to vise odgovaralo?
I Srbi recimo u Madjarskoj isticu srpske zastave kad je neki praznik,a pored njih mora i da bude madjarska zastava.Znaci simbolizuje drzavu i simbolizuje jedan narod koji zivi u toj drzavi.

ja vec pitah...ali ajd opet...smeju li albanci u grckoj da istaknu albansku zastavu..????
 
http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html
НА ОПШТИНАМА БУЈАНОВАЦ И ПРЕШЕВО ИСТАКНУТЕ АЛБАНСКЕ ЗАСТАВЕ

БУЈАНОВАЦ – На зградама општина Бујановац и Прешево јутрос је поред заставе Србије истакнута и застава Републике Албаније, а заставе су јутрос поставили представници општинског руководства.
Председник скупштине општине Бујановац Јонуз Муслиу, који је и лидер Партије за демократски прогрес - која је друга по величини албанска партија у Бујановцу, изјавио је за Бету да се „данас обележава национални празник свих Албанаца, дан заставе, који се слави свуда где живе Албанци”.
„Албанску заставу на згради општине смо јутрос заједно поставили са председником општине Шаипом Камберијем, након тога је одржана приредба у Дому културе у Бујановцу којој су присуствовали сви албански чланови општинских органа и грађани Бујановца, а све је протекло без инцидената”, казао је Муслиу.
Ово је трећа година да се на згради општине Бујановац поред српске заставе 28. новембра истиче и албанска застава, док је у општини Прешево то случај више година уназад.
Претходних година било је више инцидената приликом покушаја Албанаца да поставе заставу Републике Албаније на зграде државних институција.
На улицама Бујановца и Прешева је мирно, а повећано присуство полиције је приметно само испред зграда општина.
Шта се чуде?
БоТа пустио да му 60% земље буде под окупацијом..а мислите да ће рагује на неке пијане киргистанце и њихове заставе???
 

Back
Top