na koji nacin odbijate

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dovla zasto neces da budes samnom


obrazlozenje.........................
Као прво ниси се ни понудила до сада, као друго не познајемо се, а као треће премлада си ти за мене тј ја сам превише стар за тебе :D
pa da, normalno, na to sam i mislila:rolleyes::razz:
Е то је већ оправдано, само нисам укапирао крај... како га на крају одбијеш јер је канда то било питање зар не :)
Moze, moze, poklon, dodir ne moze... :mrgreen: Ma moze Vlado, gde hocesh?
Као што већ рекох - где год хоћеш само ме поведи :)
 
Jednostavno mu kazem: ''Slushaj dechko,ne trudi se,od ovog nishta nece biti,meni se dopada neko drugi.'' ili ''Nisi moj tip...sorry...'' i sl. A ako me navata neki mali od 9/10 godina i pita me ''Ajd se smuvamo?'' (shto mi se deshavalo) kazem ''Maleno,odrasti!'' ili ako sad iznervirana ''Ma mrsh u p.m.'' mada ovaj zadnji odgovor chesto izbegavam.

boze ... koje ste vi god kad vas muva '99 god :S ?
 
jA zemka da vozim tramvolejbus, ako je bucno a to ne dopire do nje, onda krenem da igram onako sexy, a to sexy je moj stil, ja to umem, one to volu, i tako ja odbijem svaku ribu, mada meni ribe ne prilaze..> BUUhahah kmeee... oVa vasa tema mi pokvari dobro raspolozenje... Za pocetak ja sam Jelena, i volim duge setnje parkovima : ))))
 
ja nisam nisam bio odbijen :mrgreen:

isto tako ne odbijam nijednu curu. Za sve postoji rešenje :mrgreen:
Потпуно се слажем. Ниједну цуру не треба одбијати :)
a da je neka gaborka po tvom misljenju kako bi joj reko pali
Што би јој рек'о да пали кад се сад праве добре и квалитетне кесе које ставиш на главу и не мораш да је гледаш :D
 
Prvo bezim, bezim i bezim, a onda me nekako uhvate u mrezu, da ne moze covek ziv da se iscupa. Posle toga - ja nisam bas bio spreman za ovu vezu, nemam vremena, mrzi me da izlazim a ti me stalno zoves u grad, drugovi se bune...
I tako sad imam kusur i nesto drugarica koje uvek zele nesto vise i opet zapocinem bezanje... do neke druge price...
Dosta mi je vise bezanja, menjam taktiku, od sad samo jurim...
 
e pre cu da padnem na neku menje lepu spolja nego na ovaj nafurani smekerizam... Kad je pitas sta te osvaja kod muskarca?>>> Pa mora da bude smeker, razumes, da se ponasa ko smeker, da ima fazone ko smeker... BANG BANG THE GANG
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top