na koji nacin odbijate

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
АЛО! Немој неко RyD да ми дира, она је од сад под мојим протекторатом 8) ;)

Погледајмо мало на другу страну... Она има 13 година, она је тинејџер и има права да пише овде, баш као и мала Даца... Само што RyD барем пише нормалније од ове Даце, Даца је ''лудило мозга'' јеее :mrgreen: Тако да ЕКСКАЛИБУР са тим причама ;)


пс. Ненси, мојне да се бринеш, знаш да си једина у мом животу ;)

hvala jeeeeeeeeeeee
 
@ Nixxx,Avetinja


Stop! Stop! Stop! Nema shta da se preimenije,a vi smoju mashtu malo obuzdajte! :roll:

A da,recimo da mi se desilo p[re 3 dana da mi dete od nepunih 11 pitalo da se smuvamo...napredne generacije... :mrgreen: I shta da mu kazem! Marsh u pm?! A ja mnoooge zovem ''maleno'' kada imaju 10 godina,u chemu je problem? :roll:
 
Izivni, a otkad to da deca od 10 godina ˝startuju˝??!! Da se niste malo zaneli... To je 5, 6 razred, ALO!!



Pa shta?
Vidim ti si dosta starija (po slici) pa si davno bila 5 razred.
Deca sada sve brze i breze ''sazrevaju'' i misle da su dovoljno odrasla za sve pa sada i deca iz petog imaju momka/devojku.
Moj najbolji drug je bio sa sedmakinjom kada je bio 5. razred. Pa shta? :-|
 
Pa shta?
Vidim ti si dosta starija (po slici) pa si davno bila 5 razred.
Deca sada sve brze i breze ''sazrevaju'' i misle da su dovoljno odrasla za sve pa sada i deca iz petog imaju momka/devojku.
Moj najbolji drug je bio sa sedmakinjom kada je bio 5. razred. Pa shta? :-|


da ,ali se nijedan ne bi usudio da sa 10 startuje ribu stariju..jos u tom periodu....kad su cre jedno 2 god ispred djecaka....
 
Da, da, davno sam bila 5. razred ali to ne znachi da ne znam kakva je danashnja omladina... Ma, ochigledno je da se izraz ˝startovati˝ pogreshno koristi... I u moje vreme je bilo normalno imati ˝dechka/devojku˝ u 5. razredu, ali startovanje...
 
Aj ponovi, kumim te... :)
Јес'... па да ми после проспеш причу како си ти млађа па ово-оно... а-а не долази у обзир :P
alo devojko u kom ti svetu zivis....*** danas ni ne progledaju a vec se ebu....
Ал' га насра сад за паре... царе јеси ли ти 'ебно неку тако? Ако јеси онда иди уплати лото јер те је дебело у****ло ;)
 
*** bre ljudi pa znam nekoliko devojaka u pm 6-7 razred ebu se....cujem i stalno od drugih....znam i par koje su nesrecnim slucajem zatrudnele *** (dobro one su 92-3 god)....od 95 do 92 god u bivsoj osnovnoj od mog ortaka sve se ebale najmanje 5 puta ***....ozb vam pricam ***....toliko ja znam a sad ako sam se zaebo ***....zaebo sam se....
 
Да ти каже чича нешто... не веруј у приче док сам то не провериш ;) могу мислити како се те код твог ортака акају све до једне... зар ти то не звучи мало чудно? Па jбт код мене на факсу има још невиних...
 
Јес'... па да ми после проспеш причу како си ти млађа па ово-оно... а-а не долази у обзир :P
A necccuuuuu... :trep_trep: Nisam ja takva... Ne lazem za godine. Samo za ime i telefon. :trep_trep:
E da, i na mom faxu ih ima nevinih... Koliko ti dusha hoce. :lol: Mada, ponovo, to je filozofski...
 
Ма знам да ниси таква, али нема везе... за сваки случај :)

Што се тиче невиности причамо о онима који нису никада у животу имали никакве сексуалне односе било какве врсте осим ручног самозадовољавања.
 
*** bre ljudi pa znam nekoliko devojaka u pm 6-7 razred ebu se....cujem i stalno od drugih....znam i par koje su nesrecnim slucajem zatrudnele *** (dobro one su 92-3 god)....od 95 do 92 god u bivsoj osnovnoj od mog ortaka sve se ebale najmanje 5 puta ***....ozb vam pricam ***....toliko ja znam a sad ako sam se zaebo ***....zaebo sam se....


Zanimljivo,vidish ja nikad chula...a i zar ti verujesh svim prichama? Pa brate si chuo za rech trach? Uglavnom su to lazi,bez nekog jakog dokaza da je to istina....
 
mislim da su vecina tracevi,ali ima i istine!neki to rade iz ljubomore pa izmisle!
ali npr jedna moja ,,drugarica ,,94 je pusila nekim osmacima i to su svi saznali i naravno neki debili verovali ali ja ne posto mi je ta devojcica bila povucena tj.(nije bila riba na dobrom glasu u skoli)ali prc saznalo se da je ona to priznala sestri i njena sestra roditeljima a njeni rositelji su joj rekli
jer si ti normalna,nemoj to vise da radis,......i pustili je napolje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top