na koji nacin odbijate

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да ти каже чича нешто... не веруј у приче док сам то не провериш ;) могу мислити како се те код твог ортака акају све до једне... зар ти то не звучи мало чудно? Па jбт код мене на факсу има још невиних...

pazi njega ne....2 ortaka u mojoj srednjoj sad su isli u istu skolu....znaci pokazao mi je slike....cak imaju i video klipove....mlado ***....mislim i meni je debilno to sto ti kazes da neki na faxu su jos nevini....za ono ostalo sto sam rekao je istina zaista....dalje....u mojoj osnovnoj u kojoj sam bio slicna situacija samo manje....
 
Zanimljivo,vidish ja nikad chula...a i zar ti verujesh svim prichama? Pa brate si chuo za rech trach? Uglavnom su to lazi,bez nekog jakog dokaza da je to istina....

znam sta je trac....i da nije tacno ono sto mi je rekao ja sam to i sam doziveo(mislim video kako vec)....ne bih rekao nista zasta nisam 100% siguran....a te dozivljaje sam rekao....
 
Istina,i kod mene u skoli ima takvih slucajeva,puse vec od 6.-7.,osmakinje bolje da i ne pricam sta sve rade.Jednom tako krenem ja da udjem u zenski wc,taman pre nego sam otvorila vrata cujem "aaahh",i onda ostanem tu i slusam jos malo. :D Sta ces,radoznalost. ;)
 
koja je vasa tipicna recenica kad vas ,,navata ,,neki balavac od kojeg vam pozli :confused::shock:da li odbijate bezobrazno ili se trudite da izgledate ok.ja naprimer postupam razlicito sa osobama,ako je neki umisljeni fraer kog ne mogu da gledam kolko je fuj onda zustro ga oteram u p.m.a,ako je neki jadan dobrica jednostavno bezim od njega sta mi drugo preostaje!
a vi:confused::)

Samo mu kazem aj bre pali...
 
.......u danasnje vrijeme se stvarno 'mladi ljudi' prerano kreshu.....valjda sa vremenom i ta prosjecna granica za sex se pomjera.....sad kaZzem da je too sa 12 god malo pretjerano,jer mi se cini suludim.....mada kad skontam klinke koje sa 14 radjaju.....i tad mi se cini mogucim....
 
ma nije to nista strasno ima 18 godina ali biti trudan sa 16 npr je strasno!
e da i ja ponekad dajem laznu nadu tako sto ga gledam onako pravo u oci ,,,zavodnicki,,,!ali ako je bas neki koga ne mogu ni da gledam jednostavno bezim!
 
@ Nixxx,Avetinja


Stop! Stop! Stop! Nema shta da se preimenije,a vi smoju mashtu malo obuzdajte! :roll:
Види ти њу, што се узрујала :lol:
Добро, ниси упућена, не конташ ти нашу зајебанцију овде ;) Ниси се ваљда нашла увређеном? Схвати то као комплименте ;)
 
ma nije to nista strasno ima 18 godina ali biti trudan sa 16 npr je strasno!
e da i ja ponekad dajem laznu nadu tako sto ga gledam onako pravo u oci ,,,zavodnicki,,,!ali ako je bas neki koga ne mogu ni da gledam jednostavno bezim!

:shock: Čoveče, pa '94 si!:roll:

@tema
Prvo ću pokušati mirnim putem da sredim sve, ako ne ide, biću grublja i odbojnija.
P.S. Jednom sam jednom navalentnom tipu rekla da sam lezbijka, samo da me pusti na miru:lol:
 
koja je vasa tipicna recenica kad vas ,,navata ,,neki balavac od kojeg vam pozli :confused::shock:da li odbijate bezobrazno ili se trudite da izgledate ok.
nema nikakve rechenice, sve je u ponashanju. obichno sam hladna, nezainteresovana i neraspolozhena za neku dalju prichu...valjda po tome neshto mogu da zakljuche...
ne volim da budem bezobrazna, i ne zhelim ikog da povredim... i svi uvek mogu da skontaju na chemu su sa mnom (nikad ne dajem lazhnu nadu)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top